Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Лікування зубів уві сні дітям

Лікування зубів уві сні дітям
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 23.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Лікування зубів під медикаментозним сном дітям в Центрі Ізраїльської Стоматології

Візит до стоматолога нерідко викликає у дітей страх, який може стати серйозною перешкодою до лікування зубів. Позбавити дитину від страху стоматологічних процедур дозволяє медикаментозний сон, перебуваючи в якому пацієнт не відчуває болю і неприємних відчуттів.

Що таке медикаментозний сон

Медикаментозний сон – це стан неглибокої седації, який виникає після прийому спеціалізованих фармакологічних препаратів. За рахунок зниження активності центральної нервової системи, зменшується напруга тіла, знижується чутливість до болю, усувається занепокоєння. Після введення седативного препарату дитина впадає в неглибокий сон, зберігаючи при цьому дихальні захисні рефлекси, такі як ковтання, кашель і чхання.

Показання

 • Лікування зубів у медикаментозному сні показано дітям, які відчувають сильний страх перед стоматологічними процедурами, мають низький больовий поріг або гіперактивні, що не дозволяє лікарю провести необхідні процедури. Лікування під седацією також проводиться, якщо потрібне лікування відразу декількох зубів від карієсу і тривалість процедури може втомити дитину. Лікування уві сні рекомендується також для дітей, у яких є алергія до звичайних анестезуючих засобів.

Переваги лікування зубів уві сні для дітей:

 • відсутність болю і неприємних відчуттів;
 • відсутність страху і тривоги;
 • відсутність блювотного рефлексу;
 • м’яке входження в сон і легке пробудження;
 • можливість проведення складних процедур за один сеанс.

Компоненти седативного препарату швидко виводяться з організму дитини, не завдаючи шкоди нервовій системі.

Як проходить лікування в медикаментозному сні?

Лікуванню зубів уві сні передує обстеження дитини і здача аналізів крові і сечі. Огляд проводять стоматолог і анестезіолог, кожен з яких задає питання, що цікавлять, щоб дізнатися про самопочуття дитини, визначити обсяг робіт для одного сеансу і виявити наявні протипоказання до седації.

Після консультації з батьками маленького пацієнта узгоджується день і час візиту. Найчастіше проведення стоматологічних процедур призначається на ранковий час. За чотири години до візиту до стоматолога дитині не можна їсти і пити, щоб не спровокувати під час введення в медикаментозний сон негативну реакцію шлунково-кишкової системи.

Стандартною процедурою є пероральна седація шляхом ковтання седативних засобів. Якщо є які-небудь протипоказання для перорального прийому ліків, наприклад, дитина не може ковтати або дуже турбується, седативні препарати можна вводити внутрішньовенно, внутрішньом’язово або ректально. Ці шляхи введення також вибираються, враховуючи, що седативний ефект може настати швидше, ніж при пероральному прийомі препарату. Найбільш швидкодіюча форма седації – це внутрішньовенна форма: седативний засіб вводиться безпосередньо в кровотік і діє практично миттєво.

Дитина прокидається після медикаментозного сну протягом години, не відчуваючи нудоти, блювоти, запаморочення. Протягом дня у пацієнта може спостерігатися деяка сонливість і загальмованість. Повністю седативний препарат виводиться з організму протягом доби. При повторному візиті до стоматолога, лікар оцінює стан дитини, якість лікування і наявність запальних процесів у роті.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві лікування зубів в медичному сні дітям проводиться висококваліфікованими фахівцями з використанням сучасних седативних препаратів, безпечних для дитини.

 • Консультація

  огляд, збір анамнезу, заповнення медичної документації, опис рентгену, складання плану лікування

  500 грн
 • Анестезіолог, дитячий прийом

  консультація анестезіолога, підготовка до медикаментозного сну, занурення і вихід зі сну, ціна за одну операційну годину

  7 000 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Пульпіт»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  3 500 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Періодонтит»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  4 000 грн
 • Фотополімерна пломба в молочному зубі

  препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерного матеріалу високої якості

  1 000 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Пульпіт»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  1 500 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Періодонтит»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  1 600 грн
Сертифікати
Лікар
Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

img Головний лікар ЦІС Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Сертифікований фахівець в області протезування та імплантації. Береться за важкі випадки і досягає ідеального результату. Спеціалізується на стоматологічній імплантації та реконструкції кісткової тканини.

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 13
 • Нейтральные 0
 • Положительные 13
 • Юлия Дмитренко 05.03.2020

  Кому,как не нам,родителям детей с инвалидностью известно ,как сложно лечить зубы нашим детям.Для меня ,в течении 21 года,это было целым испытанием.На лечение брали всего в одну государственную клинику,но чтобы попасть туда ,нужно было ехать задолго записываться(даже ,если у ребёнка болел зуб,то нужно было ждать очередь на анестезию),ну и результат этих лечений ,нет передних зубов,киста и прочее.В клинику ЦИС попали по рекомендации знакомых ,и теперь хочу поделиться впечатлениями.Сказать ,что я под впечатлением,ничего не сказать.Я не знала,что может так быть!К нам с сыном отнеслись,как к своим давним знакомым.Сын у меня очень \”сложный\” и лечение у него сложное.С нами занималась целая бригада докторов более четырёх часов!!!Но это не просто доктора-профессионалы,а это ещё и внимательные,добрые и отзывчивые люди)Мой Женя после наркоза очень плохо себя вёл,был взбудоражен,но всё это время с нами был доктор,который помогал мне с ним справиться и было внимание и забота,которую не так часто встретишь по отношению к людям с инвалидностью.И это ещё не всё) Меня очень удивило то,что уже два дня после лечения доктор про нас не забыла, и каждый день нам звонят и справляются о Женином самочувствии.Это просто удивительно! Теперь я знаю ,как должно быть) Всем нужно равняться на вас.Очень вам благодарны!!!Светлана Михайловна огромное спасибо,у Вас доброе сердце и золотые руки)

  • 3
  • 1

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки