Одномоментна імплантація відразу після видалення зуба

Видалення зуба і установка імплантату за одне відвідування стоматолога – найзручніший спосіб імплантації для пацієнта. Одномоментна імплантація позбавляє від багатьох ускладнень, які можуть виникнути після видалення зуба, і дає хороший естетичний ефект.

Записатися на консультацію

Имплантация за 1 день

Одномоментна імплантація зуба: що це таке?

Одномоментна імплантація – це установка імплантатів відразу після видалення зуба безпосередньо в лунку, що утворилася після видалення кореня. Цей метод лікування нерідко застосовується в нестандартних ситуаціях, наприклад, при зламаному зубі, який неможливо відновити протезом, а ситуація вимагає негайної заміни коронки без пошкодження сусідніх зубів. На місце втраченого зуба імплантується імплантат, який служить опорою для коронки.

Негайна імплантація під час видалення стала поширеним методом лікування. Як атрофія альвеолярного відростка, так і рецесія м’яких тканин після видалення зуба неминуче порушують структуру пародонту, скорочуючи можливості повної естетичної реконструкції за допомогою імплантатів. Експрес-імплантація зубів за ціною практично ідентична двоетапній імплантації, хоча розцінки варіюються. Методика дозволяє відновити цілісність зубного ряду максимально швидко.

Альтернативні назви технології

Одномоментна імплантація зубів має й інші назви, які можна зустріти в медичній літературі, при описі процедури на спеціалізованих сайтах і форумах:

 • експрес-імплантація;
 • одноетапна, миттєва, моментальна;
 • безопераційна, безкровна, безшовна.

У всіх випадках мається на увазі установка імплантату з мінімальною інвазивністю процедури за один візит до стоматолога.

Показання та протипоказання до експрес-імплантації зубів

Основні показання до застосування негайної імплантації:
 • травма зуба з пошкодженням тканин ясен;
 • необхідність оперативного встановлення протеза;
 • неможливість лікування і відновлення зруйнованих природних зубів.

Швидка імплантація часто проводиться в рамках протезування за протоколами All-on-4 і All-on-6, при яких проводять установку тимчасової зубної конструкції на вживлені імплантати.

Протипоказання до одномоментної імплантації з негайним навантаженням:
 • запалення кісткової або м’якої тканини в області видаленого зуба;
 • недостатня кількість кісткової тканини в області імплантації;
 • хвороби ендокринної системи і ослаблений імунітет;
 • наявність злоякісних новоутворень;
 • захворювання крові;
 • туберкульоз.

Виявити ці та інші протипоказання до проведення процедури може тільки стоматолог на підставі історії хвороби пацієнта, за результатами огляду та комплексної діагностики.

Етапи одномоментної імплантації

Після діагностики та огляду пацієнта, і після того, як були виключені протипоказання, стоматолог вирішує, яким чином проводити процедуру і який тип імплантату використовувати. Сьогодні доступні дентальні імплантати різних форм і структур, а в рамках одномоментної імплантації після видалення зруйнованого зуба можуть використовуватися різні хірургічні процедури з використанням біоматеріалів, що дозволяють реконструювати кістки і м’які тканини.

Пряма негайна імплантація – складна процедура, що вимагає великого професіоналізму від стоматолога. Неправильне розміщення імплантату в альвеолярному відростку: занадто глибоке або занадто дрібне закінчується, особливо в передній частині щелепи, що не естетичної реставрацією з можливими ускладненнями.

Перший етап: підготовка до імплантації

На цьому етапі лікар проводить огляд пацієнта і діагностику захворювань ротової порожнини, призначає низку аналізів для оцінки загального стану здоров’я, щоб мінімізувати ризик виникнення ускладнень. При наявності відносних протипоказань, таких як погана гігієна порожнини рота, карієс, зубні відкладення, процедура відкладається до їх повного усунення.

Другий етап: установка імплантату

Одномоментна імплантація передніх зубів або задніх проводиться відразу після видалення зуба в утворену лунку. Завдяки цьому не потрібно робити прокол кістки для формування ложа і розріз м’яких тканин ясен під імплантат. Після вилучення кореня зуба, стоматолог санує порожнину і призначає рентген, щоб переконатися, що порожнина чиста, без залишків кісткової тканини. Якщо все в порядку, в лунку імплантується зубний імплантат, після чого ясна зашиваються і встановлюється тимчасова коронка з полегшеного матеріалу.

Третій етап: контрольний візит

Контрольний візит до стоматолога призначається, як правило, через два тижні після операції. Він потрібен для того, щоб оцінити правильність розміщення імплантату, переконатися, що процес приживлення протікає нормально, без ускладнень. Тимчасова коронка залишається на термін від чотирьох до шести місяців.

Четвертий етап: постійне протезування

Після завершення процесу остеоінтеграції тимчасова коронка видаляється і встановлюється постійний протез. Для його виготовлення стоматолог робить 3D-знімок і зліпок з силікону, які відправляються в зуботехнічну лабораторію разом з бланком лабораторного замовлення, в якому вказується колір кераміки, яка буде накладена, і інші вимоги. Термін виготовлення постійної коронки – 1-2 тижні.

У Центрі Ізраїльської Стоматології на Лівому березі, в Дарницькому районі Києва ми виконуємо одномоментну імплантацію, враховуючи не тільки обсяг і якість кістки, але і структуру ясен, оклюзійні умови і естетичні вимоги пацієнта, щоб добитися ідеального результату протезування. Правильна підготовка, планування процедури і її виконання засновані на глибоких знаннях і практичних навичках, придбаних в кращих клініках Ізраїлю, дозволяють нам проводити експрес-імплантацію зубів за оптимальною ціною на найвищому рівні.

Від чого залежить успіх лікування?

Навіть якщо у пацієнта немає протипоказань, і є вимоги, що виправдовують використання негайних імплантатів, існують чинники, які впливають на успіх процедури:

 • видалений зуб і залишена лунка не повинні мати ознак запалення;
 • сусідні зуби теж повинні бути здоровими – будь-які інфекції, гранульоми, кісти позбавляють пацієнта можливості на швидку імплантацію;
 • лунка після видалення зуба повинна бути відповідного розміру – якщо лунка буде занадто великою, вона не забезпечить гарної стабілізації майбутнього імплантату і потрібна додаткова кісткова пластика для формування ложа.

Імплантат – штучний корінь зуба, зроблений зі стерильних біосумісних матеріалів, що робить його нейтральним для організму і мінімізує ризик відторгнення. Якщо після процедури пацієнт дотримується всіх рекомендації лікаря, то ймовірність приживлення імплантату – більше 95%.

Переваги одномоментної імплантації:

 • скорочує час лікування – проведення процедури за одне відвідування скорочує час загоєння майже вдвічі у порівнянні з багатоступеневою імплантацією;
 • підтримує вихідний обсяг кістки, що гарантує правильне приживлення імплантату і його надійну фіксацію.

Експрес-імплантація зубів за оптимальною вартістю – ідеальне рішення для людей, яким потрібне відновлення зубів за короткий час і висока естетика протезу. Досить одного візиту в стоматологічний центр, щоб лікар провів не тільки видалення зуба, але і фіксацію імплантатів, встановив на них тимчасову протезну коронку або міст. Завдяки миттєвій установці тимчасової коронки, пацієнт не відчуває дискомфорту, пов’язаного з відсутністю зубів.

Недоліки одномоментної імплантації:

Головний недолік процедури – складність проведення. Щоб добитися позитивного результату операції потрібно провести комплексну діагностику, усунути протипоказання, правильно підібрати модель імплантату і провести процедуру з високою точністю і акуратністю.

У клініці ЦІС в Дніпровському районі, недалеко від м. Лівобережна і м. Осокорки ми знаємо як виконати одномоментну імплантацію без ускладнень і добитися ідеального результату. Для цього ми використовуємо свій багаторічний практичний досвід, якісні імплантати і найсучасніше обладнання.

Альтернативні рішення

Альтернативою експрес-імплантації може бути імплантація з відстроченим навантаженням, яка проводиться при розрізнених дефектах зубів. Установка постійного протеза проводиться після повної остеоінтеграції імплантату – через 2-4 місяці.

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  13500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1300 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2700 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  от 5500 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  от 5200 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  13500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1300 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2700 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  9000 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  7500 ₴

Лікарі які виконують дану послугу:

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Содержание данной статьи проверено и подтверждено на соответствие главным врачом, стоматологом имплантологом высшей категории  

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки