• CIS
 • Вініри

Установка вінірів в Києві - Дорого, але Якісно!

Центр Ізраїльської Стоматології використовує найсучасніше обладнання для виготовлення зубних протезів і застосовує передові ізраїльські методики установки вінірів.

Записатися на консультацію

Виниры

Голливудская улыбка

Исправить небольшую кривизну зубов, убрать неприглядный желтый оттенок и другие дефекты без радикальных действий можно, установив виниры. Достаточно посетить стоматолога-ортопеда и выбрать оптимальный способ исправления зубного ряда.

Що це таке?

Вініри – це накладки з кераміки або композитного матеріалу товщиною 0,3-0,5 мм, які прикріплюються до передньої сторони зубів спеціальним цементом. Вони дозволяють змінити колір, форму, довжину зуба або відновити невеликий відсутній фрагмент, наприклад, зламаний різцевий край.

Навіщо встановлюються вініри?

Вініри встановлюються за бажанням пацієнта для вирівнювання зубного ряду або усунення пігментації (жовтизни) зубів. Вони встановлюються для таких цілей:

 • зміна кольору коронки зуба – внаслідок некрозу кісткових тканин, флюорозу або вад розвитку емалі;
 • корекція форми зуба – вінір дає можливість подовжувати, вкорочувати, розширювати або звужувати коронкову частину зуба;
 • перелом різцевого краю переднього зуба – вініри в цій ситуації працюють краще і є більш естетичними, ніж звичайні композитні пломби, у яких існує ризик втрати через високе навантаження, що діє в цьому місці;
 • закриття проміжків між зубами (діастема) – завдяки вінірам можна зменшити або повністю закрити проміжки між зубами, які часто є причиною дискомфорту.

Існують і інші причини необхідності установки вінірів, які визначає лікар-стоматолог при первинному огляді ротової порожнини.

Протипоказання до установки

Вініри мають свої протипоказання:
 • оклюзійні порушення – патології жувальної функції провокують надмірне навантаження на вініри і їх пошкодження або втрату;
 • бруксизм, або патологічне скреготіння зубами – гіпертонус жувальних м’язів, що призводить до постійного і міцного стискання зубів навіть у стані спокою;
 • відсутність бічних ділянок зубного ряду – відсутність бічних зубів призводить до перевантаження переднього сегмента і, отже, руйнування вінірів.

У разі відсутності бічних зубів установка вінірів можлива тільки після протезування – відновлення зубного ряду з використанням імплантатів, мостів або знімних зубних протезів.

Види вінірів

Розрізняють прямі і непрямі види вінірів, різниця між якими полягає в оперативності установки накладок на зуби.

Прямі вініри

Виготовляються прямо протягом одного прийому з композитного матеріалу, найчастіше склокераміки. Стоматолог наносить матеріал на зуби і відразу формує пластину, після чого за допомогою лампи дає їй затвердіти і полірує до натурального блиску.

Плюси прямих вінірів
 • швидка установка;
 • мінімальна обробка емалі зуба;
 • висока естетичність.
Мінуси прямих вінірів
 • установка тільки на фронтальні зуби;
 • недовгий термін експлуатації;
 • складний догляд.

Непрямі вініри

Встановлюються за кілька візитів до стоматолога. При першому відвідуванні лікар робить знімок зубного ряду і у вигляді цифрового 3D-протоколу передає його в зуботехнічну лабораторію для виготовлення вінірів. За товщиною накладки діляться на кілька типів:

 • стандартні – 1-1,5 мм;
 • тонкі – 0,3-1 мм;
 • ультратонкі, або люмініри – до 0,3 мм.

старые композитные реставрации
керамические виниры цвета "Bleach-3"

старые композитные реставрации
керамические виниры цвета "Bleach-3"

Матеріал виготовлення непрямих вінірів – пресована кераміка. Вона має високу зносостійкість і міцність, а мінімальний термін служби – 8-10 років.

До установки виниров
После установки виниров

Відмінності вінірів і люмінірів

Люмініри (ультраніри) є найбільш престижним варіантом, і багато зірок Голлівуду встановлюють саме їх, але між ними і класичними вінірами є низка відмінностей.

старые композитные реставрации
виниры цвета Bleach-3

Порівняльна таблиця вінірів і люмінірів

Відмінність вінірів і люмінірів

Параметр Вініри Люмініри
Товщина від 0,3 до 1,5 мм до 0,3 мм
Установка Природна зубна емаль сточується на товщину накладки Не вимагають попереднього обточування зуба для установки.

Ще одна відмінність вінірів від люмінірів – це вартість. Ультратонкі накладки коштують значно дорожче звичайних вінірів, але точну вартість можна дізнатися тільки після консультації зі стоматологом і створення цифрового 3D-прогнозу.

Процес встановлення вінірів

Установка вінірів – багатоетапний процес, який вимагає декількох відвідин стоматологічного кабінету.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06

Етап перший: підготовчий

Включає в себе огляд ротової порожнини пацієнта, професійну чистку зубів і лікування виявлених захворювань.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в рамках підготовчого етапу до установки вінірів застосовується фотодіагностіка, внутрішньоротовий сканер та цифровий 3D-прогноз майбутньої усмішки.

Етап другий: зняття зліпка

Стоматолог спільно з пацієнтом затверджує розмір, форму, колір і прозорість вінірів, після чого за допомогою комп’ютерного 3D-моделювання створюється модель майбутнього зубного ряду.

Етап третій: препарування зубів і примірка тимчасових вінірів

Доктор малоінвазивно препарує зуби і після виготовлення 3-Д прогнозу майбутньої усмішки “Wax-up”, пацієнтові в клініці або в лабораторії виготовляють тимчасові вініри, приміряють їх і вносять остаточні корективи перед виготовленням постійної роботи.

Етап четвертий: виготовлення вінірів

За цифровою 3D-моделлю в зуботехнічній лабораторії виготовляються накладки з кераміки.

Фахівці клініки ЦІС виготовляють вініри з використанням 3D-принтера і стоматологічної фрезерної установки.

Етап п’ятий: установка

Пацієнт запрошується на примірку вінірів, і якщо все в порядку, накладки встановлюються на зуби і фіксуються спеціальним цементуючим складом.

Для фіксації вінірів в Центрі Ізраїльської Стоматології використовуються найсучасніші цементи від компанії Ivoclar Vivadent.

Етап шостий: корекція

Якщо у пацієнта є зауваження, вініри шліфуються і підточуються до досягнення задовільного результату.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06

Догляд за вінірами

Після установки вінірів, пацієнту потрібно виконати звичайні процедури по догляду за порожниною рота. Рекомендується дотримуватися простих правил:

 • використовувати якісну зубну щітку і регулярно міняти її;
 • використовувати зубний спрей або рідину для щоденного полоскання рота;
 • регулярно відвідувати стоматолога для чистки зубів і видалення зубного каменю.

Термін служби вінірів в значній мірі залежить від того, наскільки добре пацієнт доглядає за ними і своїми зубами.

Установка вінірів в ЦІС ™

Стоматолог-ортопед робить відбитки з зубів або моделює майбутній вигляд накладок за допомогою внутрішньоротового сканера в цифровому протоколі і передає його в зуботехнічну лабораторію. Завдяки використанню найсучасніших технологій час виготовлення накладок становить 4-7 днів, а застосування передових методик установки гарантує безпеку і тривалий термін служби вінірів.

 

Поширені запитання

Вініри встановлюються назавжди?

Вініри не мають чітко визначеного терміну служби і здатні прослужити десятки років без істотних змін в структурі і кольорі кераміки. При цьому пацієнту необхідно доглядати за вінірами, берегти їх від надмірних навантажень і пошкодження твердими предметами, а також регулярно відвідувати стоматолога.

Чи псують вініри зуби?

Вініри – це протези, завдання яких полягає в тому, щоб відновити цілісність зубів, приховати дефекти емалі і зробити усмішку більш привабливою. Зіпсувати зуби може недостатня гігієна порожнини рота після установки протезів, яка здатна привести до появи карієсу та інших захворювань.

Наскільки боляче встановлювати вініри?

Установка вінірів виконується з використанням місцевої анестезії, а природні зуби пацієнта обточуються з високою точністю і акуратністю, завдяки чому нерви не пошкоджуються і не вимагають видалення.

Наскільки сточуються зуби при установці вінірів?

Зуби сточуються приблизно на 0,3 мм, але багато що залежить від їх стану. Якщо є карієс, старі пломби та реставрації, то вони підлягають попередньому видаленню, після чого стоматолог зможе приступити до препарування зубів пацієнта. Сточування зубів проводиться під місцевою анестезією, тому абсолютно безболісне.

Як швидко встановлюються вініри?

Установка вінірів вимагає 3 відвідувань стоматолога і приблизно 14 днів. За цей час пацієнт проходить обстеження на виявлення показань і протипоказань до установки вінірів, стоматолог сточує зуби і виконує моделювання майбутніх протезів, після чого відбитки відправляються до зуботехнічної лабораторії. Відразу після препарування зубів пацієнтові надягають тимчасові вініри, тому він не відчуває дискомфорту, чекаючи поки будуть готові постійні конструкції.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Зняття силіконового відбитка огляд, підбір ложки і отримання відбитка
  450 ₴
 • Керамічний вінір огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення високоестетичного вініру
  9500 ₴
 • Зняття силіконового відбитка огляд, підбір ложки і отримання відбитка
  450 ₴
 • Керамічний вінір огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення високоестетичного вініру
  14000 ₴

Наші лікарі:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

  Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

  Телефонувати на +380672350935