Установка іммедіат-протезу в Центрі Ізраїльської Стоматології

У разі втрати одного або декількох зубів хорошим рішенням стане установка знімного іммедіат-протеза. Він відновить жувальну функцію і естетику усмішки на час приживлення імплантатів або виготовлення постійної ортопедичної конструкції.

Записатися на консультацію

Що це таке

Іммедіат-протез – знімна конструкція, яка використовується для заміщення одного і більше втрачених зубів. Застосовується найчастіше в якості тимчасового протеза до моменту установки постійної ортопедичної конструкції і використовується для негайного протезування відразу після видалення зуба.

Фіксація протеза в ротовій порожнині здійснюється за допомогою м’яких кламерів, які не роблять надмірного тиску на опорні зуби і практично непомітні оточуючим. Основа виробу виготовляється з відносно м’якого матеріалу: нейлону або акрилу, на який кріпляться штучні зуби. Можливість вибору практично будь-якого тону штучних зубів і ясен робить протез практично невидимим в роті, позбавляючи пацієнта морального дискомфорту.

Види протезів

Іммедіат-протези популярні завдяки своїй невисокій вартості і ефективності в короткочасному протезуванні. Існує три варіанти конструкції знімного протезу:

 1. Частковий іммедіат-протез. Конструкція ставиться при відсутності 3-4 зубів і являє собою м’яку основу з металевими або пластмасовими кламерами, що фіксують протез на опорних зубах.
 2. Повний іммедіат-протез. Використовується для протезування пацієнтів з повною адентією з кріпленням на імплантатах або за допомогою присмоктування.
 3. Іммедіат-протез «Метелик». Конструкція застосовується для заміщення 1-2 зубів і складається з основи зі штучними коронками і м’яких кламерів, що за формою нагадує метелика. Активно використовується в негайному протезуванні відразу після видалення зуба.

Конкретний вид ортопедичної конструкції підбирається в залежності від показань до протезування конкретного пацієнта і після проведеної стоматологом діагностики в нашому стоматологічному центрі в Дарницькому районі на Осокорках.

Матеріали

Для виготовлення іммедіат-протезу використовуються м’які полімерні матеріали, наприклад, акрил, який легко формується і обробляється. Це спрощує підгонку протеза під анатомічні особливості щелеп окремого пацієнта та економить час протезування від моменту першого звернення до стоматолога до вставки готової конструкції.

Інший популярний матеріал для іммедіат-протезу – нейлон. Він відрізняється гнучкістю і міцністю на розрив, а також стійкістю до термічного і хімічного впливу. Але через високу гнучкість нейлон не використовується у виготовленні протезів для заміщення великої кількості зубів, оскільки є ризик деформації і просідання конструкції з негативним впливом на опорні зуби і слизову. Занадто м’який протез може стати причиною прискореної атрофії альвеолярного відростка, тому при виборі матеріалу виготовлення ортопедичної конструкції стоматолог прагне максимально зберегти кісткові тканини для проведення подальшої імплантації.

Показання

Іммедіат-протез для дітей і дорослих використовується в більшості випадків як проміжний варіант між видаленням зубів і установкою постійної конструкції.

Показання до його застосування:
 • відновлення жувальної функції;
 • відновлення естетики зубного ряду;
 • захист слизової від травмування твердою їжею і кислотами;
 • недопущення зміщення здорових зубів в сторону прогалин;
 • необхідність протезування при неможливості використання інших способів заміщення втрачених зубів.

Необхідність використання іммедіат-протезу визначає стоматолог після огляду пацієнта і проведення ретельної діагностики його ротової порожнини.

Переваги та недоліки іммедіат-протеза

Тимчасові ортопедичні іммедіат-протези з гнучких матеріалів мають як переваги, так і недоліки, про які варто знати перед візитом до стоматолога.

Більшість пацієнтів відзначають такі переваги іммедіат-протезів:
 • комфортність – завдяки використанню відносно м’яких і гнучких матеріалів час адаптації пацієнта до протезу значно скорочується, а сама конструкція в роті не викликає подразнення слизової і не тисне на опорні зуби;
 • ідеальна фіксація – іммедіат-протези кріпляться за допомогою кламерів у разі, якщо використовуються для заміщення одного або декількох зубів, або за допомогою присмоктування при повній адентії;
 • естетичність – основа повністю повторює природну слизову оболонку і зуби пацієнта, а кламери залишаються невидимими для сторонніх;
 • низька ціна – іммедіат-протези набагато дешевше постійних конструкцій, які також використовуються в протезуванні.

Попри велику кількість переваг таких зубних іммедіат-протезів, вони також мають недоліки.

Етапи виготовлення іммедіат-протеза

Установка іммедіат-протеза виконується в кілька етапів:

 1. Огляд ротової порожнини пацієнта.
 2. Створення відбитка верхньої і нижньої щелепи за допомогою зліпної маси.
 3. Виготовлення протезу в зуботехнічній лабораторії.
 4. Установка і коригування протезу під анатомічні особливості щелепної системи пацієнта.
У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві на Лівому березі ми займаємося установкою іммедіат-протезів за новітніми технологіями, пропонуючи адекватні розцінки на послуги, використовуючи найсучасніше обладнання і власний багаторічний практичний досвід.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Імедіат протез 1-2 зуба Ivoclar "метелик" в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення
  2900 ₴
 • Імедіат протез 1-2 зуба Ivoclar "метелик" в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення
  2900 ₴

Лікарі які виконують дану послугу:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

  Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

  Телефонувати на +380672350935