• CIS
 • Відбілювання зубів

Відбілювання зубів без ослаблення зубної емалі

Центр Ізраїльської Стоматології займається відбілюванням зубів в Києві за розумною ціною з використання професійної системи Polaoffice +, що гарантує освітлення зубів за одне відвідування стоматолога!

Записатися на консультацію

Отбеливание зубов

Відбілювання зубів у Києві без побічних ефектів

З віком зуби втрачають свою білизну і набувають жовтуватого відтінку, який може бути посилений частим вживанням кави, чаю, смаженої їжі, курінням та зловживанням лікарськими засобами. Повернути білизну посмішки дозволяє професійне відбілювання зубів, яке гарантує стійкий результат та безпеку для пацієнта.

Що таке відбілювання зубів?

Відбілювання зубів – це стоматологічна процедура знебарвлення зовнішньої зубної емалі з використанням хімічних засобів. Методи відбілювання зубів включають професійні стоматологічні процедури, відбілюючі пасти і відбілюючі системи.

Види відбілювання

Існує кілька видів відбілювання зубів, які відрізняються за характером впливу на зубну емаль.

Механічне відбілювання

Чищення зубів здійснюється за допомогою спеціальної насадки і відбілючої пасти, що містить ферменти і активні мікрогранули, а також абразивні речовини, наприклад, гідратований діоксид кремнію, карбонат кальцію, які розчиняють плівку, яка б пов’язала зубний наліт з емаллю.

Ультразвукове відбілювання

За допомогою ультразвукового впливу видаляються відкладення на зубній емалі і коригується тон зубів. Ультразвуком забирається зубний камінь і пігментовані ділянки, за рахунок чого досягається освітлення емалі на 2-4 тони.

До отбеливания
После отбеливания

Фотовідбілювання

Цей метод дозволяє освітлити зуби більш ніж на 5 тонів. Процедура передбачає використання відбілюючого складу, що містить перекис водню, але в набагато більш високій концентрації, ніж при домашньому застосуванні. Перед початком відбілювання зубів лікар захищає ясна спеціальним засобом і надягає гумову накладку навколо шийки зубів. Потім він наносить відбілювач на зуби і піддає їх впливу лампи, що випромінює ультрафіолет певної довжини хвилі, що прискорює дію препарату. Цикл повторюється 2-4 рази в залежності від очікуваного ефекту.

Лазерне відбілювання

Процедура дозволяє освітлити зуби на 12 тонів і проводиться лікарем-стоматологом з використанням лазерного каталізатора. Перед процедурою з зубів видаляється наліт і відкладення, після чого на емаль наноситься спеціальний відбілюючий гель, дія якого посилюється під дію лазерного променя. Активний кисень, що виділяється при нагріванні гелю, глибокого проникає в шари емалі і видаляє пігмент, що накопичився протягом певного часу.

Мінуси лазерного відбілювання

Лазерне відбілювання зубів передбачає використання відбілюючого препарату з високою концентрацією активних речовин і його активацію за допомогою діодного лазера високої потужності. Процедура відносно коротка – займає близько 30 хвилин. Одного сеансу достатньо для досягнення задовільного ефекту, і стоматологи гарантуює, що при правильному харчуванні він триває до двох років. Але для цього зуби повинні бути правильно підготовлені до процедури. Обов’язкова обробка ротової порожнини і видалення зубного нальоту, а також може знадобитися заміна пошкоджених пломб.

Лазерне відбілювання зубів має найвищу вартість, і не дивлячись на те, що це швидкий і ефективний метод, це також найнебезпечний для зубів метод освітлення.

Мінуси лазерного відбілювання:
 • ослаблення зубної емалі;
 • роздратування ясен;
 • підвищена чутливість зубів після процедури.
Протипоказанням до процедури:
 • вагітність;
 • годування грудьми;
 • чутливість зубів; 
 • алергія на інгредієнти відбілюючих препаратів.

Чому вибілювати зуби в домашніх умовах не найкраща ідея

Є величезна кількість препаратів для відбілювання зубів в домашніх умовах, але всі вони лише знімають наліт, не проникаючи в зубну емаль. Самостійне використання більш потужних «народних» засобів, таких як чищення зубів содою, може привести до таких негативних наслідків:

 • пошкодження емалі;
 • опік слизової оболонки рота;
 • опік стравоходу в разі випадкового проковтування відбілюючого засобу;
 • нерівномірне освітлення зубів;
 • гостра чутливість зубів;
 • поява і розвиток карієсу.

Професійне відбілювання зубів в клініці виключає подібні наслідки, тому що всі процедури проводяться кваліфікованими стоматологом з використанням якісних відбілюючих засобів і спеціального устаткування.

Переваги відбілювання Polaoffice +

Polaoffice + – професійна система відбілювання зубів за розумною вартістю без використання накладок.
Унікальна формула, заснована на 35% перекису водню і підвищеному рН, забезпечує швидке проникнення активної речовини в тканину зуба, одночасно зводячи до мінімуму ризик подразнення.

Переваги відбілювання зубів засобом Polaoffice +:
 • висока ефективність
 • час процедури 30-45 хвилин;
 • мінімальна післяопераційна гіперчутливість за рахунок вмісту нітрату калію в препараті;
 • опромінення стандартної полімеризації лампою;
 • просте застосування препарату;
 • збереження ефекту до 12 місяців при правильному догляді.
Протипоказанням до відбілювання зубів за допомогою Polaoffice + є:
 • вагітність або період грудного вигодовування;
 • висока чутливість зубів;
 • велика кількість пломб
.

Polaoffice + розроблений для захисту зубних нервів від роздратування за допомогою технології Pola Desensitising, яка знижує ймовірність пошкодження ясен, опіку слизової оболонки і печіння в роті.

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Відбілювання зубів системою '' Polaoffice + '' відбілювання зубів в клінічних умовах за допомогою препарату австралійського виробництва '' Polaoffice + '' (в ціну не включена професійна чистка зубів, перед відбілюванням ця процедура обов'язкова)
  3500 ₴
 • Відбілювання зубів системою '' Polaoffice + '' відбілювання зубів в клінічних умовах за допомогою препарату австралійського виробництва '' Polaoffice + '' (в ціну не включена професійна чистка зубів, перед відбілюванням ця процедура обов'язкова)
  3500 ₴

Як проходить процедура відбілювання зубів в ЦІС ™

Відбілювання зубів в клініці ЦІС починається з дослідження ротової порожнини на наявність карієсу, пульпіту та інших патологічних процесів. В рамках підготовки зубів до освітлення стоматолог проводить професійну чистку і видалення відкладень з зубної емалі. Пацієнту за тиждень до процедури заборонено вживати продукти, що містять сильні натуральні або штучні барвники – буряк, кава, газовані напої та інше.

Тільки лікар здатний правильно розрахувати дозування і час нанесення препарату для досягнення необхідного ефекту без негативних наслідків.

Як доглядати за зубами після процедури

Після відбілювання пацієнтові рекомендується дотримуватися тієї ж дієти, яку він дотримувався до процедури, а саме відмовитися від вживання:

 • кави та чаю;
 • газованих напоїв з барвниками;
 • ягід, морсів, соків;
 • шоколаду і кондитерських виробів;
 • соусів.

Пацієнту також доведеться відмовитися від куріння і спиртних напоїв, здатних викликати подразнення слизової ясен та гіперчутливість зубів.

У Центрі Ізраїльської Стоматології відбілювання зубів з використанням Polaoffice + проводиться в суворій відповідності з інструкцією виробника продуктів Pola і під контролем висококваліфікованого стоматолога й гігієніста. Це гарантує безпеку і тривалий ефект від процедури у вигляді білої блискучої усмішки!

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Відбілювання зубів системою "Magic Smile" відбілювання зубів в клінічних умовах за допомогою системи "Magic Smile"
  2800 ₴
 • Професійна чистка зубів + відбілювання "Magic Smile" стандартна вартість 3000 грн
  3800 ₴
 • Відбілювання зубів системою "Magic Smile" відбілювання зубів в клінічних умовах за допомогою системи "Magic Smile"
  2800 ₴
 • Професійна чистка зубів + відбілювання "Magic Smile" стандартна вартість 3000 грн
  3800 ₴

Наші лікарі:

Поширені запитання

Яка різниця між професійним і домашнім відбілюванням?

Професійне відбілювання проводиться в стоматологічній клініці стоматологом-терапевтом або гігієністом з використанням спеціальних відбілюючих препаратів, що гарантує стійкий тривалий ефект процедури.

Чи завдає шкоди відбілювання зубів?

Професійні препарати не пошкоджують структуру зубної емалі, надаючи вплив тільки на пігменти, що відповідають за колір. Тому після процедури зубна емаль не руйнується, а з неї тільки видаляється зубний камінь, карієс і плями.

Наскільки болісною процедурою є відбілювання зубів?

Відбілювання – безболісна процедура, але після неї іноді може з’являтися чутливість зубів, викликана проникненням препарату в емаль. Чутливість проходить протягом декількох днів після процедури. Для профілактики подібних негативних явищ стоматолог застосовує аплікації заспокійливими гелями і пастами.

Чи можна вибілювати чутливі зуби?

Так можна. Відбілювання зубів з уже наявною чутливістю проводиться з використанням спеціальних препаратів, у складі яких є компоненти, які мають посилену зміцнюючу дію на зубну емаль і знижують чутливість.

Чи можна вибілювати зуби з карієсом?

Каріозні порожнини закриваються спеціальним матеріалом, щоб не допустити потрапляння препарату в них при проведенні процедури. Але перед відбілюванням рекомендується вилікувати карієс і інші захворювання, які мають руйнівний вплив на зубну емаль.

Як довго зберігається ефект відбілювання?

Тривалість ефекту залежить від обраної методики відбілювання і індивідуальних особливостей пацієнта, наприклад, тону його природних зубів. В середньому ефект професійного відбілювання зберігається протягом 3-5 років, а при належному догляді за зубами – 5 років і більше.

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки