• CIS
  • Технології

Технології

VERAVIEW X800 L КОМП’ЮТЕРНИЙ ТОМОГРАФ

Стоматологічний рентгенапарат Veraview X800 виявляє кожну деталь з абсолютно чіткою роздільною здатністю (розміром вокселя 80 мкм). Завдяки цьому і інноваційним функціям, даний апарат ультра-класу забезпечує ідеальну основу для повністю достовірної діагностики.

Прилад Bausch OccluSense

OccluSense – прилад для діагностування, запису і відображення оклюзійних умов шляхом подання відповідного тиску в точках контакту або розподілу жувальної сили. 

Ендомотор X-SMART IQ BASIC STARTER KIT

Бездротовий Ендомотор з регульованим крутним моментом, який використовується для експлуатації файлів як в режимі зворотно-поступальних рухів, так і режимі безперервного обертання під час проведення ендодонтичних процедур.

Стоматологічні наконечники для роботи Morita

Залежно від вимог, наконечники використовуються в комбінації з різними робочими інструментами в препаруванні, профілактиці, ендодонтії, дебондінгу, обробці та ін. 

Центрифуга для плазмоліфтінгу Centrifuge intra spin

Призначена для безпечного і швидкого виготовлення L-PRF мембран (збагачений лейкоцитами і тромбоцитами фібрин) безпосередньо з крові пацієнта.

IPS E-Max Press

Для стоматології ЦІС лабораторії виготовляють вініри з IPS E-Max Press (найкраща кераміка на ринку). Все у цифровому протоколі.

CEREC

За допомогою системи CEREC виготовляємо коронки і вкладки прямо в клініці за кілька годин і в одне відвідування.

3D прогноз майбутньої посмішки

За допомогою 3D сканера від компанії Sirona і фотопротоколу проводимо цифровий 3D прогноз майбутньої посмішки.

Повні знімні протези BPS від Ivoclar

Виготовляємо акрилові повні знімні протези за системою BPS від компанії Ivoclar зі стандартними або індивідуалізованими зубами.

Polaoffice +

Унікальна формула Pola миттєво розчиняє і вивільняє активний відбілюючий інгредієнт, щоб почати процес відбілювання. Завдяки швидкому розщепленню і вивільненню перекисних іонів процес відбілювання Pola запускається і не вимагає ультрафіолетової терапії для прискорення процесу. Polaoffice + містить найшвидший з доступних відбілювачів для безпечного відбілювання зубів за 30 хвилин при нейтральному pH для захисту зубів і ясен.

Матеріали від компанії Ivoclar Vivadent

Для фіксації вінірів та коронок використовуємо найсучасніші цементи від компанії Ivoclar Vivadent.

Magic Smile

Гель на основі карбаміду не впливає на хімічну структуру зубів, а лише усуває їх пігментацію. Як наслідок ми отримуємо природний красивий колір. На відміну від застарілих технологій, процедура відбілювання гелем не руйнує емаль і абсолютно безпечна для зубів.

Лазер PICASSO

Стоматологічний лазер PICASSO з постійним і змінним оптоволокном, який використовується в усіх сферах стоматології, починаючи від хірургії, закінчуючи лікуванням кореневих каналів.

Імплантати від компанії AlphaBio

SPI

система є піонером самонарізних імплантантів типу SPI, розробивши цей патент, який згодом був перекуплений провідною фірмою в світі Nobel, разом із заводом і розробником. Імплантант широкого спектру застосування залежно від структури і щільності кістки пацієнта. Дозволяє створити первинну фіксацію і стабілізацію для подальшого негайного протезування.

Neo

NeO є новим поколінням справжнього спірального імплантату виробництва Alpha-Bio Tec. Новинка стала плодом двадцяти восьми років наукових і клінічний досліджень. У ній втілені базові цінності компанії-виробника – унікальні властивості, інновації, оптимальне співвідношення ціна-якість і елегантна ергономічність.

ArrowPress

системи для моментальної імплантації зубів. Конструкція являє собою особливо тонкий гвинтовий імплант, з’єднаний з абатментом. Використовується в певних клінічних випадках при вузькому альвеолярному гребені.

Full Universal DENSAH® Bur Kit with Pilot Drill

Ці бори використовують зовнішнє зрошення і сумісні з усіма імплантатами традиційного розміру. Використовуються в складних клінічних випадках з недоліком кісткової тканини.

Piezo Surgery

Використовуємо для обробки операційного поля перед установкою імплантатів, акуратного видалення фронтальних зубів для збереження тонкої кортикальної пластинки, при проведенні відкритого синус ліфтингу або розщеплення кісткової тканини, а так само при атипових видаленнях корінних зубів.

Parasorb Cone

Матеріал укладається в лунку видаленого зуба і сприяє відновленню кісткової тканини, що в свою чергу дає прекрасні результати при подальшій імплантації. 

OSSIX Plus ®

Це коллагеновая бар’єрна мембрана, що поддається осифікації. Мембрана використовується при кісткових аугментаціях.

Стоматологический лазер PICASSO

з постійним і змінним оптоволокном, використовується в усіх сферах стоматологічних процедур.

MagDent

Абсолютно інший рівень загоєння тканин з новими формувачами ясен MagDent, які встановлюються відразу після імплантації. Нова технологія від ізраїльської компанії MagDent вже в ЦІС.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

    Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

    Телефонувати на +380672350935