Magic Smile

Неправильне харчування, недостатня гігієна порожнини рота, куріння та інші фактори призводять до неминучого пожовтіння зубної емалі. Надмірна жовтизна зубів надає нездоровий вигляд обличчю і в цілому виглядає не дуже естетично.

Система відбілювання Magic Smile – це можливість освітлити зуби на дев’ять тонів без шкоди для емалі, швидко і з довготривалим ефектом.

Записатися на консультацію

Отбеливание зубов

Що таке Magic Smile

Відбілювання зубів за технологією Magic Smile активно використовується в США і протягом останніх п’яти років застосовується в Україні провідними стоматологічними клініками країни. Особливість технології – використання гелю на основі пероксиду карбаміду та світлодіодної лампи для його активації. Відсутність абразивних речовин і лугів дозволяє уникнути стоншування і пошкодження зубної емалі, завдяки чому пацієнт не страждає від підвищеної чутливості зубів після процедури.

Особливості відбілювання зубів Magic Smile

Система відбілювання зубів Magic Smile забезпечує високу ефективність освітлення зубів і довготривалий результат за рахунок застосування пероксиду карбаміду, який не робить негативного впливу на зубну емаль, а ефект процедури зберігається від шести місяців до двох років.

Для відбілювання зубів за системою Magic Smile використовується LED лампа, що активує відбілюючий гель. Застосування світлодіодної лампи більш безпечно в порівнянні з інфрачервоним і ультрафіолетовим світлом. Світлові хвилі LED лампи мають низьку температуру, що забезпечує безболісність процедури і виключає ризик травмування м’яких тканин порожнини рота або пошкодження зубної емалі через надмірне нагрівання.

Отбеливания зубов magic smile

Переваги відбілювання зубів Magic Smile

Система Magic Smile для відбілювання зубів використовується в кращих стоматологічних клініках України та світу завдяки своїм перевагам.

Переваги Magic Smile
 • безпека і безболісність процедури для пацієнта;
 • відсутність підвищеної чутливості і хворобливості зубів після процедури;
 • ефективність відбілювання зубів (до дев’яти тонів);
 • тривалий ефект – від 6 до 24 місяців за умови дотримання рекомендацій стоматолога.
Фотовідбілювання Magic Smile нерідко дозволяє досягти бажаного освітлення зубів за один сеанс у стоматолога, що вигідно за ціною і сильно економить час.
До отбеливания
После отбеливания

Протипоказання

Відбілювання зубів системою Magic Smile допустимо в більшості випадків і підходить для пацієнтів різного віку, але має деякі протипоказання.

Протипоказання:
 • карієс;
 • пародонтит;
 • захворювання зубів і ясен;
 • стоншена зубна емаль;
 • оголена шийка зуба;
 • негерметичні зубні пломби;
 • встановлена брекет-система;
 • алергія на діючу речовину гелю;
 • вагітність або період грудного вигодовування;
 • вік до 18 років.

Варто зазначити, що частина протипоказань, наприклад, карієс або негерметичні пломби, мають відносний характер і відбілювання може бути проведено після їх усунення. Але є і абсолютні протипоказання:

 • онкологія;
 • епілепсія.

Якщо в ротовій порожнині пацієнта спостерігаються афтозні, ерозійні або запальні процеси, процедура може бути проведена тільки після їх лікування.

Як відбувається відбілювання зубів

Відбілювання зубів за системою Magic Smile в клініці ЦІС в Києві проводиться фахівцями з великим досвідом роботи, і з використанням сучасного обладнання і якісних препаратів, які дозволяють позбутися від знебарвлення глибоко в структурі зубів.

Перед початком процедури стоматолог проводить стандартне обстеження ротової порожнини пацієнта: перевіряє стан періодонта і зубів, приділяючи особливу увагу щільності і кількості зубних пломб, а також наявності коронок. Щоб отримати кращий ефект відбілювання, виконується професійна чистка зубів приблизно за 3-5 днів до процедури.

Лікар перед процедурою відбілювання оцінює тон зубів, щоб підібрати рН гелю, який буде наноситися на зуби. Гель повинен мати адекватний рН, скоригований під рівень кислотності в роті пацієнта, інакше застосування препарату з неправильним рН може призвести до руйнування емалі. Далі пацієнтові наноситься рідкий коффердам, щоб захистити м’які тканини від впливу гелю і світла LED-лампи. Під час процедури стоматолог може наносити гель тільки один раз (експрес-відбілювання) або три рази по 15 хвилин. Процедура зазвичай триває від 45 до 60 хвилин, а після завершення відбілювання на зуби і ясна наноситься захисний гель, необхідний, щоб зменшити їх чутливість.

Рекомендації по догляду за зубами після відбілювання

Після процедури відбілювання пацієнту рекомендується протягом двох тижнів дотримуватися білої дієти, тобто відмовитися від вживання продуктів з барвниками: натуральними або штучними і вживати нейтральні продукти: сир, біле м’ясо, молоко, йогурт, жовтий сир. Також важливо в перший час після відбілювання обмежити вживання кави, чаю, занадто холодних або гарячих напоїв, а також відмовитися кислих напоїв, які можуть значно послабити поверхню відбілених зубів.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві наші фахівці використовують систему Magic Smile для відбілювання зубів за найкращою ціною з застосуванням найсучаснішого обладнання та якісних препаратів, завдяки чому процедура проходить швидко і безболісно, а ефект зберігається надовго.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Відбілювання зубів системою "Magic Smile" відбілювання зубів в клінічних умовах за допомогою системи "Magic Smile"
  2800 ₴
 • Професійна чистка зубів + відбілювання "Magic Smile" стандартна вартість 3000 грн
  3800 ₴
 • Відбілювання зубів системою "Magic Smile" відбілювання зубів в клінічних умовах за допомогою системи "Magic Smile"
  2800 ₴
 • Професійна чистка зубів + відбілювання "Magic Smile" стандартна вартість 3000 грн
  3800 ₴

Наші лікарі:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки