Біль після імплантації зубів — шукаємо вихід
0

Біль після імплантації зубів — шукаємо вихід

Імплантація зубів — найбільш ефективний спосіб відновлення втраченого зуба. Ця хірургічна операція пов'язана з низкою тимчасових незручностей, зокрема, больовими відчуттями. Біль після імплантації зубів - явище поширене. Розповідаємо, як з нею правильно боротися, щоб не нашкодити собі.

Ідеальний протез для вас: металокераміка або цирконій
0

Ідеальний протез для вас: металокераміка або цирконій

Що вибрати для протезування зубів – металокерамічні або цирконієві коронки? Це питання слід обговорювати з лікарем, оскільки і ті, і інші коронки мають як переваги, так і недоліки. У цьому матеріалі ми розповімо про особливості протезування різними матеріалами. Також торкнемося доцільності установки металокерамічних і цирконієвих коронок.

Базальна імплантація зубів
0

Базальна імплантація зубів

Нерідко імплантологам доводиться стикатися з частковою атрофією щелепної кістки своїх пацієнтів. Одним з варіантів виходу в таких ситуаціях є базальна імплантація зубів, коли імплант встановлюється в базальну частину кістки. Це свого роду компромісний варіант імплантації, який до недавнього часу користувався популярністю. Розглянемо особливості даної процедури, її переваги та недоліки для пацієнтів, які потребують імплантації.

Догляд за знімними зубними протезами
0

Догляд за знімними зубними протезами

Поставити знімний протез – пів справи. Важливо надалі доглядати за протезними конструкціями. Тільки при дотриманні лікарських рекомендацій протез прослужить довго і не стане джерелом проблем. Якщо ж нехтувати рекомендаціями по догляду за протезами, то високий ризик появи інфекції в порожнині рота і ряду інших ускладнень. З цієї причини лікарі настійно рекомендують належним чином доглядати за протезами, тим більше, що це нескладно.

Вирощування зубів – майбутнє, яке вже настало
0

Вирощування зубів – майбутнє, яке вже настало

Технології вирощування тканин і органів дозволять медицині вирішити сотні проблем, пов'язаних зі здоров'ям людини. Заново вирощений орган буде позбавлений накопичених життям дефектів і прослужить не один десяток років. Сьогодні такі технології вже не здаються фантастикою. Наявні розробки і досягнення в науці дозволяють з упевненістю сказати, що в найближчі роки вирощування тканин (в тому числі і зубів) стане реальністю.

Нарощування зуба на штифт
0

Нарощування зуба на штифт

Сьогодні можливості стоматології дозволяють не відмовляти собі в красивій посмішці при будь-яких складнощах. Процедура нарощування зуба – порівняно недорогий спосіб відновити пошкоджений зуб. Але якщо велика частина зуба уражена, то для відновлювальних робіт стоматологи використовують штифти, що слугують опорною конструкцією для реставраційного матеріалу.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки