Криві зуби – що робити
0

Криві зуби – що робити

Що робити, якщо зуби криві? Найвірніше рішення – звернутися до лікаря-ортодонта. Пам'ятайте, що криві зуби – це не тільки естетична, а й медична проблема. Вирівнювання зубного ряду покращує дикцію і запобігає розвитку інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини.

Скільки потрібно носити брекети на зубах
0

Скільки потрібно носити брекети на зубах

Скільки треба носити брекети? Це одне з головних питань, яким задаються пацієнти, які потребують такого ортодонтичного лікування. Багато людей роками не можуть зважитися на установку брекетів, які вирішили б масу проблем. У цьому матеріалі розглядаємо, скільки носять брекети дорослі і діти, а також особливості носіння цих виробів при різних патологіях.

Діастема: норма чи ні
0

Діастема: норма чи ні

Щілина між передніми зубами – свого роду родзинка, але в більшості випадків це проблема, яка доставляє не тільки психологічний дискомфорт. Діастема може привести до серйозного порушення мовлення і змін зубощелепної системи. Усунути збільшений міжзубний проміжок можна у стоматолога всього за один сеанс. Розповідаємо, як це робиться.

Клиноподібний дефект: причини виникнення та лікування
0

Клиноподібний дефект: причини виникнення та лікування

Клиноподібний дефект – один з різновидів некаріозного ураження твердих тканин зуба. Ураження зачіпає пришийкову частина зуба, де утворюється клиноподібна виїмка. Причини такої патології – все ще предмет для дискусій, оскільки єдиної теорії походження клиноподібного дефекту немає. У цьому матеріалі розглядаємо основні причини, симптоми і способи лікування такого дефекту.

Бруксизм зубів: причини і методи лікування
0

Бруксизм зубів: причини і методи лікування

Скрегіт зубами уві сні або вдень – це не тільки стоматологічна проблема. Крім ураження твердих тканин зубів, при бруксизмі також є небезпека зміни рис обличчя, появи зайвих зморшок, а також порушення функціонування м'язів обличчя і шиї. З бруксизмом можна і потрібно боротися, тому якщо ви помітили цю проблему у себе або своїх близьких – поспішіть звернутися до лікаря.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки