Invisalign: прозорі елайнери

Вирівнювання зубів – не проблема для сучасної стоматології. Однак багатьох бентежить довгий процес корекції, а також – необхідність в носінні брекетів. Вони виглядають не естетично, і деяким пацієнтам це завдає дискомфорту. Але ортодонтія не стоїть на місці, і сьогодні пропонує більш витончені способи вирівнювання зубів. Зокрема, це елайнери Invisalign, з якими працюють в Центрі Ізраїльської Стоматології.
Записатися на консультацію
Invisalign: прозорі елайнери
ІМПЛАНТАЦІЯ ПІД КЛЮЧ ЗА 1 ДЕНЬ
Встановлення якісних імплантів преміальних брендів
Докладніше
ІМПЛАНТАЦІЯ ПІД КЛЮЧ ЗА 1 ДЕНЬ
УВАГА! Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для постановки діагнозу або лікування.
Дата публікації Дата публікації - 27.05.2021
Дата останнього редагування Дата останнього редагування - 18.11.2021

Що таке Invisalign

Invisalign – сучасний і майже непомітний спосіб вирівнювання зубів. Для виправлення прикусу в даному випадку використовується прозора капа, яка непомітна оточуючим, коли ви посміхаєтеся або розмовляєте. До того ж, Інвізілайн – це знімна конструкція, яку в будь-який момент можна зняти, чого не зробиш, наприклад, з брекетами.

Особливістю елайнерів Invisalign є той факт, що ці невидимі капи розробляються окремо для кожного пацієнта. Враховується «архітектура» зубного ряду і дефектів, яких потрібно усунути. Носіння таких елайнерів поступово вирівнює зубний ряд, роблячи його анатомічно правильним і більш естетичним. Позитивні зміни помітні вже через 1-2 тижні. З цієї причини кожні 2 тижні проводиться заміна капи, оскільки зуби вже перемістилися до нового положення і вимагають подальшої корекції.

Довідка

Родоначальником «невидимої» ортодонтії є американська компанія Align Technology, штаб-квартира якої розташовується в Силіконовій долині (Каліфорнія, США). Align Technology вперше продемонструвала капи Інвізілайн, як унікальну невидиму систему вирівнювання зубів. Примітно, що на досягнутому компанія не зупиняється і продовжує удосконалювати свої продукти для стоматології.

Встановлення кап Invisalign

Показання для елайнерів Invisalign

Показання:
 • Незначна скупченість зубів.
 • Наявність міжзубних щілин (трьом і діастем).
 • Зміщення і розвороти зубів.
 • Дізоклюзія (відкритий прикус).
 • Перехресний прикус.
Важливо! Капи Invisalign підходять не для всіх. Такі системи часто застосовуються при легких порушеннях структури зубного ряду. При важких дефектах лікар порекомендує інше лікування.

До/після. вирівнювання Invisalign

Етапи лікування: процедура вирівнювання зубів

Розглянемо п’ять основних етапів вирівнювання зубів системою Invisalign:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Етапи лікування: процедура вирівнювання зубів-1

Діагностика

Перед тим, як приступати безпосередньо до корекції зубного ряду, лікарі клініки ЦІС проводять повну діагностику. Ми використовуємо сучасні методики візуалізації, зокрема, тривимірне сканування, що дозволяє домогтися граничної точності і чіткості отриманих знімків. На етапі діагностики лікар також досліджує ротову порожнину на предмет наявності захворювань і порушень, при яких установка системи Invisalign протипоказана. Наприклад, якщо є будь-які гострі інфекційно-запальні процеси та інші патології, то спочатку проводиться лікування для усунення зазначених процесів.

Етапи лікування: процедура вирівнювання зубів-2

Передача даних в США

Отримані результати діагностики відправляються в США для обробки і створення докладного плану лікування. Після обробки пацієнту також демонструють кінцевий результат корекції системою Invisalign.

Етапи лікування: процедура вирівнювання зубів-3

Виготовлення капи Інвізілайн

Після обробки діагностичних даних і узгодження деталей в компанії для конкретного пацієнта виготовляють капи Invisalign. Це набір з прозорих конструкцій з детальним інструктажем.

Етапи лікування: процедура вирівнювання зубів-4

Доставка

Невидимі елайнери доставляються пацієнтові з США. Пацієнт здійснює візит до стоматолога, який розповість про те, як правильно носити вироби, щоб домогтися максимального ефекту.

Етапи лікування: процедура вирівнювання зубів-5

Планові візити

Капи Invisalign потрібно міняти кожні 2 тижні. Так відбувається поступова зміна форми зубного ряду до остаточної корекції, яка була продемонстрована на етапі моделювання пацієнтові.

Плюси і мінуси Інвізілайн

У прозорих виробів Invisalign є як переваги, так і недоліки. Розглянемо докладніше плюси і мінуси цих ортодонтичних конструкцій.

Переваги системи Invisalign:
 • Естетичність – капи Invisalign невидимі, на відміну від інших елайнерів і брекет-систем.
 • Точність – можливість прогнозування результату; розуміння пацієнтом кінцевої мети.
 • Комфорт – зручність в носінні, можливість при необхідності зняти конструкцію.
 • Відсутність супутніх порушень – не псується дикція, немає необхідності відмовляти в певних продуктах харчування.
 • Простий догляд – чистка щіткою і промивання у воді.
 • Якісний матеріал – хороша біосумісність, гіпоалергенність, відсутність подразнень слизової порожнини рота.
 • Швидкий ефект – ортодонтична корекція становить від 10 місяців до 2-х років.
Недоліки
 • Низька ефективність при важких дефектах зубного ряду.
 • Капи Invisalign не підійдуть для недисциплінованих пацієнтів, які не зможуть витримати носіння протягом 22 годин на добу.
 • Порівняно висока вартість (в порівнянні з брекетами).

Акції та знижки на Invisalign – Київ, ЦІС

У порівнянні з брекетами, вартість систем Інвізілайн вище, проте для наших постійних клієнтів передбачені знижки і акції. ЦІС завжди піде назустріч своєму клієнтові.

Елайнери Invisalign: до і після

Блогер з США Карина Кудінова на собі перевірила всі принади елайнерів Invisalign. У цьому відео вона ділиться своїми враженнями від прозорих кап, розповідаючи про їх переваги, недоліки, спосіб носіння і тривалість лікування.

ДО та ПІСЛЯ | елайнери (капи) Інвізілайн (InvisAlign) | Відгуки та ціна

Відгуки про систему Invisalign

Переважна більшість відгуків про Invisalign позитивні. Пацієнти відзначають, як зручність носіння ортодонтичної конструкції, її естетичність, так і досягнення результату в порівняно короткі терміни. Серед мінусів згадується ціна, але в цілому витрати на Інвізілайн виходять майже такими ж, як і на дорогі брекет-системи.

Пам’ятайте, що вибір тієї чи іншої ортодонтичної конструкції завжди потрібно узгоджувати з лікарем. Фахівці ЦІС порекомендують для вас оптимальний вибір з урахуванням вашої проблеми і особливостей способу життя.

Ціна за встановлення Інвізілайн

 • Набір Invisalign (США)
  136500 грн
Поширені запитання
Як чистити капи?

Лікарі ЦІС радять чистити капи зубною щіткою і промивати їх теплою водою. В якості миючого засобу застосовується спеціальний порошок або таблетки. Також не забувайте про те, що після кожного прийому їжі (перед одяганням капи) потрібно чистити зуби.

Скільки носити елайнери?

Курс лікування по корекції зубного ряду визначається лікарем. Протягом усього періоду лікування носити капи слід не менше 22 годин на добу.

Що краще – брекети або Invisalign?

Однозначної відповіді на це питання немає. Деяким пацієнтам для вирівнювання зубів Invisalign не підходить. У такому випадку і думати нічого – тільки брекети. Однак часто людині підходить, як Інвізілайн, так і брекети, і тут потрібно вибрати. Якщо ви дисципліновані і чітко дотримуєтеся лікарських рекомендацій, то тоді прозора капа – для вас. Якщо ж ви знаєте, що вас буде долати спокуса зняти елайнер або ви забудете його вдома, то тоді краще ставити брекети. Без допомоги лікаря ви їх не знімете.

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки