Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Фотополімерна реставрація

Реставрация зубов фотополимером – это неинвазивный метод быстрого восстановления эстетики улыбки. Использование композита не только восстанавливает целостность зубов, но и улучшает их цвет, убирает пятна и обесцвеченность, корректирует форму.

Фотополімерна реставрація
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 25.07.2022
 • Дата останнього редагування: 11.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Що таке фотополімери

u003cpu003eu003cstrongu003eФотополимерная реставрацияu003c/strongu003e – это способ восстановления целостности зубов за счет использования светоотверждаемых композитов. Одним из самых больших преимуществ композитных материалов, являются их косметические свойства. Они позволяют восстановить естественный цвет зубов, избавиться от сколов или трещин и даже полностью нарастить коронковую часть зуба. Благодаря этому композитные материалы приобрели популярность и в настоящее время широко используются в стоматологической практике.u003c/pu003eu003cpu003eФотополимеры содержат активные полимеризующие диметилакриловые смолы и частицы неактивного наполнителя. Они формируются путем объединения трех компонентов:u003c/pu003eu003culu003eu003cliu003eu003cstrongu003eорганическийu003c/strongu003e – состоит из полимерных веществ (олигомеров, мономеров) и регуляторных факторов полимеризации: ингибиторов, красителей, поглотителей ультрафиолета, осветлителей;u003c/liu003eu003cliu003eu003cstrongu003eнеорганическийu003c/strongu003e – представляет собой наполнитель кристаллический (кварц), керамический (стеклоиономер) или на основе синтетических минералов;u003c/liu003eu003cliu003eu003cstrongu003eорганический и неорганическийu003c/strongu003e – связующие вещества между всеми компонентами материала.u003c/liu003eu003c/ulu003eu003cpu003eНеорганические компоненты светоотверждаемых композитов влияют на твердость и эластичность наполнения, химическую нейтральность в щелочной среде ротовой полости, стабильность (структурную, термическую, химическую) и косметические свойства, например цвет, гладкость, блеск. Неорганическая фаза составляет до 80% композита.u003c/pu003eu003cpu003eЧтобы фотополимерная реставрация прослужила максимально долго, при ее установке соблюдается ряд требований. Прежде всего, тип заполнения адаптируется к классу дефекта, а зубы для восстановления предварительно вылечиваются от кариеса, воспалительных заболеваний, очищаются и протравливаются специальным веществом для улучшения адгезии.u003c/pu003e

Показання та протипоказання

Відновлення зубів фотополімером рекомендується при наявності невеликих дефектів. Це відмінний метод комплексної реконструкції при деформації або переломі коронки зуба, а також можливість швидкого вирівнювання окремих зубів, наприклад, коли один зуб дуже короткий по відношенню до іншого. Таким чином, сколений або зламаний зуб може бути ефективно замаскований за допомогою композитного матеріалу. Фотополімер також ідеально підходить для знебарвлених зубів.

Відновлення зубів за допомогою композиту – відмінний спосіб зменшити або повністю позбутися від діастеми і інших небажаних проміжків між зубами.

Естетичну реставрацію фотополімером можна проводити тільки на здорових зубах. Абсолютним протипоказанням для проведення комплексної реконструкції є наявність каріозних уражень і захворювань пародонту. Процедура не рекомендується людям, які страждають бруксизмом.

Як виглядає відновлення зубів фотополімером

Реставрація зубів світлотвердіючими композитами є багатоступеневою процедурою, яка може бути проведена за одне відвідування стоматологічного кабінету. Тривалість процедури залежить від обсягу корекції, складності проблеми і досвіду стоматолога. В середньому художня реставрація займає 1,5-2 години.

Перед початком процедури пацієнту встановлюють коффердам, необхідний для захисту ясен і м’яких тканин порожнини рота від попадання лугів, а також для запобігання потрапляння слини на оброблювані поверхні зубів. Потім стоматолог проводить травлення емалі кислотою, після чого наносить клей і композитний матеріал, надає форму реставрації і опромінює її світлом полімеризаційної лампи для затвердіння. Композит наноситься пошарово до досягнення необхідної товщини і об’єму реставрації. На завершення стоматолог коригує форму реставрації, шліфує і полірує її для надання необхідного блиску і гладкості.

Як довго служить реставрація з фотополімера

Термін служби правильно виконаної реставрації з високоякісних матеріалів – близько 10 років. Однак на довговічність впливає не тільки міцність композитів, а й дієтичні звички пацієнта. Надмірне споживання сильно забарвлених продуктів значно погіршує естетику реставрації. Міцна кава, зелений чай, червоне вино і газовані солодкі напої можуть викликати зміну кольору і появу плям на композиті.

Реставрація зубів фотополімером: ціна

Ціни на композитні реставрації варіюють в широких межах. Вартість лікування залежить від складності дефекту, кількості матеріалу і інших нюансів, які оцінюються стоматологом з кожним клієнтом індивідуально.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві ми займаємося художньою реставрацією зубів з використанням фотополімерів від провідних світових виробників, найсучаснішого обладнання та свого багаторічного практичного досвіду в сфері естетичної стоматології.

Наші ціни:

 • Лікування поверхневого карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 300 грн
 • Лікування середнього карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 650 грн
 • Лікування глибокого карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  2 300 грн
 • Лікування пришийкового карієсу

  лікування пришийкового карієсу або клиноподібного дефекту фотополімерним матеріалом (весь протокол)

  1 450 грн
 • Естетична реставрація

  високоестетична реставрація різців та іклів за допомогою композитних матеріалів високої якості, які використовуються тільки для фронтального ділянки зубів

  4 500 грн
 • Накладення коффердаму

  за необхідністю

  300 грн
Сертифікати
Лікар
Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

img Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Сулима Олег Вікторович

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий лікар

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 3
 • Нейтральные 0
 • Положительные 3
 • Александр Бойко 06.03.2019

  Клиника супер. Врачи толковые. Отношение докторов и их внимание просто поражают. Лечил у них зубы после одной \”хваленой\” киевской клиники, благо теперь благодаря ЦИС у меня все хорошо. Спасибо!

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки