Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30, (097) 927 55 52
 • 16
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Сучасне Протезування зубів

Протезування зубів з використанням передових технологій Ізраїлю

Протезування зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 25.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Протезування зубів в Києві – Гарантія якості і надійність

Відсутність навіть одного зуба може завдати чимало проблем: порушення жувальної функції, нерівномірне навантаження на м’язи обличчя, атрофія кісткових тканин і психологічний дискомфорт. Сучасний спосіб вирішення проблеми – протезування зубів з заміною пошкодженого або відсутнього зуба вкладкою, коронкою, вініром або мостовидним протезом.

Що це таке?

Стоматологічне протезування – це розділ стоматології, який займається відновленням пошкоджених зубів або заміною відсутніх, а також відновленням структури та функції жувального апарата. В рамках процедури встановлюються як знімні, так і незнімні зубні протези, які дають змогу відновити працездатність щелепи. Для їх виготовлення використовуються біосумісні матеріали, що імітують зубну емаль:

 • акрил;
 • метал;
 • кераміка.

Вибір матеріалу для виготовлення протеза визначає стоматолог-ортопед за вподобанням пацієнта і показанням до протезування.

Наш спеціаліст Максименко Максим розповідає про протезування зубів у ЦІС

Показання до протезування зубів

Протезування – не єдиний спосіб відновлення зубного ряду, але в деяких випадках тільки воно здатне повернути функціональність жувального апарата та створити гарну посмішку.

Основні показання щодо протезування жувальних та фронтальних зубів:

 • ерозія зубної емалі;
 • патологічна стираність;
 • руйнування частини зуба;
 • адентія, повна відсутність зуба;
 • флюороз, дисплазії емалі;
 • множинні дефекти зубного ряду.

У Центрі Ізраїльської Стоматології для визначення точних показань до протезування, правильного вибору замісного матеріалу та вибору виду процедури застосовується найсучасніше діагностичне обладнання. Діагностика ротової порожнини проводиться з використанням комп’ютерного томографа MORITA Veraview X800, приладу Bausch Occlu Sense, фото-відеопротоколу та іншого обладнання.

Види протезування зубів

Сучасне зубне протезування пропонує пацієнтам широкий вибір різних типів зубних протезів, які відрізняються один від одного, перш за все, методом прикріплення. Згідно з загальним поділом розрізняють два види зубних протезів:

 1. Знімні протези.
 2. Незнімні протези.

Стоматолог-ортопед вирішує, який вид протеза буде кращим рішенням для пацієнта з урахуванням його показань щодо стоматологічного протезування.

Знімні протези

Знімні зубні протези залишаються популярним способом відновлення окремих зубів або всього зубного ряду без необхідності хірургічних маніпуляцій в порожнині рота. Розрізняють часткові й повні знімні зубні протези.

Часткові зубні протези встановлюються пацієнтам, яким необхідно заміщення одного або декількох зубів. Протезний пристрій закріплюється або фіксується на сусідніх природних зубах пацієнта й допомагає заповнити щілину ряду, що виникла внаслідок пошкоджених зубів. Знімні часткові зубні протези служать не тільки для заповнення простору відсутніх зубів, але і для того, щоб запобігти зсуву сусідніх природних зубів. Це одне з найважливіших завдань, яке вирішують часткові знімні протези, крім забезпечення естетичності зубного ряду.

Повні зубні протези використовуються для заміни повного набору верхніх або нижніх зубів пацієнта. Процедура їх встановлення вимагає, щоб всі пошкоджені зуби були видалені, а відсутні області зубів були очищеними та підготовленими. Протез встановлюється вже після повного загоєння ясен на місці видалених зубів.

Найбільш популярними знімними протезними конструкціями залишаються:

 • пластинкові протези – виготовляються зі зносостійкого акрилу й кріпляться до верхньої або нижньої щелепи за допомогою вакуумних сил або спеціального клею;
 • бюгельні протези – виготовляються за методом тонкого лиття та кріпляться до цілих зубів або до коронок поруч з відсутніми зубами.

Встановлення знімного протезу – можливість швидко та просто замістити частково або повністю пошкоджений, чи відсутній зубний ряд.

 • Повний знімний протез на одну щелепу

  в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення

  9 800 грн
 • Повний знімний протез з індивідуальною постановкою зубів Ivoclar

  в послугу входять всі клінічні та лабораторні етапи виготовлення

  17 500 грн

Незнімні протези

Постійні зубні протези містять в собі вкладки, коронки, вініри й мостовидні протези.

Вкладки

Вкладка – це виріб з кераміки, який створюється під форму зубів конкретного пацієнта в зуботехнічній лабораторії. Вона дає можливість наростити зуб навіть при значному пошкодженні, якщо збережено його корінь. Переваги вкладок – довговічність, зносостійкість, точність прилягання та ідентичність з натуральними зубами.

Вініри

Вініри виготовляються з кераміки й призначені для приховування тріщин, нерівностей або кривизни зубів. Товщина стандартних вінірів варіюється від 0,3 до 3 мм, також виготовляються ультратонкі вініри товщиною менше 0,5 мм. Їх завдання полягає в тому, щоб покращити форму та колір натуральних зубів. За допомогою них можна позбутися від непривабливих щілин між зубами, виправити скручування, скупченість і нерівність краю зубів.

Для фіксації вінірів у Центрі Ізраїльської Стоматології використовуються найсучасніші цементи від компанії IvoclarVivadent.

Встановлення вінірів
Лікарі
Технологія
Встановлення вінірів
Проблема

Зношеність старих компонірів

Рішення

Заміна компонірів на 28 керамічних реставрацій

Термін лікування

1 місяць

Вартість Загальна вартість 392 000 грн
Встановлення вінірів
Лікарі
Технологія
Встановлення вінірів
Проблема

Патологічна стирання всіх зубів

Рішення

Тотальна реабілітація за допомогою вінірів

Термін лікування

1 місяць

Вартість Загальна вартість 392 000 грн
 • E-MAX CAD / CAM коронка або вкладка

  огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки або вкладки, препарування зуба, виготовлення за пару годин в клініці на апараті CEREC і фіксація

  13 750 грн

Коронки

Встановлення коронок – найбільш популярний вид стоматологічного протезування. Коронки виготовляються з кераміки та металокераміки, завдяки чому вони виглядають практично як природні зуби, а також мають дуже високу міцність. Кераміку, як правило, встановлюють на фронтальні зуби, а коронки з металевим каркасом на задні зуби через підвищене жувальне навантаження.

У Центрі Ізраїльської Стоматології ми виготовляємо коронки кращої кераміки – IPS E-MaxPress або IPS E-Max CAD, а коронки на основі діоксиду цирконію з IPS E-MaxZirPress.

Вініри та коронки
Лікарі
Технологія
Вініри та коронки
Проблема

Неестетичний вигляд зубів

Рішення

Установка 28-ми коронок

Термін лікування

1 місяць

Вартість Загальна вартість 392 000 грн
Тотальна реабілітація
Лікарі
Технологія
Тотальна реабілітація
Проблема

Неестетичний вигляд коронок та відсутність жувальних зубів

Рішення

Імплантація + тотальне протезування всіх зубів

Термін лікування

8 місяців

Вартість Загальна вартість 526 300 грн
 • Безметалева коронка на основі циркон

  огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення коронки на центральні або бокові зуби

  15 000 грн
 • Металокерамічна коронка

  огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення коронки на центральні або бокові зуби

  6 900 грн

Мостоподібний протез

Міст – це одразу кілька коронок, що з’єднані в один ряд. Протезний міст складається з середньої секції та бічних секцій. Середня частина протезного моста призначена для заміни втраченого зуба, в той час як бічні секції прикріплюють весь міст до природних зубів або імплантатів. Протезні перемички використовуються для заповнення проміжків в зубах. Цей тип протеза відмінно імітує повні зубні ряди.

Відновлення навіть окремих дефектів зубів надзвичайно важливо не тільки із-за естетики посмішки, але і перш за все тому, що відсутність зубів може викликати проблеми з жувальним апаратом. Проміжки в зубному ряду можуть викликати захворювання ясен, періодонтит та спровокувати атрофічні процеси в кістковій тканині щелепи. З цієї причини ми завжди рекомендуємо пацієнтам, які втратили свої природні зуби, відновити їх, використовуючи постійні або знімні зубні протези з опорою на імплантати.

Протезування з опорою на імплантати

Протезування передніх зубів та жувальних на імплантатах є одним з найбільш ефективних рішень для відновлення цілісності зубів. На відміну від звичайної дентальної імплантації, установка протезів на імплантатах не вимагає використання сусідніх зубів й повністю відновлює функціональність та естетику зубного ряду. Основними видами постійних зубних протезів на основі імплантатів є коронки і мости.

Імплантація зубів
Лікарі
Технологія
Імплантація зубів
Проблема

Відсутність зубів

Рішення

Імплантація + протезування на імплантатах

Термін лікування

8 місяців

Вартість Загальна вартість 266 300 грн

Коронки на імплантатах

Встановлення коронки на основі штучного титанового або цирконієвого кореня – це найкращий спосіб відновити окремі відсутні зуби в ряду або один зуб. Цей тип імплантації має на увазі:

 • Встановлення титанового імплантату;
 • Встановлення абатмента;
 • Встановлення коронки.

Коронка на імплантаті – це максимально точна з анатомічної точки зору копія справжнього зуба. Якщо необхідно відновити кілька відсутніх зубів, які стояли поруч, то використовується мостовидний протез.

Імплантація у фронтальних та бічних ділянках
Лікарі
Технологія
Імплантація у фронтальних та бічних ділянках
Проблема

Великі кісти на корінні зубів після невдалого ендодонтичного лікування

Рішення

Видалення зубів, кісткова пластика, імплантація та протезування на імплантатах

Термін лікування

Один рік

Вартість Загальна вартість 317 500 грн

Мостоподібні протези на імплантатах

Цей метод протезування використовується, коли в зубному ряду відсутні кілька сусідніх зубів, але імплантат не може бути встановлений замість кожного зуба через нестачу в кістковій тканині або інших чинників. Знімний мостовидний протез фіксується на два або більше імплантата, а незнімний – на чотири і більше штучних кореня. Така конструкція надійно фіксується в роті, здатна витримувати високе жувальне навантаження і при правильному догляді й дотриманні всіх рекомендацій лікаря здатна прослужити протягом усього життя пацієнта.

Головна перевага протезування на імплантатах в тому, що це єдиний спосіб відновлення зубів, який має на увазі заміну не коронки, а кореня втраченого зуба. Завдяки цьому відновлюється не тільки естетика втраченого зуба або ряду, але і його функціональність.

Імплантація “All on Six”
Лікарі
Технологія
Імплантація “All on Six”
Проблема

Відсутність усіх зубів

Рішення

Імплантація + протезування на імплантатах

Термін лікування

6 місяців

Вартість Загальна вартість 481 000 грн
 • Металокерамічна коронка на імпланти

  огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка

  9 800 грн
 • Безметалова коронка на імпланти на основі циркон

  огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка

  15 500 грн

Переваги лікування і як це відбувається в клініці

Використання сучасних цифрових технологій в стоматології дає змогу пацієнтам почувати себе більш комфортно під час відвідування. Завдяки використанню цифрового сканування, пацієнту достатньо одного візиту до стоматолога, щоб відновити втрачений зуб коронкою, протезним мостом або вінірами.

У Центрі Ізраїльської Стоматології практикується протезування молочних та корінних зубів за допомогою системи CEREC. Спершу лікар-стоматолог виконує цифрове сканування зубів, яке буде використовуватися для розробки нової коронки, мосту або вініра.

Переваги використання системи CEREC в 3D-протезуванні:

 • виготовлення протеза та його встановлення за один прийом;
 • висока точність у створенні зубного протеза;
 • високий рівень естетики реставрації зубів;
 • не потрібно робити силіконові відбитки та накладати патчі;
 • виготовити й встановити протез можна за один сеанс.

Використання найсучаснішого обладнання та інноваційних ізраїльських методик в поєднанні з високою професійністю стоматологів Центру Ізраїльської Стоматології в Києві – запорука успішного протезування та здоров’я зубів пацієнта.

Сертифікати
Лікар
Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

img Доктор-спеціаліст за спеціальністю “Ортопедична стоматологія”

Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

Сулима Станіслав Вікторович

Лікар-стоматолог, ортопед, фахівець в естетичній стоматології

Отзывы об услуге

Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 11
 • Нейтральные 0
 • Положительные 11
 • Екатерина Самойловна

  06.04.2020

  Открыла для себя Центр Израильской Стоматологии. 11 лет мучалась с мостами. Вроде к серьёзным стоматологам обращалась: каждые 2-3 года появляется чёрная полосочка между мостом и десной! Передние зубы!!! Прошла протезирование в ЦИС. Видела, что на новых коронках сделан ступенька-уступчик, зубки плотно прилегают к десне. Цвет моих зубов, как в молодости! Спасибо, доктор Максименко, я Ваша поклонница!

  • 2
  • 0
 • Установка метало-керамической коронки.

  08.02.2022

  М.П. Максименко отличный специалист.

  • 0
  • 0
 • Богдан

  07.10.2021

  Доброго дня. Дуже подобається якість обслуговування.Хотів би обсудити з вами одне питання. Найшов на сайті https://save24.me/ статтю про лікування зубів. Говорилося що біль в зубах можна лікувати нурофеном (обезболююче). Хотів би почути вашу думку)

  • 0
  • 2
 • GTI GTI

  14.02.2020

  Был сегодня в 13.00,предупредил врача что боюсь, и анастезия плохо берет, Станислав Викторович и его помощник возились со мной как с малым детям, сделали всё качественно, быстро, не больно, надавали кучу советов полезных. Когда загнал себя в тупик зуб болит щека роспухла ценовая политика не важна,но всё же в этой компании она в норме (доступно) обо всех ценах предупредили, всем советую! С Наступающим новым годом!)

  • 0
  • 0
 • Валентина

  23.09.2019

  Здравствуйте! Я длительное время мучала себя мыслью о том, как мне заменить мои передние зубы и не прятать улыбку на фотографиях. Перечитала очень много информации по винирам и поставила себе цель собирать деньги на это удовольствие. Как только я насобирала необходимую сумму, тут же побежала в ЦИС за консультацией. Сама процедура установки, конечно, включала несколько этапов и не самых приятных, но я настолько этого хотела, что была готова терпеть любые процедуры. Изначально мне была установлена временная конструкция, чтобы скрыть мои «красивые» зубы после процедуры подготовки. Но через несколько дней я получила долгожданную новую улыбку. Теперь учусь улыбаться на фото и выговаривать некоторые буквы заново)

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Оставьте комментарий
Ваша оценка

Поширені запитання

 • Навіщо потрібно протезування зубів?

  Протезування зубів необхідне з кількох причин. Перша – відновлення жувальної функції, яка була порушена через втрату зубів й цілісності зубного ряду, щоб уникнути появи зубощелепних деформацій в майбутньому. Друга – відновлення естетики посмішки при встановленні штучних зубів, зовні практично не відрізняються від природних.

 • Скільки служать металокерамічні протези і коронки?

  Термін служби протезних конструкцій з металокераміки багато в чому залежить від типу сплаву:

  • кобальт-хромовий – 10 років;
  • титановий – 10-12 років;
  • золотоплатиновий -15 років і більше.

  Тривалість служби залежить від якості конструкції, точності й правильності встановлення її установки, професійності стоматолога.

 • Чи варто ставити коронку?

  Рішення про встановлення коронки приймає пацієнт після консультації зі стоматологом. Необхідність використання коронок залежить від конкретних показань і стану зубів пацієнта. Є ситуації, коли використання коронок є більш вигідними, ефективними та естетичним, ніж застосування пломбувальних матеріалів для усунення тріщин, плям та інших дефектів зубної емалі.

 • Чи потрібно видаляти нерв при протезуванні?

  Необхідність видалення нерва визначає лікар-стоматолог після огляду зубів пацієнта. Абсолютними показаннями до депульпування є:

  • запущений карієс;
  • карієс кореня зуба;
  • збільшена пульпарна камера;
  • зміщення або сильний нахил зуба.

  Встановлення протеза проводиться тільки після усунення всіх протипоказань.

 • Скільки служать керамічні реставрації?

  Термін служби протезів та коронок з кераміки – 10 років і більше. Багато що залежить від якості виготовлення протезної конструкції, правильності й точності її встановлення в роті пацієнта та ретельності подальшого догляду. Кераміка вважається найбільш естетичним матеріалом, якість якого максимально наближена до природних зубів.

 • Який протез краще встановити при повній відсутності зубів?

  Відповідь на це питання може дати тільки стоматолог після комплексного огляду та проведення діагностики. При повній адентії найчастіше застосовуються:

  • знімні протези;
  • мостовидні протези на імплантатах;
  • протезування за протоколом All-on-4 або All-on-6.

  Можливість використання одного з варіантів протезування при повній відсутності зубів залежить від показань та протипоказань конкретного пацієнта.

 • Який протез краще встановити при відсутності одного-двох зубів?

  Існує кілька варіантів протезування при частковій адентії. Можна встановити мостовидний протез, знімний мікропротез або замістити втрачений зуб коронкою на імплантат.

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки

  Екстренні номери