• CIS
 • Ізраїльська Стоматологія на Лівобережній

Ізраїльська Стоматологія на Лівобережній

м. Лівобережна

Київ, Вулиця Шептицького, 14

Пн. - Пт. , 09:00 - 21:00

Записатися на прийом

  На Лівобережній
  Стоматологія
  360° огляд клініки
  Акція 3000 грн
  за відбілювання зубів
  MagicSmile + професійну
  чистку зубів
  Залишити заявку

  Про клініку Центр Ізраїльської Стоматології

  Стоматологічна клініка ЦІС на Лівобережній – це європейські стандарти лікування, новітнє обладнання та команда досвідчених фахівців, головна мета яких – повернути вашим зубам здоров’я і красу.

  Наша головна цінність – це пацієнт, його безпека, здоров’я і комфорт при проведенні стоматологічних процедур будь-якої складності.

  Стоматологічний центр ЦІС на Лівому березі в Києві – одна з небагатьох стоматологий в Україні, яка практикує ізраїльські методики протезування та імплантації, займається багатопрофільним лікуванням зубів. У нашому розпорядженні найсучасніше обладнання і фахівці з досвідом роботи в кращих клініках Ізраїлю, Німеччини, США та Росії.

  Приватна клініка на Лівобережній була відкрита в 2005 році і була названа «Сакрамед», коли база постійних пацієнтів дійшла до 10 000, було прийнято рішення в 2011 році відкрити стоматологію на Осокорках під назвою «ЦІС». З 2012 року клініка на Лівобережній називається «ЦІС» Сакрамед.

  Сьогодні клініка приймає пацієнтів не тільки з Києва, а й з усієї України. Провідні фахівці центру – стоматологи вищої категорії зі стажем роботи понад 20 років. Але головна особливість – молоді професіонали, які вже перейняли сучасні практики та технології лікування в основному офісі ЦІС, провідних клініках України і за кордоном. Поєднання максималізму і досвіду – ось головний секрет професійного успіху стоматології біля метро Лівобережна.

  Наші послуги

  Ми переконані, що досягти кращого результату в лікуванні і догляді за зубами можна тільки при комплексному підході.

  старые композитные реставрации
  керамические виниры цвета "Bleach-3"
  До установки коронок
  После установки коронок
  До установки виниров
  После установки виниров

  Переваги стоматології на Лівобережній

  В основі нашої роботи – високі професійні стандарти, які дозволяють добитися гарантованого функціонального і естетичного результату лікування в короткі терміни за зниженими цінами.

  Чому стоматологія на Лівобережній хороша:

  • ми використовуємо сучасні технології для досягнення ідеального результату лікування зубів;
  • ми створили команду стоматологів усіх напрямків: імплантологів, ортопедів, ортодонтів і терапевтів, чиї знання і досвід забезпечують якість лікування без болю у стоматології на Лівобережній;
  • ми практикуємо індивідуальний підхід до пацієнтів, готуємо кілька планів лікування, обговорюємо розцінки і попередню ціну послуг, яка залишається незмінною до кінця лікування;
  • ми займаємося лікуванням зубів у дітей з використанням безпечних препаратів і матеріалів, дбайливо і з любов’ю;
  • ми працюємо в затишній обстановці і дружній атмосфері, в якій пацієнтові комфортно і спокійно.

  При візиті в стоматологію ЦІС на Лівобережній в Дніпровському районі столиці недалеко від м. Лівобережна ви можете бути впевнені, що знаходитеся в руках досвідчених фахівців, які знають і люблять свою справу, піклуються про ваше здоров’я і красу посмішки.

  Отримайте консультацію

  Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

  Зв'язатися з нами для консультації:

  0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

   Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

   Телефонувати на +380672350935