Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Пломбування молочних зубів

Пломбування молочних зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 23.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Пломбування молочних зубів дітям в Центрі Ізраїльської Стоматології

Карієс – це захворювання, яке вражає не тільки постійні зуби у дорослих, але і дитячі молочні зуби. Помилка батьків – ігнорувати симптоми карієсу і думати, що молочні зуби все одно випадуть і лікувати їх необов’язково. Насправді своєчасне лікування карієсу та пломбування молочних зубів необхідно і обов’язково.

Навіщо лікувати зуб, якщо він і так випаде?

Молочні зуби відрізняються від постійних меншою міцністю, тому при недостатній гігієні порожнини рота на них швидко з’являється наліт, який викликає розвиток карієсу. Якщо вчасно не звернутися до стоматолога, то каріозні процеси поширюються на всю поверхню зубів і проникнуть в глибокі шари, досягнувши на початку дентину, а потім і пульпи.

Запущений карієс часто вимагає видалення молочного зуба, що може призвести до неправильного росту постійного зуба, порушення нормальної роботи прикусу і асиметрії обличчя дитини. Відсутність лікування карієсу при зміні зубів може призвести до поширення інфекції на постійні зуби, що потребує більш складного і тривалого лікування.

Коли необхідне пломбування молочного зуба

Пломбування необхідно, щоб зупинити каріозні процеси в тканинах зуба, захистити його від вторинного карієсу і відновити форму коронки. Це дозволить відновити функціональність зуба і забезпечити правильний розподіл жувального навантаження. Завдяки цьому розвиток щелеп дитини буде правильним і знизить ризик виникнення дефектів зубного ряду при зміні зубів.

Які компоненти (матеріали) застосовуються

Для пломбування молочних зубів використовуються найсучасніші матеріали – безпечні і надійні. Застосовуються світловідбиваючі композитні матеріали або склоіономірні цементи з гібридним композитом, які мають високу міцність і великий вибір кольорів. Установка кольорових пломб перетворює лікування в гру і мінімізує страх дитини перед стоматологічними процедурами.

Етапи. Як проходить процедура

Пломбування молочних зубів аналогічно процедурі для зубів корінних з єдиною відмінністю – молочні зуби пломбують повністю, щоб виключити ризик виникнення вторинного карієсу. Методика лікування вибирається залежно від глибини каріозної порожнини, стану пацієнта і його віку. Загалом пломбування молочних зубів можна розділити на наступні етапи:

 1. Розробка і очищення каріозної порожнини.
 2. Дезінфекція ураженої ділянки хімічними препаратами.
 3. Препарування з використанням бормашини.
 4. Видалення пульпи і пломбування кореневих каналів.
 5. Пломбування коронкової частини зуба.

Пломбування кореневих каналів молочних зубів проводиться тільки в тому випадку, якщо карієс досяг пульпи і потрібно її видалення.

Що буде, якщо не лікувати зуби у дітей?

Карієс – небезпечне захворювання, яке може мати досить серйозні ускладнення при відсутності своєчасного грамотного лікування. До частих ускладнень карієсу у дітей можна віднести:

 • пульпіт;
 • гінгівіт;
 • формування флегмон.

Лікування ускладнень набагато складніша процедура, ніж усунення карієсу на початковій стадії, тому вкрай важливо своєчасне звернення до стоматолога при прояві перших симптомів захворювання.

Пам’ятка для батьків!

Краще лікування – це профілактика. Тому батькам потрібно бути уважними і дотримуватися деяких правил для запобігання розвитку карієсу у дитини:

 1. Стежити за якістю щоденної гігієни порожнини рота дитини.
 2. Забезпечити дитину дитячою зубною щіткою і пастою спеціально для молочних зубів.
 3. Відвідувати стоматолога мінімум двічі на рік для ранньої діагностика карієсу і професійного чищення зубів.

Хороший дитячий стоматолог – це «щеплення» від страху лікувати зуби на все життя. Фахівці клініки ЦІС знають, як знайти підхід до дітей і провести пломбування молочних зубів без болю, щоб у дитини залишилися після процедури тільки приємні враження.

 • Використання системи «АНТИ-СНІД»

  це стерильний лоток з інструментами, який використовується при огляді або лікуванні, обов’язкова програма для всіх пацієнтів

  190 грн
 • Анестезія аплікаційна

  анестезія у вигляді спрею або гелю для поверхневого знеболювання слизової

  100 грн
 • Анестезія карпульним шприцем з використанням різних видів анестетиків

  290 грн
 • Професійне чищення

  чистка всіх зубів дитячими пастами в змінному прикусі

  500 грн
 • Професійне чищення

  чистка всіх зубів ультразвуком, пастами та (Air Flow) в змінному прикусі

  1 200 грн
 • Фотополімерна пломба в молочному зубі

  препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерного матеріалу високої якості

  1 000 грн
 • Герметизація фісур герметиком в обл. 1-го зуба

  одна з кращих превентивних процедур в змінному прикусі: інвазивне або малоінвазивне “пломбування” фісур для запобігання карієсу в майбутньому

  650 грн
Сертифікати
Лікар
Сулима Олег Вікторович

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий лікар

img

Сулима Олег Вікторович

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий лікар

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 3
 • Нейтральные 0
 • Положительные 3
 • Александр Бойко 06.03.2019

  Клиника супер. Врачи толковые. Отношение докторов и их внимание просто поражают. Лечил у них зубы после одной \”хваленой\” киевской клиники, благо теперь благодаря ЦИС у меня все хорошо. Спасибо!

  • 0
  • 0
 • Валентина Николаевна 17.11.2019

  Доброго времени суток всем. Никогда не пишу отзывы, а тут захотелось поделиться приятным моментом. Очень боюсь стоматологов, но неприятный момент привел меня в Центр Израильской Стоматологии. От страху дрожало все, но тут такой автомат для бахил стоит, что в космос запускают. Круто круто. За считанные минуты заполнили мед. документацию и я в чудесном салатовом кресле. Пока меня заговаривали, хоп и анестезия сделана. Как фокусник Олег Викторович начал делать каналы НИЧЕГО не почувствовала. А когда появился над моими глазами микроскоп, я уже поняла, что здесь моя клиника. Рентген и зуб исправлен. И я на отпуске смогу кушать все. Приятно, что везде чисто. Спасибо всему коллективу.

  • 0
  • 0
 • Андрей 27.11.2018

  Очень понравилось отношение персонала. Доктор после осмотра доступно провел консультацию, посоветовал, как лучше решить мою проблему (а мне нужно было проводить имплантацию разрушенного зуба) и показал на примерах как, в последствии, это будет выглядеть. В конечном результате я получил восстановленный с помощью импланта зуб и могу без переживаний употреблять любую пищу. Визуально зуб ничем не отличается от родных.

  • 1
  • 0

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки