Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30, (097) 927 55 52
 • 16
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Установка пластмасового протезу в Києві

Втрата зубів через хворобу або травми не означає, що доведеться попрощатися з привабливою посмішкою. Пластикові зубні протези – недорогий варіант заміщення втрачених зубів з чудовою естетичністю і функціональністю. У Центрі Ізраїльської Стоматології на Лівому березі (Осокорки / Позняки) ми займаємося установкою протезів будь-якої складності.

Пластмасовий зубний протез
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 25.07.2022
 • Дата останнього редагування: 11.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Пластмасові зубні протези: що це таке?

Пластмасовий протез – це ортопедична конструкція, виготовлена з полімерного матеріалу та використовується для заміщення одного або декількох зубів. Пластмасові зубні протези на верх і низ коштують набагато дешевше аналогів з інших матеріалів.

Сучасне протезування має в своєму розпорядженні низку термопластичних матеріалів з різними розцінками, які за своїми властивостями набагато перевершують традиційні матеріали, що використовувалися в стоматологічних клініках раніше. Пластмаса для знімних протезів традиційно представлена стоматологічним пластиком – легким і твердим матеріалом. Крім цього пластмасові зубні протези за різною ціною виготовляються на основі полімерної смоли:

 1. Ацеталь. Має у собі матеріал на основі поліоксиметілена, який в якості гомополімера володіє хорошими механічними властивостями і довгостроковою стабільністю структури. Завдяки своїй стійкості до зношування і руйнування, в поєднанні з певним ступенем гнучкості, ацетальна смола є ідеальним матеріалом для часткових конструкцій, тимчасових пластмасових протезів, штучних зубів та інших ортодонтичних пристосувань.
 2. Поліамід (нейлон). Термопластичний поліамід має смолу, отриману з мономерів діаміну і двохосновної кислоти. Універсальність є однією з характеристик цього матеріалу і робить його придатним для різних застосувань при протезуванні. Нейлон володіє високою гнучкістю, фізичної міцністю, термо- і хімічною стійкістю. Його можна легко модифікувати для збільшення жорсткості і зносостійкості. Протези з нейлону особливо показані пацієнтам, що страждають на алергію на метил і метакрилат, так як матеріал не містить мономерів і непроникний для пероральних рідин. Це ще раз підтверджує, що пластмасові зубні протези не є шкідливими.
 3. Поліестер. Термопластичні поліефірні смоли мають гарну міцність на розрив і гнучкість, але зносостійкість у них нижче, ніж у ацетальних смол. Матеріал має природну прозорість і добре підходить для тимчасових реставрацій.
 4. Акрилат. Матеріал складається з повністю полімеризованого акрилату, його основним компонентом є метилметакрилат з високою міцністю. Цей матеріал був розроблений для виготовлення повних зубних протезів. Матеріал має стабільну структуру з щільною і гладкою поверхнею, на якій з’являється мармуровість пластмасового базису протеза.

Протези з пластику надзвичайно тонкі і дуже зручні в повсякденному використанні. Завдяки своїм гнучким властивостям вони ідеально відповідають формі щелепи, а процес адаптації до таких протезів значно коротше, ніж у випадку традиційних ортопедичних конструкцій.

Різновиди знімних зубних пластмасових протезів

Існує декілька різновидів термопластичних гнучких конструкцій, які розрізняються за типом конструкції, знімності, часу використання та способу виготовлення.

За обсягом заміщення:

 • часткові – вставляються для заміщення одного або декількох зубів на верхній або нижній щелепі та фіксуються в ротовій порожнині за допомогою кламерів;
 • повні – застосовуються для протезування у випадку повної адентії.

За конструкцією:

 • знімні – дозволяють самостійне знімання пацієнтом без спеціальних пристосувань та стоматолога;
 • незнімні – встановлюються на тривалий час і можуть бути видалені з ротової порожнини тільки лікарем.

За часом носіння:

 • тимчасові – такі пластмасові мостовидні протези встановлюються відразу після видалення зубів для відновлення жувальної функції й естетики посмішки, але з часом замінюються постійними конструкціями;
 • постійні – встановлюються терміном на 3-5 років.

За способом виготовлення пластмасові коронки і мостовидні протези бувають:

 • ливарні – виготовляються методом лиття по заздалегідь заготовленою формою;
 • пресовані – виготовляються методом пресування на спеціальному обладнанні.

Певний тип протезної конструкції підбирається з урахуванням результатів діагностики та комплексного обстеження пацієнта.

Пластмасові протези: їх переваги та недоліки

Технологічні зміни, що відбулися в протезуванні, сприяли підвищенню комфорту повсякденного використання зубних протезів після їх встановлення. Протези з пластику мають низку переваг – насамперед вони довговічні, естетичні та зручні у використанні. Крім того, що має велике значення – відсутність алергічних реакцій, оскільки матеріал не містить залишкового мономера та інших алергенних хімічних сполук після обробки пластмасових протезів.

Переваги пластикових зубних протезів:

 • Тривалий термін служби. Довговічність пластмасових ортопедичних конструкцій забезпечується використовуваними термопластичними матеріалами, які завдяки своїм властивостям не ламаються, позбавляючи пацієнта від багатьох неприємностей при повсякденному використанні протезу. Ця особливість головним чином обумовлена гнучкістю термоформованих матеріалів, що робить пластину зубного протезу м’якою і чутливою до деформації.
 • Широка кольорова гамма. Використовуючи пластик, пацієнт може вибрати колір протезу, максимально наближеного до кольору природних зубів та ясен.
 • Зручність використання. Пластмасовий протез не робить тиску на ясна та піднебіння, характеризується легкою, тонкою та надзвичайно гнучкою структурою, що дозволяє більш точно адаптувати його до індивідуальних потреб пацієнта.
 • Естетичність. Для їх кріплення конструкції не використовуються металеві гачки, тільки елементи кріплення, зроблені з того ж матеріалу, що і сам протез. Кламмери створені під колір зубів або ясен, завдяки чому протез стає повністю невидимим, а відсутність металевих елементів робить його носіння надзвичайно комфортним.
 • Зносостійкість. Високий рівень пружності і пам’ять форми термопластичних матеріалів збільшують стійкість протеза до механічних навантажень, що, в свою чергу, призводить до його високої міцності і зносостійкості.

Сучасна технологія виготовлення пластмасового протеза не дозволяє технічному фахівцю робити помилки при підготовці компонентів матеріалу і в процесі формування пластику. Це гарантує високу якість і міцність склеювання пластмасового зубного протеза.

Показання та протипоказання до протезування

Показаннями до використання пластмасових протезів:

 • відсутність одного або декількох зубів;
 • неможливість використання ортопедичних конструкцій з жорсткою основою;
 • необхідність тимчасового протезування.

Протипоказання до протезування пластмасовими конструкціями:

 • алергія на пластмасу і її компоненти;
 • рухливість зубів;
 • захворювання тканин пародонта;
 • низькі коронки опорних зубів (при частковому протезуванні).

Інші протипоказання стосовно використання пластмасових протезів можуть бути виявлені стоматологом після проведення комплексної діагностики і обстеження ротової порожнини пацієнта.

Виготовлення пластмасового протеза

Процес виготовлення починається зі створення попереднього відбитка щелеп пацієнта, який зазвичай робиться із силіконової відбитково маси. Отриманий відбиток використовується для підготовки діагностичного набору. Створюючи його, стоматолог тисне на м’які тканини, щоб імітувати силу укусу, і розширює межі форми до суміжних беззубих областей, щоб протези краще адаптувалися до ясен. Попередній зліпок відливається з гіпсу, остаточна форма перевіряється і затверджується перед відправкою в зуботехнічну лабораторію.

Після того, як форма була відлита, її заповнюють полімерною смолою для формування зубного протеза. Форму готують за допомогою розділового агента перед додаванням смоли, щоб гарантувати, що затверділа смола може бути легко видалена після завершення процесу. Для цього також використовується лист розділової плівки між матеріалом і формою. Потім зубний лікар змішує відповідні склади смоли в рідкій формі. Після висихання смола твердне, після чого виріб перевіряється на відповідність зліпком. Полімеризація смоли здійснюється за допомогою хімічних реакцій, а весь процес займає до восьми годин.

Готовий пластмасовий протез приміряється в ротовій порожнині пацієнта, стоматолог вносить виправлення і оцінює правильність оклюзії, після чого дає рекомендації по догляду за конструкцією.

Чим чистити пластмасовий протез

Незважаючи на те, що пластмасовий протез не надто вимогливий у догляді, його слід щодня чистити – бажано два рази на день: вранці і ввечері пастою з низьким вмістом окислювачів. Відбілювання пластмасового зубного протеза не рекомендується. Його можна носити цілодобово, але краще його виймати на ніч, помістивши в спеціальний контейнер для зберігання. Перш ніж надягати його знову, його варто промити під теплим струменем води.

Наші ціни:

 • Повний знімний протез на одну щелепу

  в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення

  9 800 грн
 • Повний знімний протез з індивідуальною постановкою зубів Ivoclar

  в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення

  17 500 грн
 • Нейлоновий протез

  в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення

  12 600 грн
Сертифікати
Лікар
Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

img Доктор-спеціаліст за спеціальністю “Ортопедична стоматологія”

Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

Сулима Станіслав Вікторович

Лікар-стоматолог, ортопед, фахівець в естетичній стоматології

Отзывы об услуге

Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 11
 • Нейтральные 0
 • Положительные 11
 • Екатерина Самойловна

  06.04.2020

  Открыла для себя Центр Израильской Стоматологии. 11 лет мучалась с мостами. Вроде к серьёзным стоматологам обращалась: каждые 2-3 года появляется чёрная полосочка между мостом и десной! Передние зубы!!! Прошла протезирование в ЦИС. Видела, что на новых коронках сделан ступенька-уступчик, зубки плотно прилегают к десне. Цвет моих зубов, как в молодости! Спасибо, доктор Максименко, я Ваша поклонница!

  • 2
  • 0
 • Установка метало-керамической коронки.

  08.02.2022

  М.П. Максименко отличный специалист.

  • 0
  • 0
 • Богдан

  07.10.2021

  Доброго дня. Дуже подобається якість обслуговування.Хотів би обсудити з вами одне питання. Найшов на сайті https://save24.me/ статтю про лікування зубів. Говорилося що біль в зубах можна лікувати нурофеном (обезболююче). Хотів би почути вашу думку)

  • 0
  • 2
 • GTI GTI

  14.02.2020

  Был сегодня в 13.00,предупредил врача что боюсь, и анастезия плохо берет, Станислав Викторович и его помощник возились со мной как с малым детям, сделали всё качественно, быстро, не больно, надавали кучу советов полезных. Когда загнал себя в тупик зуб болит щека роспухла ценовая политика не важна,но всё же в этой компании она в норме (доступно) обо всех ценах предупредили, всем советую! С Наступающим новым годом!)

  • 0
  • 0
 • Валентина

  23.09.2019

  Здравствуйте! Я длительное время мучала себя мыслью о том, как мне заменить мои передние зубы и не прятать улыбку на фотографиях. Перечитала очень много информации по винирам и поставила себе цель собирать деньги на это удовольствие. Как только я насобирала необходимую сумму, тут же побежала в ЦИС за консультацией. Сама процедура установки, конечно, включала несколько этапов и не самых приятных, но я настолько этого хотела, что была готова терпеть любые процедуры. Изначально мне была установлена временная конструкция, чтобы скрыть мои «красивые» зубы после процедуры подготовки. Но через несколько дней я получила долгожданную новую улыбку. Теперь учусь улыбаться на фото и выговаривать некоторые буквы заново)

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Оставьте комментарий
Ваша оценка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки

  Екстренні номери