Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Про нас

ЦІС – це, перш за все, унікальна можливість отримати високоякісне лікування прямо у Києві. Тепер вам не потрібно мчати за кордон, щоби першокласно полікувати зуби!

Для кращого обслуговування клієнтів у нашому Центрі використовуються найновіші досягнення ізраїльської медицини. Так якість і надійність стали набагато ближчими до вас.

Про нас

Наші головні принципи роботи

Щоб йти в ногу з часом, ЦІС постійно підтримує партнерські відносини з передовими клініками в Ізраїлі, США, Німеччині, Росії та, звичайно, в самій Україні. Це дозволяє вибирати та застосовувати найдієвіші методики, використовуючи по-справжньому якісний матеріал.

Завдяки такій співпраці наші лікарі можуть підвищувати кваліфікацію та регулярно брати участь у різних конференціях, симпозіумах та міжнародних виставках. Більше того, більшість із них є постійними лекторами імплантологічних компаній в Ізраїлі.

Ізраїльська стоматологічна клініка ЦІС – високий стандарт якості не лише в галузі стоматологічних процедур, а й у обслуговуванні пацієнтів.

Сучасні технології

Для того, щоб забезпечити нашим пацієнтам комфортний та безпечний догляд, ми інвестуємо досить багато у забезпеченні інноваційного медичного обладнання, що дозволяє нам діагностувати та лікувати зуби. Співробітники клініки уповноважені використовувати новітнє обладнання та ця сертифікація гарантує відповідальне та дбайливе, безпечне та ефективне лікування.

Ми добиваємося якості та комплексності стоматологічних послуг у стоматології ЦІС у Києві завдяки високій кваліфікації персоналу, тісній співпраці лікарів різних спеціальностей та оснащенню клініки найсучаснішим обладнанням та матеріалами.

Устаткування

Сучасне медичне обладнання у поєднанні зі знаннями та досвідом лікарів дозволяє нам подбати про найдрібніші деталі під час проведення процедури будь-якої складності. У кожному випадку складаємо план лікування з урахуванням потреб пацієнта.

Ендомотор X-SMART IQ BASIC STARTER KIT

Бездротовий ендомотор з регульованим моментом, що крутить, використовується для експлуатації файлів як в режимі зворотно-поступальних рухів, так і режимі безперервного обертання під час проведення ендодонтичних процедур.

Центрифуга для плазмоліфтингу Centrifuge intra spin

Призначена для безпечного та швидкого виготовлення L-PRF мембран (збагачений лейкоцитами та тромбоцитами фібрину) безпосередньо з крові пацієнта.

Чому вибирають саме нас?

 1. 16 РОКІВ ДОСВІДУ

  Ми зібрали найкращих фахівців, які є не лише досвідченими лікарями, а ще й уміють створити незабутню атмосферу. Відчуйте себе як удома в ЦІС!

 2. ІЗРАЇЛЬСІ ТЕХНОЛОГІЇ

  Ми виготовляємо вініри та протези з акрилу за системою BPS від Ivoclar та з кераміки IPS E-Max Press у власній лабораторії.

 3. ІННОВАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

  Все обладнання, яке використовується для роботи з клієнтами, відповідає найсучаснішим запитам медичної техніки.

 4. КВАЛІФІКОВАННІ ДОКТОРА

  Ми намагаємося порозумітися з усіма клієнтами, і процес лікування стає максимально комфортним для кожного.

 5. ВИСОКА РЕПУТАЦІЯ

  86% пацієнтів рекомендують нашу стоматологічну клініку друзям та знайомим.

 6. ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ

  Ми виготовляємо вініри та протези з акрилу за системою BPS від Ivoclar та з кераміки IPS E-Max Press у власній лабораторії.

Найкраща команда лікарів

У клініці «ЦІС» працює злагоджений колектив стоматологів із клінічним досвідом від 8 до 30 років. Знайомтесь з нашими найкращими фахівцями, які створюють ідеальні посмішки!

Усі лікарі

Небагато цифр про нашу роботу

24 СПІВРОБІТНИКІВ

Кваліфікація наших лікарів – одна з наших переваг. Ми постійно вдосконалюємо свої компетенції, переймаючи нові методики лікування та діагностики.

2 КЛІНІКИ

Наші клініки розташовуються на Лівому березі Києва – біля метро Осокорки, Позняки та м. Лівобережна. В обох центрах ми надаємо весь перелік послуг.

6 РОБОЧИХ КАБІНЕТІВ

ЦІС надає різні стоматологічні послуги. У розпорядженні клініки 4 кабінета, де здійснюються діагностичні та лікувальні процедури.

>3500 КАРАМІЧНИХ ВІНІРІВ

Сотні пацієнтів вже стали володарями сліпучої усмішки. Це стало можливим завдяки вінірам – тонким накладкам на зуби.

>5500 ВСТАНОВЛЕНИХ ІМПЛАНТУ

Імплантологія — один із профілюючих напрямків нашої стоматології. На нашому рахунку сотні поставлених імплантів, які стали для пацієнтів як рідні зуби.

>30000 ВСТАНОВЛЕНИХ ПЛОМБ

Пломби рятують зуби від руйнувань. Головне – вчасно звернутися до лікаря. Для пломбування ми використовуємо найсучасніші високоміцні матеріали.

75% ПАЦІЄНТІВ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАС

Більшість пацієнтів стають нашими постійними клієнтами. Люди повертаються до нас на профілактичні огляди та з метою вирішити нові проблеми.

8000 ПРОФЧИСТОК ЗУБІВ

Наші лікарі-гігієністи проводять ультразвукове, лазерне чищення, а також глибоке чищення підясенних кишень «Perio».

Ми в соціальних мережах

Підписуйтесь на наші облікові записи, стежте за вигідними пропозиціями та ставте запитання. Ми завжди раді новим знайомствам!

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки

  Екстренні номери