• CIS
 • Чистка зубів

Комплексна гігієнічна чистка зубів

Лікувальне чищення зубів з використанням передових технологій Ізраїлю

Записатися на консультацію

Чистка зубов

Професійне чищення зубів в Києві

Для багатьох з нас догляд за зубами зводиться до ретельного чищення зубів два рази в день, і все. Але на цьому гігієна ротової порожнини не закінчується. Навіть людям, у яких немає проблем з зубами рекомендується періодична професійна чистка зубів.

Що це таке?

Чищення зубів від каменю проводиться гігієністом в стоматологічному кабінеті. Лікар оцінює стан зубів, ясен і ротової порожнини в цілому, щоб виявити наявні захворювання, які можуть бути протипоказанням до процедури. Гігієнічна чистка зубів виконується за один візит до стоматолога і включає кілька етапів:

 1. Скейлінг. За допомогою ультразвукового апарату гігієніст видаляє наліт і тверді відкладення з коронкової частини зубів і під яснами в місцях активного розмноження бактерій.
 2. Частка AirFlow. За допомогою струменя води з миючими частинками видаляються плями на поверхні емалі і зубний камінь, роздроблений під час скейлінга.
 3. Полірування. Стоматолог втирає в зуби спеціальні полірувальні пасти на основі фтору для захисту зубів від появи зубного каменю і нальоту в майбутньому.

Причини звернення

Звернення до стоматолога за професійним чищенням зубів може мати плановий профілактичний характер або бути викликаний такими причинами:

 • поява карієсу і зубного нальоту;
 • неприємний запах з рота;
 • кровоточивість ясен;
 • осідання ясен;
 • рухливість зубів.

Чищення зубів також необхідне в рамках процедури відбілювання і лікування пародонтиту, гінгівіту і пародонтозу.

Наслідки зубного до каменю

Поява зубного каменю – це результат недостатньої або неправильної гігієни ротової порожнини. Бактерії, які залишаються на поверхні емалі, створюють непомітне відкладення, що зветься зубним нальотом, яке поступово твердне, і його вже неможливо видалити щіткою.

Негативні наслідки зубного каменю:

 1. Руйнування зубів. Кислоти, що виробляються бактеріями зубного каменю, руйнують емаль і призводять до утворення карієсу.
 2. Розвиток гінгівіту. Запалення ясен відбувається через механічне подразнення і хімічні речовини, що виділяються бактеріями.
 3. Руйнування альвеолярного відростка. Тверді відкладення наростають навколо зуба і рухаються до верхівки кореня. Стискаючись між коренем зуба і кісткою, вони руйнують зв’язки, що з’єднують ці тканини і саму кістку, що призводить до розхитування і випадання зубів.

Запальний процес, який супроводжує поява зубного каменю, здатний спровокувати інфекцію в яснах, яка може легко перейти на прилеглі м’які тканини і викликати непередбачені ускладнення.

Протипоказання:
 • підвищена чутливість зубів;
 • астма, бронхіт та інші хронічні захворювання;
 • хвороби зубів, що вимагають попереднього лікування.

Доцільність і вид чистки зубів визначає стоматолог і гігієніст на підставі попереднього огляду ротової порожнини.

Види професійної чистки

Чищення зубів в стоматологічному кабінеті може проводитися різними способами на розсуд стоматолога і в залежності від бажаного результату.

Ультразвукова чистка

Стоматолог за допомогою скейлера і кюретажа видаляє зубний камінь і наліт, очищає зубну емаль, не пошкоджуючи ясна, після чого за допомогою ультразвукового апарата видаляє роздроблені тверді частинки і полірує емаль.

Хімічна чистка

У процедурі використовується спеціальна відбілююча паста з високим вмістом кислот, яка втирається в зубну емаль в місці утворення твердих відкладень, після чого акуратно видаляється, залишаючи чисту поверхню.

Не рекомендується пацієнтам зі слабкою емаллю!

Лазерна чистка

Стоматолог використовує лазерний промінь для розщеплення зубного каменю і видалення нальоту, після чого полірують навколокореневу зону за допомогою силіконової щітки і спеціальної пасти, що сприяє відновленню тканин.

Профілактика зубного каменю

Красива білосніжна посмішка на довгі роки – часто результат профілактики зубного каменю, запобігти появі якого можна, якщо слідувати рекомендаціям стоматолога.

Кинути палити

Зуби курців найбільш схильні до потемніння і накопичення зубного каменю, а серед інших негативних наслідків куріння – неприємний запах з рота і розвиток хвороб ясен.

Використовувати рідину для полоскання рота після їжі

Після вживання їжі або напоїв з вмістом барвників, використання ополіскувача для рота дозволить уникнути появи нальоту і утворення зубного каменю.

Ретельне чищення зубів

Здорова усмішка неможлива без правильної і регулярної гігієни порожнини рота. В іншому випадку може з’явитися карієс, зубний камінь і неприємний запах. Для чищення важливо використовувати правильно підібрану щітку, пасту і нитку, щоб забезпечити повноцінний догляд за зубами.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві професійна чистка зубів здійснюється із застосуванням систем EMS: Air-flow і Air-flow Perio і використанням найсучасніших препаратів, що забезпечують ідеальний результат – красиві білі зуби.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Професійна лікувальна чистка двох щелеп AirFlow, ультразвукова чистка та полірування зубів спеціальною пастою
  1600 ₴
 • Частка '' Perio '' глибока чистка підясневих кишень при масивних твердих зубних відкладеннях
  1400 ₴
 • Професійна чистка зубів + відбілювання "Magic Smile" стандартна вартість 3000 грн
  3800 ₴
 • Гігієнічна медобробка порожнини рота обробка ротової порожнини до і після професійного чищення зубів (проводиться при ''Perio'' чищенні для дезінфекції зубоясенних кишень)
  150 ₴
 • Фторування всіх зубів у капі з фтор гелями, рекомендується після професійного чищення зубів
  500 ₴
 • Професійна лікувальна чистка двох щелеп AirFlow, ультразвукова чистка та полірування зубів спеціальною пастою
  1600 ₴
 • Частка '' Perio '' глибока чистка підясневих кишень при масивних твердих зубних відкладеннях
  1400 ₴
 • Професійна чистка зубів + відбілювання "Magic Smile" стандартна вартість 3000 грн
  3800 ₴
 • Гігієнічна медобробка порожнини рота обробка ротової порожнини до і після професійного чищення зубів (проводиться при ''Perio'' чищенні для дезінфекції зубоясенних кишень)
  150 ₴
 • Фторування всіх зубів у капі з фтор гелями, рекомендується після професійного чищення зубів
  500 ₴

Наші лікарі:

Поширені запитання

Як часто потрібно робити професійну чистку зубів?

Професійне чищення зубів рекомендується робити з періодичністю один раз на півроку. Це дозволяє зберігати і підтримувати білизну зубної емалі, не викликаючи негативних ефектів, таких як підвищена чутливість зубів. При цьому частота професійного чищення залежить від наявності у пацієнта шкідливих звичок, якості щоденної гігієни порожнини рота і інших чинників.

Чистити зуби важливо «до» чи «після» їжі?

Чистити зуби вдома обов’язково вночі, перед сном. Після сну рекомендується прополоскати рот теплою водою або ополіскувачем, а після сніданку почистити зуби із зубною пастою, щоб позбавитися нальоту. Протягом дня рекомендується користуватися ниткою і ополіскувачем після їжі, щоб підтримувати чистоту зубів.

Чи шкідлива чистка зубів?

Професійне чищення з використанням якісних препаратів не шкодить зубам, оскільки мова йде тільки про поверхневі шари зубної емалі, а не глибші структури, які не беруть участі у процесі чищення.

Чи потрібно лікувати карієс, якщо зуб не болить?

Так потрібно. Карієс на початковій стадії може не доставляти ніякого занепокоєння протягом тривалого часу, поки не проникне глибоко в структуру зуба і не почне його руйнувати. В результаті розвиток карієсу може привести до повного руйнування коронки зуба і оголення пульпи, що потребують її видалення, лікування кореневих каналів і пломбування.

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки