Міст або імплант: що краще поставити?
0

Міст або імплант: що краще поставити?

Що краще — імплант або міст? Цим питанням задаються майже всі, хто бажає відновити зубний ряд. У кожної з цих методик є свої переваги і недоліки. Рішення приймає пацієнт після консультації з лікарем. Враховуються не тільки медичні показання, а й бажання пацієнта.

Правильне положення язика
0

Правильне положення язика

Від положення язика в ротовій порожнині залежить не тільки мова. Язик впливає на ковтальну та дихальну функції, а також прикус і навіть поставу. Розповідаємо про те, яке повинне бути положення язика в спокійному стані, і що робити, коли положення його неправильне.

Імплантація зубів під час вагітності: чи варто йти на ризик
0

Імплантація зубів під час вагітності: чи варто йти на ризик

Імплантація зубів — найефективніший спосіб відновити цілісність зубного ряду. Однак ця процедура має низку абсолютних та тимчасових протипоказань. Під час вагітності з імплантацією краще почекати. Принаймні, до цього схиляється більшість стоматологів та акушерів-гінекологів. Розповідаємо, чому вагітність — не найкращий час для імплантації.

Наслідки брекетів: правда та вигадка
0

Наслідки брекетів: правда та вигадка

Наслідки носіння брекетів справді можуть бути невтішними, але тільки в тому разі, якщо нехтувати рекомендаціями лікаря. В першу чергу це стосується гігієни ротової порожнини. В такому разі стоматолог знімає брекети достроково.

Лікування протрузії та ретрузії зубів
0

Лікування протрузії та ретрузії зубів

Протрузія і ретрузія – не тільки стоматологічні, але й загальномедичні проблеми. Люди з такими порушеннями відчувають низку обмежень, які не дають їм можливості жити повноцінно. Сучасна стоматологія має можливість коригувати такі дефекти. І чим швидше почати лікування, тим кращий результат.

Вініри на криві зуби
0

Вініри на криві зуби

Сучасна стоматологія має широкий арсенал засобів для поліпшення естетики зубів. Один з таких – вініри. За допомогою них успішно вирішується проблема кривих зубів, міжзубних проміжків та інших естетичних дефектів. У цьому матеріалі розповідаємо, як проходить корекція зубів вінірами, а також про переваги та недоліки цієї процедури.

Біпрогнатичний прикус
0

Біпрогнатичний прикус

Прикус впливає не тільки на стан ротової порожнини та зовнішній вигляд, але й загальне здоров'я. Аномальні прикуси потребують корекції за медичними показаннями. Однак в низці випадків таких свідчень немає, але пацієнт все одно хоче вирівняти зуби. Біпрогнатичний прикус – один з таких прикладів. Розглянемо його детальніше.

Ортогнатичний прикус
0

Ортогнатичний прикус

Ортогнатія. Хтось з нею народжується, а хтось до неї прагне. Адже не кожному пощастило народитися з анатомічно правильним – ортогнатичним прикусом. У цьому матеріалі поговоримо про нормальне (фізіологічне) змикання зубів. Які в цьому переваги, та як вчасно розпізнати порушення.

Перехресний прикус
0

Перехресний прикус

Проблемний прикус – часта причина звернення до ортодонта та зубощелепних хірургів. Різновидом патологічного змикання зубних рядів є перехресний прикус. Ця проблема вирішується як ортодонтичним, так і хірургічним шляхом.

Види прикусу
5.0

Види прикусу

Порушення прикусу – проблема, яка стосується більше 80% людей, як у дорослих, так і у дітей. Часто неправильний прикус не приносить проблем. Однак якщо у людини на цьому тлі виникають ускладенння (в тому числі і естетичного характеру), то ситуацію потрібно виправити. Сьогодні змінити неправильний прикус можна різними способами. Розповідаємо, які сьогодні є варіанти.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки