Керамічні вініри

Які накладки з кераміки поставити, щоб отримати сяючу голівудську усмішку?

Записатися на консультацію

Керамические виниры

Установка виниров из керамики на Левом Берегу

Один з найшвидших і довговічних способів поліпшити естетику усмішки – установка вінірів. Вони легко виправлять невелику кривизну зубів, нерівності та інші дефекти без болю і дискомфорту, а керамічні вініри – це можливість знайти справжню голівудську усмішку.

Що таке керамічні вініри?

Керамічні вініри – це тонкі накладки на зовнішню поверхню зуба, які є штучним замінником емалі. Вони щільно склеюються з поверхнею зуба і мають оптичні, механічні та фізичні властивості близькі до властивостей природної зубної емалі.

Показання:
 • поліпшення форми зубів;
 • подовження занадто коротких зубів;
 • корекція тріщин і відколів;
 • відбілювання зубів,
 • усунення діастеми;
 • покриття великих пломб.

Композитні та керамічні вініри встановлюються тільки на здорові зуби, вилікувані від карієсу, пародонтозу та інших захворювань. Їх установка не рекомендується людям з порушенням прикусу, нав’язливим скреготом зубів, а також не проводиться на зубах з численними пломбами.

Довговічність вінірів з безметалевої кераміки залежить від рівня гігієни порожнини рота пацієнта і регулярних відвідувань стоматолога. При дотриманні всіх рекомендацій по догляду, термін служби керамічних вінірів – 10 років.

До установки виниров
После установки виниров

Методи виготовлення керамічних вінірів

Вініри з кераміки виготовляються в зуботехнічній лабораторії кількома способами:

 1. Пошарове нанесення. Гіпсова модель затискається найтоншою фольгою, на яку пошарово наноситься керамічна маса, після чого піддається випалу.
 2. Пресування. Вініри моделюються з воску, після чого з керамічного блоку формується каркас протеза.
 3. Фрезерування. У виготовленні накладок використовується фрезерування за технологією CAD/CAM з використання цифрової 3D-моделі зубів пацієнта.

Етапи установки: як ставлять керамічні вініри

Установка вінірів займає 4-6 тижнів в залежності від стану зубів пацієнта, наявності відсутніх або пошкоджених зубів.

Консультація та діагностика

Консультація є відправною точкою лікування і протезування зубів. Діагностика зубів включає в себе перевірку ротової порожнини внутрішньоротовим сканером для оцінки стану зубів і ясен, перевірки правильності прикусу. На цьому етапі часто проводиться відбілювання, щоб видалити наліт і бактерії, а також вирівняти тон природних зубів, щоб було простіше підібрати керамічні вініри.

Зняття зліпка з зубів

На цьому етапі стоматолог робить цифрові рентгенівські знімки зубів для створення тривимірної моделі майбутнього протеза. Це перший пробний варіант, в якому можна побачити очікуваний результат, перш ніж приступити до виготовлення вінірів. Для зняття зліпка використовуються еластомерні матеріали: вінілполісілоксан, поліефір, або гідроколлоїд. У деяких ситуаціях використовується прікусна вилка – апарат, який фіксує положення зубів, а також положення верхньої щелепи відносно щелепного суглоба. Це дає змогу копіювати рух щелепи, щоб при розробці вінирів враховувати динаміку прикусу.

Підготовка до протезування

Стоматолог обточує зуби пацієнта на товщину керамічних накладок, протравлює зубну емаль і дентин для поліпшення адгезії. Після цього встановлюються тимчасові вініри з пластмаси. Вони дають можливість пацієнту оцінити форму, колір і загальну естетику майбутнього протеза протягом двотижневого періоду.

Установка вінірів

Після двотижневого періоду носіння тимчасової конструкції, пацієнту встановлюються постійні вініри в точній відповідності з обраним кольором і відтінком. Після цього накладки шліфуються і перевіряються на відповідність з положенням прикусу.

старые композитные реставрации
керамические виниры цвета "Bleach-3"
старые композитные реставрации
виниры цвета Bleach-3
Переваги
 • природність і естетичність;
 • зносостійкість;
 • стійкість до зубного нальоту;
 • біосумісність;
 • надійність фіксації.
Недоліки
 • мала маскуюча здатність при вираженому дисколориті;
 • низька механічна міцність.

Ще одним недоліком можна вважати невеликий дискомфорт після установки керамічних вінірів, але це відноситься до будь-яких протезних конструкцій. Протягом 2-3 днів дискомфорт зникає.

Альтернатива керамічним вінірами

Альтернативною вінірами з кераміки може бути художня реставрація з композитної смоли, яка представляє собою клейку полімерну масу. Вона наноситься безпосередньо на зуб і відразу моделюється за формою, на відміну від керамічних вінірів, які виготовляються на замовлення вручну в зуботехнічній лабораторії.

Така пряма реставрація має перевагу в необхідності дуже невеликої зміни форми природних зубів пацієнта і більшої економічності за ціною. Недоліки – менша міцність і естетичність в порівнянні з керамічними вінірами, а також менший термін служби – 5-7 років при ретельному догляді.

старые композитные реставрации
керамические виниры цвета "Bleach-3"

Догляд за керамічними вінірами

Після установки вінірів з кераміки пацієнту необхідно ретельно дотримуватися правил гігієни ротової порожнини:

 • використовувати м’яку зубну щітку і спеціальну очищувальну пасту;
 • полоскати рот після кожного прийому їжі не тільки водою, але і спеціальним ополіскувачем;
 • відвідувати стоматолога в призначений час для огляду.

Термін служби керамічних вінірів в значній мірі залежить від старанності догляду за ними.

Центр Ізраїльської Стоматології встановлює зубні керамічні вініри з IPS E-Max Press – кращої кераміки на ринку за оптимальною ціною, використовуючи найсучасніше обладнання і власний багаторічний практичний досвід.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Зняття силіконового відбитка огляд, підбір ложки і отримання відбитка
  550 ₴
 • Керамічний вінір огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення високоестетичного вініру
  14000 ₴
 • Зняття силіконового відбитка огляд, підбір ложки і отримання відбитка
  550 ₴
 • Керамічний вінір огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення високоестетичного вініру
  14000 ₴

Наші лікарі:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки