• CIS
 • Імплантація зубів

Імплантація Зубів у Києві – без побічних ефектів

Імплантація зубів з використанням передових технологій Ізраїлю

Записатися на консультацію

Имплантация зубов

Надежные зубные импланты в Киеве

Имплантация зубов – возможность восстановить зубной ряд и вернуть красивую улыбку. Но далеко не каждый зубной врач может заниматься созданием и установкой имплантатов. Сложность процедуры подразумевает индивидуальный подход к пациенту, необходимость использования высокотехнологичного оборудования и высокие требования к профессионализму стоматолога-имплантолога.

Центр Израильской Стоматологии в Киеве – первая в Украине клиника, практикующая немедленную имплантацию зубов и неотложное протезирование на имплантатах по израильской методике.

Що таке імплантат

Зубний імплантат – це багатокомпонентна конструкція переважно конусоподібної форми діаметром 3-5 мм і довжиною 7-21 мм, яку вмонтовують у кісткову тканину щелепи. Виготовляється з біосумісного, тобто інертного матеріалу, що не викликає алергічної реакції.

Найбільш популярними серед зубних імплантатів є вироби з титану. Цей стійкий метал має чудові біосумісні властивості: він швидко інтегрується з кісткою і не викликає відторгнення. Завдяки цьому імплантати з титану дуже стабільні, довговічні і безпечні. Альтернативою титановим є цирконієві імплантати, які виготовлені з оксиду цирконію і мають властивості, що подібні до властивостей натуральної зубної тканини. Як і титан, цирконій дуже добре інтегрується з кістковою тканиною, він також довговічний і стійкий до стирання. Крім того, цей матеріал не містить металу, який в окремих випадках може викликати алергічні реакції. Обидва матеріали довговічні і зносостійкі, завдяки чому легко витримують навантаження при жуванні.

Будова імплантату

Основні елементи зубного імплантату:

 • тіло імплантату: титановий або цирконієвий гвинт – поміщається в кісткову тканину щелепи і створює новий, стійкий корінь зуба;
 • гвинт-заглушка – необхідний для закриття серединного отвору головки імплантату на час установки;
 • абатмент – забезпечує з’єднання між імплантатом і коронкою;
 • коронка – штучний зуб.

Всупереч поширеній думці, зубні імплантати – це не технічна новинка у світовій стоматології, а перевірений спосіб відновлення зубів, що застосовується вже більше 40 років.

Різновиди імплантатів

Розрізняють декілька різновидів імплантатів:

 • коренеподібні – мають циліндричну форму і застосовуються при нестачі кісткової тканини;
 • пластинчасті – мають унікальну форму і застосовуються при тонкій кістковій тканині переважно для відновлення передніх зубів;
 • комбіновані – поєднують характеристики коренеподібних і пластинчастих імплантатів і встановлюються для подальшого знімного або незнімного протезування;
 • субперіостальні – встановлюються під бічну сторону ясна і застосовуються при нестачі кісткової тканини;
 • міні-імпланти – мають вигляд невеликих шурупів і використовуються як основи для знімних протезів при протезуванні передніх зубів.

Види операцій з імплантації зубів

Залежно від ступеня хірургічного втручання розрізняють кілька видів імплантації зубів.

Одноетапна імплантація

Малоінвазивний вид процедури, в якій установка тіла імплантату здійснюється через маленький прокол. Це дозволяє через 2-7 днів вже поставити тимчасовий знімний протез, а після повного приживлення імплантату замінити його постійним.

All-on-4

Імплантація цього типу проводиться при необхідності протезування невеликої кількості зубів (12-14 одиниць) на чотирьох імплантатах: двох бічних і двох передніх. Таке розташування імплантатів забезпечує рівномірне навантаження на протез при жуванні.

корешки на верхней челюсти
пластмассовые коронки

All-on-6

Протезна конструкція кріпиться на шість імплантатів, встановлених під невеликим кутом. Це необхідно, щоб обійти області атрофованої кісткової тканини, в яких установка імплантату неможлива, забезпечивши правильне навантаження протеза на весь зубний ряд верхньої або нижньої щелепи.

Ортопантомограмма
Готовая конструкция

Базальна

Процедура цього типу передбачає закріплення титанового штифта в глибокому базальному шарі щелепи, а не в верхньому губчатому. Показання базальної імплантації – сильна атрофія альвеолярного відростка.

Комплексна

Імплантація цього типу передбачає поєднання декількох способів установки і видів штучних зубів, в разі, якщо потрібно протезування передніх і задніх зубів.

ортопантомограмма
керамический мост на верхней челюсти и композитный на нижней
Хронический пародонтит
Имплантация зубов

Одномоментна імплантація

Установка тимчасового абатмента робиться одночасно з видаленням зуба, а лунка калібрується стоматологічною фрезою під розмір імплантату. Постійний протез встановлюється через 4-6 місяців після приживлення імплантату.

Двоетапна імплантація

Процедура передбачає відстрочене навантаження з формуванням так званого кісткового ложа, в яке згодом і встановлюється імплантат.

разрушенные зубы
импалнтация+керамические коронки

Ціни на імплантацію

Класична імплантація

Процедура передбачає формування кісткового ложа при атрофії альвеолярного відростка шляхом кісткової пластики або синус-ліфтингу, тільки після того проводиться установка імплантату. Встановлений титановий штифт закривається заглушкою і накривається тимчасовим протезом на чотири-шість місяців. Після приживлення імплантату, заглушка знімається і встановлюється формувач ясен терміном на один місяців. Тільки після повного формування тканин і приживлення імплантату проводиться установка постійного протеза.

разрушенные зубы
керамические коронки на имплантах

Балкова конструкція на імплантатах

Цей вид імплантації застосовується за необхідності протезування всього зубного ряду. Балкова конструкція умовно-знімного протезу кріпиться на два-чотири імплантати, з’єднаних балкою.

Головний лікар і хірург клініки ЦІС Кушнірук С.М. розповідає про імплантацію.

Операція з установки імплантатів

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві при імплантації зубів використовується п’ять систем імплантатів від провідних ізраїльських фірм:

 1. Alpha Bio Tec. Компанія є піонером самонарізних імплантантів типу SPI широкого спектру застосування в залежності від структури і щільності кістки пацієнта. Імплантати Alpha Bio дозволяють створити первинну фіксацію і стабілізацію для подальшого негайного протезування.
 2. AB Dental Devices. Система АВ доповнює розміром 3 мм розбірні імплантати для вузької кістки, які відсутні у Alpha Bio Tec.
 3. Noris Medical. Виличний імплантат Zygomatic встановлюється у виличну кістку за технологією Extramaxillary, за якою обходять гайморову пазуху без пошкодження оболонки навколоносової пазухи. RMB обробка поверхні імплантату значно підвищує контакт кістки з імплантатом і мінімізує ризик відторгнення.
рентген
протезы из композита

Вибором системи імплантату займається стоматолог-імплантолог клініки ЦІС на підставі анатомічних, гістологічних і топографічних показників щелепи пацієнта.

Етапи імплантації зубів

Попри те, що навіть лазерна імплантація зубів все більше стає схожа на звичайну стоматологічну процедуру, імплантація – це повноцінна операція, яка проводиться в кілька етапів.

 • Етап перший
 • Етап другий
 • Етап третій

Установка тіла імплантату

Перший етап – це хірургічна процедура, яка включає в себе сверління отвору в кістці (зокрема, альвеолярного відростка) для закручування тіла імплантату. Пантомографічне фото робиться перед процедурою. Виходячи з нього, лікар визначає, чи достатньою є кількість кісткової тканини в яснах для введення імплантату. Якщо виявиться, що втрата кісткової тканини сталася в результаті видалення кореня зуба, лікар може прийняти рішення про проведення процедур, спрямованих на регенерацію кістки. Нарощування кістки являє собою хірургічну процедуру по створенню необхідної кількості кісткової тканини для майбутніх зубних імплантатів.

Імплантація проводиться під місцевою або загальною анестезією. Процедура безболісна і триває від 30 хвилин до двох годин. Після установки імплантату хірург стежить за тим, щоб його положення було стабільним, і тільки після цього зашиває рану.

Під час загоєння рани відбувається остеоінтеграція, тобто пряме злиття штучного кореня з кісткою, яка триває близько 3 місяців – для імплантатів в нижній щелепі і 6 місяців – для імплантатів у верхній щелепі. Ця різниця обумовлена різною структурою щелепної кістки. В процесі остеоінтеграції кисень, що міститься в клітинах кісткової тканини, утворює шар діоксиду титану на поверхні імплантату. Завдяки цьому організм сприймає імплантат не як чужорідне тіло, а як природну частину щелепи.

Вставка загоювального гвинта

Другий етап полягає в тому, щоб вставити загоювальний гвинт, після того, як імплантат стабілізується і інтегрується в кістку. Імплантолог розрізає слизову оболонку, розташовану прямо над тілом імплантату і угвинчує в нього загоювальний гвинт. Це потрібно для прискорення загоєння слизової в безпосередній близькості від імплантату, а також моделювання форми ясна для майбутньої протезної конструкції.

Зняття зліпків і фіксація штучного зуба

При першому відвідуванні лікар знімає зубні відбитки і встановлює колір майбутнього протеза з пацієнтом. Потім в зуботехнічній лабораторії на підставі зліпка робиться:

 • з’єднувач, тобто протезна стійка;
 • протезна конструкція, тобто штучний зуб.

При останньому відвідуванні стоматологічного кабінету лікар пригвинчує стійку до імплантату. Переконавшись в стабільності з’єднання, стоматолог фіксує протез, наприклад, коронку ..

У Центрі Ізраїльської Стоматології коронки виготовляють з IPS E-Max Press – кращої кераміки на ринку. Коронки на основі діоксиду цирконію виготовляються зі склокераміки IPS E-Max ZirPress.

 • Етап перший
 • Етап другий
 • Етап третій

Імплантація зубів: плюси і мінуси

Імплантація – найбільш прогресивний метод відновлення втрачених зубів, який вимагає використання найсучаснішого обладнання та високого професіоналізму лікаря.

Плюси імплантації зубів

Переваг у дентальних імплантатів дійсно багато, з урахуванням того, що імплантація все ще набирає популярності. Перш за все зубні імплантати запобігають атрофії кістки (резорбції), яка виникає у разі втрати зубів.

Відсутність хоча б одного зуба може призвести до незворотних змін, не тільки атрофії кістки, але також випадання або перекосу зубів, що залишилися.

Імплантати є стабільною основою для коронок і зубних протезів. У більшості випадків імплантат служить пацієнтові довгі роки, а іноді протягом усього його життя. Біосумісний матеріал відмінно засвоюється організмом і не викликає побічних ефектів. Зубні імплантати практично непомітні під лінією ясен, а встановлені на них коронки, мости або зубні протези ідеально імітують природні зуби.

Мінуси імплантації зубів

Було б помилкою стверджувати, що зубні імплантати є ідеальним продуктом і не мають жодних дефектів. Хоча їх не так багато, про них також варто згадати. Недоліком зубних імплантатів, який завжди виходить на перший план, є, на жаль, ціна. Але, попри високу вартість імплантації зубів, в довгостроковій перспективі вона може виявитися більш вигідною, ніж інші способи відновлення зубів.

Незважаючи на використання біосумісних матеріалів, засвоюваних організмом, завжди існує невеликий ризик того, що організм відторгне імплантат. Цей ризик ще більше зростає, якщо пацієнт належним чином не піклується про гігієну порожнини рота. Хоча догляд за зубними імплантатами не вимагає особливих зусиль, деякі пацієнти не надають йому достатнього значення, що може привести до додаткових ускладнень і, як наслідок, навіть до відторгнення імплантату.

Ціни на зубні імплантати

Ціноутворюючі фактори стоматологічної імплантації:

 • кількість встановлюваних імплантатів;
 • необхідність проведення кісткової пластики або синус-ліфтингу;
 • репутація компанії-виробника зубного імплантату;
 • спосіб установки імплантату;
 • якість матеріалів, що застосовується.

На сукупну ціну імплантації зубів також впливає репутація клініки, в якій проводиться процедура.

Центр Ізраїльської Стоматології спеціалізується на імплантації зубів «під ключ» в Києві, практикує передові ізраїльські методики, має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання і висококласних фахівців.

 

Ціни на послуги імплантації

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  9500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1200 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2400 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  от 5500 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  от 5200 ₴
 • Мультиюніт абатмент встановлюється при тотальних реабілітації в певних випадках
  9625 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  9500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1200 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2400 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  9000 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  7500 ₴
 • Мультиюніт абатмент встановлюється при тотальних реабілітації в певних випадках
  9625 ₴

Наші лікарі

Поширені запитання

Всі імплантати одинакові?

Існують не менше чотирьох видів зубних імплантатів, з яких обирається один в залежності від анатомічних особливостей, показань і протипоказань до імплантації для конкретного пацієнта стоматологом-хірургом спільно з ортопедом. Для визначення відповідного виду імплантатів проводиться рентгенографія, комп’ютерна томографія та інші дослідження.

Як визначається, чи можна ставити імплантат?

Можливість установки імплантатів конкретному пацієнтові визначається на первинній консультації у стоматолога-хірурга. Він проводить опитування пацієнта на наявність або відсутність у нього захворювань, які можуть бути протипоказаннями до імплантації. Після цього призначається низка аналізів і додаткові обстеження для оцінки загального стану здоров’я, після чого приймається рішення про можливість установки імплантатів.

Як швидко відбувається звикання до імплантатів?

Звикання до зубних імплантатів відбувається у всіх пацієнтів по-різному. В середньому через 2-3 дні після процедури дискомфорт, пов’язаний з відкусуванням, жуванням і мовою зникає. Пацієнт повністю звикає до імплантатів приблизно через 1-2 тижні після їх установки.

Через який час приживається імплантат, і як зрозуміти, що він прижився?

Прижився імплантат чи ні, визначає виключно стоматолог. Для цього призначається рентгенологічне дослідження приблизно через 3 місяці після установки імплантату. Лікар оцінює щільність кісткової тканини під імплантатом. Якщо вона по щільності відповідає ділянкам під природніми зубами, то значить імплантат прижився.

Який термін служби імплантатів?

Термін служби імплантатів в середньому становить 20-30 років, але може бути і все життя. Багато що залежить від дотримання пацієнтом рекомендацій стоматолога по догляду за імплантатами і підтримки належної гігієни порожнини рота, яка дозволить уникнути захворювань зубів, здатних вплинути на термін служби протезних конструкцій.

 

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки