ALL-ON-6 - Протезування на 6 імплантатах під ключ у Києві

Протезування на імплантатах – відмінна альтернатива знімного протезу, яка не тільки зручніша і естетичніша, але і набагато довговічніша. Імплантація зубів за технологією All-on-6 – можливість відновити зуби і повернути красу усмішки за один день.

Записатися на консультацію

Композитные протезы несъемные

Ціни під ключ

Що це таке

Імплантація зубів за протоколом All-on-6 передбачає установку шести дентальних імплантатів в верхню і/або нижню щелепу пацієнта для поповнення втрачених зубів. Для заміщення природного кореня зуба використовуються одно- або двоскладні імплантати з гвинтовим кріпленням або мультиюніт абатменти, що забезпечують надійну фіксацію в кісткових структурах щелепи. Схема розміщення імплантатів передбачає установку двох одиниць у фронтальній зоні і ще чотирьох на місці іклів молярів.

Особливості

Імплантація зубів All-on-6 є версією технології All-on-4, в якій застосовується чотири імплантати. В обох випадках бічні штучні корені зубів розташовуються не вертикально, а під кутом, що дозволяє встановлювати їх навіть при вираженій атрофії щелепної кістки. Це мінімізує ризик пошкодження нервів і синусів, як у випадку класичного вертикального розміщення імплантатів.

Особливості протоколу імплантації All-on-6 за найкращою ціною в Україні:

 • використовується шість дентальних імплантатів;
 • установка імплантатів в бічній зоні під кутом;
 • установка протеза відразу після імплантації імплантатів або максимум через 24 години після операції.

Завдяки розміщенню штучних опор в декількох зонах досягається рівномірний розподіл жувального навантаження, мінімізується травматизм м’яких тканин і, відповідно, зменшується ризик відторгнення імплантатів. Розміщення протезної конструкції на 6 імплантатах є одним із різновидів протоколів одноетапної імплантації зубів з моментальним навантаженням середньої вартості з урахуванням розцінок провідних клінік.

Показання до імплантації

Показання до імплантації:
 • повна або часткова адентія;
 • сильна рухливість зубів, що вимагає їх видалення;
 • резорбція кістки щелепи легкого та середнього ступеня;
 • атрофія альвеолярного відростка на верхній щелепі.
 • необхідність оперативного відновлення цілісності зубного ряду.

Установка зубного протеза All-on-6 в деяких випадках здійснюється за попередньо виготовленим хірургічним шаблоном. Завдяки цьому можливо встановити імплантати безкровним методом і максимально точно вживити їх в щелепну кістку.

Етапи лікування

Необхідність установки незнімного протеза на 6 імплантатах визначає стоматолог після проведення огляду і діагностики ротової порожнині пацієнта. Якщо немає серйозних протипоказань, то імплантація за методом All-on-6 виконується в три етапи.

Етап 1: підготовка до операції

Відновлення зубів за технологією All-on-6 за один день вимагає ретельного планування операції і, зокрема, точного вибору місць розміщення дентальних імплантатів. Для цього під час діагностики в стоматології застосовується комп’ютерна томографія, яка дозволяє максимально детально і точно побачити структуру тканин щелепи і вибрати місця з достатнім обсягом кісткової маси. Після цього на підставі знімків КТ стоматолог моделює тривимірну модель щелеп і вибирає оптимальні параметри імплантатів. Після цього складається план лікування і затверджується ціна послуг.

Етап 2: імплантація

Всі імплантати All-on-6 встановлюються за один візит в стоматологічний центр протягом 2-3 годин. Для цього стоматолог робить прокол в яснах, куди встановлюється імплантат. У клініці ЦІС в Дарницькому районі Києва на Лівому березі ми переважно використовуємо клаптевий спосіб, при якому проводять відшаровування ясен. Це дозволяє імплантувати всі 6 імплантатів в глибокі шари кістки.

Етап 3: протезування

Протезна конструкція встановлюється відразу після імплантації імплантатів або через кілька днів після операції. Спочатку використовується легкий протез з акрилу з металопластмасовими коронками, який не робить надмірного тиску на імплантати. Це важливо для мінімізації травматизму м’яких і кісткових тканин щелепи і якнайшвидшого приживлення імплантатів. Через 3-6 місяців тимчасовий протез замінюється на постійну конструкцію з металокераміки або іншого матеріалу на вибір пацієнта.

Переваги

Переваги:
 • відновлення зубів за один сеанс;
 • можливість імплантації без проведення кісткової пластики;
 • висока надійність протезної конструкції;
 • низька травматичність операції з мінімальним ризиком ускладнень;
 • естетичність протезної конструкції.
У Центрі Ізраїльської Стоматології в Дніпровському районі столиці неподалік від м. Лівобережна ми практикуємо передові технології одноетапної імплантації All-on-6 з негайним протезуванням за найкращою ціною в Києві, використовуючи якісні матеріали та найсучасніше обладнання. 

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

  Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

  Телефонувати на +380672350935