Класичний протокол імплантації зубів проходить у два етапи. Спочатку ставиться імплант, а за кілька місяців — коронка. Але перед тим, як поставити коронку, пацієнтові встановлюють формувач ясен. Навіщо потрібна така конструкція і як це відбувається в Центрі Ізраїльської Стоматології (ЦІС) на Лівому березі Києва.
Раніше цукровий діабет вважався перешкодою для протезування та імплантації зубів. Але сьогодні це не так. Пацієнти із цим захворюванням можуть розраховувати на ці стоматологічні послуги. Тут існує низка аспектів, яких повинен знати кожен діабетик, який бажає відновити зубний ряд.
Імплантація зубів – нехай і невелике, але оперативне втручання. Будь-яка операція пов'язана з певними ризиками, особливо у похилому віці. Але мати гарну усмішку хочеться завжди, і в 30, і в 70. Розбираємося, чи можлива імплантація в літньому віці?
Рано чи пізно майже у кожного настає момент, коли потрібно відновити зуби. Що для цього вибрати – протез, штифт чи імплант? У цьому матеріалі ми поговоримо про штифти та імпланти. Яка між ними різниця і коли доцільне встановлення того чи іншого виробу.
Протезом називають виріб, який замінює втрачену або незворотно пошкоджену частину тіла. З цієї точки зору зубні імпланти є протезами, оскільки це штучні аналоги коренів зубів. Їх вживлюють у щелепну кістку, але в них вже кріплять коронку. Однак у стоматології протезування та імплантація — дещо різні процедури. З’ясуймо це.
Імплантація зубів — найбільш ефективний спосіб відновлення втраченого зуба. Ця хірургічна операція пов'язана з низкою тимчасових незручностей, зокрема, больовими відчуттями. Біль після імплантації зубів - явище поширене. Розповідаємо, як з нею правильно боротися, щоб не нашкодити собі.
Що вибрати для протезування зубів – металокерамічні або цирконієві коронки? Це питання слід обговорювати з лікарем, оскільки і ті, і інші коронки мають як переваги, так і недоліки. У цьому матеріалі ми розповімо про особливості протезування різними матеріалами. Також торкнемося доцільності установки металокерамічних і цирконієвих коронок.
Нерідко імплантологам доводиться стикатися з частковою атрофією щелепної кістки своїх пацієнтів. Одним з варіантів виходу в таких ситуаціях є базальна імплантація зубів, коли імплант встановлюється в базальну частину кістки. Це свого роду компромісний варіант імплантації, який до недавнього часу користувався популярністю. Розглянемо особливості даної процедури, її переваги та недоліки для пацієнтів, які потребують імплантації.
Поставити знімний протез – пів справи. Важливо надалі доглядати за протезними конструкціями. Тільки при дотриманні лікарських рекомендацій протез прослужить довго і не стане джерелом проблем. Якщо ж нехтувати рекомендаціями по догляду за протезами, то високий ризик появи інфекції в порожнині рота і ряду інших ускладнень. З цієї причини лікарі настійно рекомендують належним чином доглядати за протезами, тим більше, що це нескладно.
Технології вирощування тканин і органів дозволять медицині вирішити сотні проблем, пов'язаних зі здоров'ям людини. Заново вирощений орган буде позбавлений накопичених життям дефектів і прослужить не один десяток років. Сьогодні такі технології вже не здаються фантастикою. Наявні розробки і досягнення в науці дозволяють з упевненістю сказати, що в найближчі роки вирощування тканин (в тому числі і зубів) стане реальністю.
Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.
0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України
Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки
Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.
Телефонувати на +380672350935