Медичний центр є безпечним для прийому пацієнтів. Весь персонал вакциновано.
 • 16
 • Нам
 • Років
Пн - Пт  з 9.00 – до 21.00 Працюємо без вихідних
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом

У більшості випадків зуби мудрості вимагають видалення, тому що вони не беруть участі в пережовуванні їжі і в цілому не потрібні, але при цьому здатні завдати чимало проблем, таких як перикороніт, травмування м’яких тканин, зміщення зубного ряду, утворення пухлин та ін.

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 16.08.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Показання до хірургічного видалення вісімок під наркозом

Хірургічне видалення вісімок є дуже поширеною процедурою з кількох причин. Вісімки – це зуби, розташовані дуже далеко в зубній дузі, і тому більше за інших схильні до карієсу. Це пов’язано зі значними труднощами в підтримці правильної гігієни порожнини рота – зубна щітка просто не здатна якісно очистити треті моляри від залишків їжі і нальоту.

Іншим показанням для хірургічного видалення вісімок є аномальний розвиток, наприклад, вростання в м’які тканини або зростання під неправильним кутом. Наслідком цього є скупченість зубів і неправильний прикус, тому, при установці ортодонтичного апарату обов’язково буде потрібне хірургічне видалення вісімок. Це особливо рекомендується, коли пантомограмма показує тиск вісімки на корінь сімки, що може привести до атрофії твердих тканин зуба і альвеолярного відростка. Хірургічне видалення вісімок також виконується, коли у пацієнта є гінгівіт навколо зубів мудрості, що проявляється болем і набряком.

Видалення зуба мудрості під загальним наркозом також проводиться в таких випадках:
 • неможливість застосування місцевої анестезії;
 • підвищений артеріальний тиск у пацієнта;
 • дентофобія, або страх лікування зубів;
 • великий обсяг роботи або складність операції;
 • виражений блювотний рефлекс;
 • гіперактивність пацієнта.

Видалення ретенованого зуба мудрості під загальним наркозом може бути проведено як дорослим, так і дітям.

Єдиним абсолютним протипоказанням до видалення зуба під загальним наркозом є підвищення чутливості пацієнта до препаратів. Тому перед процедурою проводиться тест на алергію. Іноді він робиться двічі, тому що алергічна реакція може з’явитися тільки після повторного контакту з алергеном. Існує також велика група протипоказань для застосування анестезії з використанням судинозвужуючих препаратів, таких як адреналін. Вони включають, серед іншого діабет, атеросклероз, вади серця, епілепсію, захворювання щитоподібної залози і вагітність.

Види наркозу

Використання наркозу при видаленні вісімок необхідно для важких випадків, де потрібен розріз ясен і видалення ретенованих молярів. За вираженістю дії наркоз буває:

 • легкий;
 • поверхневий;
 • повний;
 • надглибокий.

Легкий і поверхневий медикаментозний сон застосовується для лікування нескладних захворювань: карієсу, пульпіту або установки зубного імплантату. Повний наркоз використовується в стоматологічній хірургії для важких щелепно-лицьових травм та інших процедур, зокрема, для видалення ретенованого третього моляра.

Ліки можуть вводитися двома способами – шляхом інгаляції або внутрішньовенно:

 1. Інгаляційний наркоз. Введення у наркоз здійснюється шляхом подачі газу, який не подразнює дихальні шляхи і вводить пацієнта в глибокий сон. Найчастіше інгаляційні анестетики в суміші кисню і повітря використовуються для знеболення дітей або для підтримання анестезії під час операції.
 2. Внутрішньовенний наркоз. Внутрішньовенні анестетики вводяться часто разом з анальгетиками, а при необхідності, і міорелаксантами в залежності від завдань і складності операції.

У більшості випадків при проведенні складного видалення третіх молярів виконується комплексний наркоз з використанням інгаляційних і внутрішньовенних препаратів. Анестезіолог підбирає дозування препаратів таким чином, щоб зменшити їх токсичність і ризик появи побічних ефектів.

Етапи видалення вісімок під наркозом

Перед проведенням процедури лікар оглядає пацієнта, проводить комплексну діагностику і обов’язково призначає рентгенографію для визначення точного положення ретенованих вісімок. Це також дозволяє оцінити труднощі при виконанні операції та спрогнозувати можливі побічні ефекти.

Хірургічнее видалення вісімок може виконуватися під повним наркозом. Після операції хірург накладає шви на ясна. Зазвичай використовується 6-7 швів, які видаляються через тиждень після операції. Для запобігання бактеріальної інфекції лікар використовує озон, який має сильну антимікробну дію. Якщо при видаленні вісімок утворюється великий кістковий дефект, то для його заміщення під час операції застосовується кістковий замінник або колагенові губки.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві ми проводимо видалення зуба мудрості під загальним наркозом з використанням сучасних анестетиків – безпечних і гіпоалергенних, які роблять процедуру безболісною для дорослого або дитини.

Наші ціни:

 • Використання системи «АНТИ-СНІД»

  це стерильний лоток з інструментами, який використовується при огляді або лікуванні, обов’язкова програма для всіх пацієнтів

  190 грн
 • Анестезіолог

  консультація анестезіолога, підготовка до медикаментозного сну, занурення і вихід зі сну, ціна за одну операційну годину

  7 800 грн
 • Видалення зуба “мудрості” верхній

  одна анестезія, розсічення слизової, видалення зуба, зашивання рани

  2 000 грн
 • Видалення зуба “мудрості” нижній

  одна анестезія, розсічення слизової, видалення зуба, зашивання рани

  3 000 грн

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки