Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Технології

Головне в роботі «ЦИС» – комфорт і здоров’я пацієнтів. Для підвищення ефективності лікування ми постійно оновлюємо обладнання і використовуємо передові технології.

Все обладнання, яке використовується для роботи з клієнтами, відповідає найсучаснішим запитам медичної техніки.

Технології
 • Центр імплантації

  всі види протезування

 • 2 клініки поруч з метро

  і безкоштовна парковка

 • Ізраїльські технології

  сучасне обладнання та матеріали

 • 16 років досвіду

  високі стандарти якості

VERAVIEW x800 L Комп’ютерний томограф

Стоматологічний рентгенапарат Veraview X800 виявляє кожну деталь з абсолютно чіткою розділовою здатністю (розміром вокселя 80 мкм). Завдяки цьому та інноваційним функціям, даний апарат ультра-класу забезпечує ідеальну основу для повністю достовірної діагностики.

VERAVIEW x800 L Комп'ютерний томограф

Прилад Bausch OccluSense

OccluSense – прилад для діагностування, запису і відображення оклюзійних умов шляхом подання відповідного тиску в точках контакту або розподілу жувальної сили. 

Прилад Bausch OccluSense

Ендомотор X-SMART IQ BASIC STARTER KIT

Бездротовий Ендомотор з регульованим крутним моментом, який використовується для експлуатації файлів як в режимі зворотно-поступальних рухів, так і режимі безперервного обертання під час проведення ендодонтичних процедур.тно-поступательных движений, так и режиме непрерывного вращения во время проведения эндодонтических процедур.u003c/pu003e

Ендомотор X-SMART IQ BASIC STARTER KIT

Стоматологічні наконечники для роботи Morita

Залежно від вимог, наконечники використовуються в комбінації з різними робочими інструментами в препаруванні, профілактиці, ендодонтії, дебондінгу, обробці та ін. 

Стоматологічні наконечники для роботи Morita

Центрифуга для плазмоліфтінгу Centrifuge intra spin

Призначена для безпечного і швидкого виготовлення L-PRF мембран (збагачений лейкоцитами і тромбоцитами фібрин) безпосередньо з крові пацієнта.

Центрифуга для плазмоліфтінгу Centrifuge intra spin

IPS E-Max Press

Для стоматології ЦІС лабораторії виготовляють вініри з IPS E-Max Press (найкраща кераміка на ринку). Все у цифровому протоколі.

IPS E-Max Press

CEREC

За допомогою системи CEREC виготовляємо коронки і вкладки прямо в клініці за кілька годин і в одне відвідування.

CEREC

3D прогноз майбутньої посмішки

За допомогою 3D сканера від компанії Sirona і фотопротоколу проводимо цифровий 3D прогноз майбутньої посмішки.

3D прогноз майбутньої посмішки

Повні знімні протези BPS від Ivoclar

Виготовляємо акрилові повні знімні протези за системою BPS від компанії Ivoclar зі стандартними або індивідуалізованими зубами.

Повні знімні протези BPS від Ivoclar

Polaoffice+

Унікальна формула Pola миттєво розчиняє і вивільняє активний відбілюючий інгредієнт, щоб почати процес відбілювання. Завдяки швидкому розщепленню і вивільненню перекисних іонів процес відбілювання Pola запускається і не вимагає ультрафіолетової терапії для прискорення процесу. Polaoffice + містить найшвидший з доступних відбілювачів для безпечного відбілювання зубів за 30 хвилин при нейтральному pH для захисту зубів і ясен.

Polaoffice+

Матеріали від компанії Ivoclar Vivadent

Для фіксації вінірів та коронок використовуємо найсучасніші цементи від компанії Ivoclar Vivadent.

Матеріали від компанії Ivoclar Vivadent

Magic Smile

Гель на основі карбаміду не впливає на хімічну структуру зубів, а лише усуває їх пігментацію. Як наслідок ми отримуємо природний красивий колір. На відміну від застарілих технологій, процедура відбілювання гелем не руйнує емаль і абсолютно безпечна для зубів.

Magic Smile

Лазер PICASSO

Стоматологічний лазер PICASSO з постійним і змінним оптоволокном, який використовується в усіх сферах стоматології, починаючи від хірургії, закінчуючи лікуванням кореневих каналів.

Лазер PICASSO

Імплантати від компанії AlphaBio

SPI

система є піонером самонарізних імплантантів типу SPI, розробивши цей патент, який згодом був перекуплений провідною фірмою в світі Nobel, разом із заводом і розробником. Імплантант широкого спектру застосування залежно від структури і щільності кістки пацієнта. Дозволяє створити первинну фіксацію і стабілізацію для подальшого негайного протезування.

Neo

NeO є новим поколінням справжнього спірального імплантату виробництва Alpha-Bio Tec. Новинка стала плодом двадцяти восьми років наукових і клінічний досліджень. У ній втілені базові цінності компанії-виробника – унікальні властивості, інновації, оптимальне співвідношення ціна-якість і елегантна ергономічність.

ArrowPress

системи для моментальної імплантації зубів. Конструкція являє собою особливо тонкий гвинтовий імплант, з’єднаний з абатментом. Використовується в певних клінічних випадках при вузькому альвеолярному гребені.

Імплантати від компанії AlphaBio

Full Universal DENSAH® Bur Kit with Pilot Drill

Ці бори використовують зовнішнє зрошення і сумісні з усіма імплантатами традиційного розміру. Використовуються в складних клінічних випадках з недоліком кісткової тканини.

Full Universal DENSAH® Bur Kit with Pilot Drill

Piezo Surgery

Використовуємо для обробки операційного поля перед установкою імплантатів, акуратного видалення фронтальних зубів для збереження тонкої кортикальної пластинки, при проведенні відкритого синус ліфтингу або розщеплення кісткової тканини, а так само при атипових видаленнях корінних зубів.

Piezo Surgery

Parasorb Cone

Матеріал укладається в лунку видаленого зуба і сприяє відновленню кісткової тканини, що в свою чергу дає прекрасні результати при подальшій імплантації. 

Parasorb Cone

OSSIX Plus ®

Це коллагеновая бар’єрна мембрана, що поддається осифікації. Мембрана використовується при кісткових аугментаціях.

OSSIX Plus ®

MagDent

Абсолютно інший рівень загоєння тканин з новими формувачами ясен MagDent, які встановлюються відразу після імплантації. Нова технологія від ізраїльської компанії MagDent вже в ЦІС.

MagDent

Рекомендовані статті

Всі новини
Периімплантит зубів Хірургія
Периімплантит зубів
 • 16.05.2023
 • 55

Якщо після процедури імплантації зубів ви відчуваєте гострий біль, температура тіла підвищилась, а ясна опухли та кровоточать – у вас відторгнення імпланту. Про причини виникнення периімплантиту та методи його лікування ми докладно розповімо у цій статті.

 • Автор публікації
 • Дария
Читати докладніше
Блог
Обережно, крихке: імплантація зубів під час остеопорозу
 • 11.01.2023
 • 285

Імплантація зубів — процедура, для якої є низка обмежень та протипоказань. Низка хронічних патологій, зокрема і остеопороз — одне з таких обмежень, але не з протипоказань. Розбираємося, чи можлива імплантація зубів під час остеопорозу. Які особливості процедури та що потрібно робити пацієнтові.

 • Автор публікації
 • Хецуриани Михаил
Читати докладніше
Пародонтологія
Знімна Шина Ельбрехта: що це таке і коли застосовується
 • 23.08.2022
 • 476

Шинування – спосіб фіксації зубного ряду, який застосовується при ряді захворювань (наприклад, пародонтиті). За допомогою шинування вдається уникнути розхитування і випадання зубів. Шина Ельбрехта – знімна шинуюча конструкція, що застосовується для зміцнення зубного ряду. Розглянемо докладніше, в чому особливості такої шини, і коли її використовують.

 • Автор публікації
 • Хецуриани Михаил
Читати докладніше
Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки