Наслідки брекетів: правда та вигадка
0

Наслідки брекетів: правда та вигадка

Наслідки носіння брекетів справді можуть бути невтішними, але тільки в тому разі, якщо нехтувати рекомендаціями лікаря. В першу чергу це стосується гігієни ротової порожнини. В такому разі стоматолог знімає брекети достроково.

Протрузія зубів
0

Протрузія зубів

Протрузія і ретрузія – не тільки стоматологічні, але й загальномедичні проблеми. Люди з такими порушеннями відчувають низку обмежень, які не дають їм можливості жити повноцінно. Сучасна стоматологія має можливість коригувати такі дефекти. І чим швидше почати лікування, тим кращий результат.

Вініри на криві зуби
0

Вініри на криві зуби

Сучасна стоматологія має широкий арсенал засобів для поліпшення естетики зубів. Один з таких – вініри. За допомогою них успішно вирішується проблема кривих зубів, міжзубних проміжків та інших естетичних дефектів. У цьому матеріалі розповідаємо, як проходить корекція зубів вінірами, а також про переваги та недоліки цієї процедури.

Біпрогнатичний прикус
0

Біпрогнатичний прикус

Прикус впливає не тільки на стан ротової порожнини та зовнішній вигляд, але й загальне здоров'я. Аномальні прикуси потребують корекції за медичними показаннями. Однак в низці випадків таких свідчень немає, але пацієнт все одно хоче вирівняти зуби. Біпрогнатичний прикус – один з таких прикладів. Розглянемо його детальніше.

Ортогнатичний прикус
0

Ортогнатичний прикус

Ортогнатія. Хтось з нею народжується, а хтось до неї прагне. Адже не кожному пощастило народитися з анатомічно правильним – ортогнатичним прикусом. У цьому матеріалі поговоримо про нормальне (фізіологічне) змикання зубів. Які в цьому переваги, та як вчасно розпізнати порушення.

Перехресний прикус
0

Перехресний прикус

Проблемний прикус – часта причина звернення до ортодонта та зубощелепних хірургів. Різновидом патологічного змикання зубних рядів є перехресний прикус. Ця проблема вирішується як ортодонтичним, так і хірургічним шляхом.

Види прикусу
0

Види прикусу

Порушення прикусу – проблема, яка стосується більше 80% людей, як у дорослих, так і у дітей. Часто неправильний прикус не приносить проблем. Однак якщо у людини на цьому тлі виникають ускладенння (в тому числі і естетичного характеру), то ситуацію потрібно виправити. Сьогодні змінити неправильний прикус можна різними способами. Розповідаємо, які сьогодні є варіанти.

Дистальний прикус
0

Дистальний прикус

Неправильний прикус – проблема не тільки стоматологічна, але й загальномедична. Дистальний прикус – один з різновидів зубощелепних аномалій, що загрожує руйнуванням зубів. Хороша новина в тому, що з проблемою можна і потрібно боротися. У цьому матеріалі розповідаємо про дистальний прикус, його наслідки та способи корекції.

Глибокий прикус
0

Глибокий прикус

Глибокий прикус загрожує прискореним руйнуванням зубів та низкою інших ускладнень. Проблему можна успішно вирішити за допомогою ортодонтії, рідше – хірургічним шляхом. Чим швидше почати лікування даної аномалії, тим кращий результат.

Відкритий прикус
0

Відкритий прикус

Про відкритий прикусе говорять, коли між зімкнутими верхніми і нижніми зубами утворюється щілина. Це патологічний прикус, який заважає нормально відкушувати їжу, а іноді і зімкнути губи. Найчастіше дана аномалія зустрічається у маленьких дітей до 1 року.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки