Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Сапфірові брекети

Сапфірові брекети
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 16.08.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Установка сапфірових брекет-систем в Центрі Ізраїльської Стоматології

Сапфірові брекети – ідеальний вибір для тих, хто хоче зберегти естетичність усмішки на час вирівнювання зубів. Вони безпечні, міцні, підходять для виправлення складних дефектів зубного ряду і не доставляють дискомфорту, а візуально практично не відрізняються від природної зубної емалі.

Що таке сапфірові брекети

Сапфірові брекет-системи виготовляються із спеціально вирощених синтетичних сапфірів, які за твердістю поступається тільки алмазам. Вони практично повністю прозорі, що дозволяє їм гармонійно поєднуватися з кольором зубів.

Переваги

 • Прозорість. Брекет-системи зроблені з прозорих монокристалічних сапфірів, які пропускають й світло, що робить їх абсолютно невидимими в роті. Згодом система не втрачає свого первісного тону. Ідеально відполірована поверхня сприяє унікальному блиску, який перетворює брекети в своєрідну прикрасу.
 • Зручне носіння. Сучасні виробники сапфірових систем приділяють особливу увагу якості полірування, щоб виключити пошкодження слизової оболонки рота. Сапфірові брекети мініатюрні і не ушкоджують емаль зубів навіть при тривалому носінні.
 • Гіпоалергенність. Штучно створений матеріал сапфірових брекетів є інертним неорганічним з’єднанням і вкрай рідко викликає алергічні реакції.
 • Ефективність. Моделі сапфірових брекетів для корекції прикусу, які використовуються в стоматологічній клініці ЦІС, застосовуються для виправлення практично будь-яких дефектів зубного ряду і характеризуються низьким рівнем тертя між замками і дугою, що робить вирівнювання зубів більш плавним і безболісним.

Недоліки

 • Незважаючи на безліч плюсів у сапфірових конструкцій є великий недолік – висока ціна. Вартість сапфірових брекет-систем трохи вище керамічних і значно вище металевих конструкцій.

З чого складається сапфірова брекет-система?

Сапфірові системи, також як і ортодонтичні конструкції з інших матеріалів, складаються з елементів:

 • основа;
 • замок (брекет);
 • дуга;
 • лігатура (тільки в лігатурних системах).

Сапфірові брекети можуть бути лігатурними або самолігуючими. У лігатурних конструкціях дуга кріпиться до замків за допомогою спеціальних лігатур при установці сапфірових скоб. Ця конструкція брекетів жорстка і вимагає частого коригування. У самолігуючих системах силова дуга вільно переміщається в пазах замку і створює більш м’який тиск на зуби. Дуга кріпиться до замків за допомогою непомітних засувок, затискачів або фіксаторів. Завдяки використанню цієї конструкції тривалість лікування може бути скорочена на чверть, а доглядати за порожниною рота стає легше. Наприклад, пацієнти з самолігуючими брекетами повинні відвідувати ортодонта для корекції кожні 2-2,5 місяця, тоді як пацієнти з традиційними брекетами зобов’язані відвідувати стоматолога щомісяця.

Етапи установки

Процес установки сапфірових брекет-систем складається з наступних етапів:

 1. Первинний візит до ортодонта. Проводиться обстеження порожнини рота, діагностика аномалії прикусу, вибір методу його корекції. При цьому враховуються побажання пацієнта щодо естетики способу корекції.
 2. Професійна санація і чистка рота. Стоматолог видаляє наліт, зубний камінь, проводить лікування карієсу, гінгівіту, пародонтиту та будь-яких інших виявлених захворювань зубів і ясен.
 3. Додаткове дослідження. Пацієнту призначається рентгенограма щелепи і комп’ютерна томографія, щоб отримати детальну інформацію про аномалії прикусу і будову щелепи.
 4. Встановлення. Процедура займає близько години. Ортодонт фіксує замки системи на зубах за допомогою стоматологічного клею і пропускає через них силову дугу, після чого коригує конструкцію і перевіряє правильність установки.

В кінці процедури ортодонт дає рекомендації по догляду за системою і погоджує з пацієнтом графік відвідувань для її корекції.

Терміни носіння

Тривалість ортодонтичного лікування сапфіровими брекет-системами залежить від складності випадку і індивідуальних особливостей пацієнта

Правила носіння сапфірових брекетів

При установці сапфірових брекет-систем пацієнту варто дотримуватися кількох ключових правил:

 1. Гігієна порожнини рота. Щоб зуби і замки брекетів не накопичували зубний наліт і залишки їжі, які є живильним середовищем для бактерій, необхідно регулярно чистити зуби (після кожного прийому їжі).
 2. Заплановані візити до ортодонта. Спеціаліст призначає індивідуальний графік відвідування. Це необхідно для контролю динаміки змін прикусу і своєчасного усунення різних проблем.
 3. Дієта. Пацієнту не рекомендується вживати в їжу горіхи, насіння, жувальний мармелад, а також жувальну гумку.

Установка сапфірових брекет-систем в Центрі Ізраїльської Стоматології проводиться досвідченими ортодонтами, які успішно практикують у кращих клініках Ізраїлю, а самі брекети виготовляються на підставі високоточного цифрового знімка в одній з кращих зуботехнічних лабораторій країни.

Наші ціни:

 • Розшифровка ТРГ, відбитки, складання плану лікування

  послуга для початку ортодонтичного лікування

  1 600 грн
 • Фіксація металевої брекет-системи

  у ціну входить фіксація брекет системи на одну щелепу

  11 500 грн
 • Фіксація самолігуючої металевої брекет-системи

  16 500 грн
 • Фіксація комбінованої брекет-системи

  естетична кераміка на фронтальних зубах і функціональний метал на жувальних зубах

  13 500 грн
 • Фіксація комбінованої самолігуючої брекет-системи

  16 500 грн
 • Фіксація самолігуючої керамічної брекет-системи

  21 000 грн
 • Фіксація сапфірової брекет-системи

  18 000 грн
 • Брекет система “DAMON”

  20 000 грн
 • Фіксація самолігуючої металевої брекет-системи In-Ovation R

  17 500 грн
 • Фіксація самолігуючої металевої брекет-системи In-Ovetion C/Experience Ceramic

  21 000 грн

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки