Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Імпланти Neodent: технології красивої усмішки

Імплантологія – галузь, що бурхливо розвивається та пропонує пацієнтам інноваційні рішення. Сьогодні в Україні кожен може скористатися сучасними досягненнями у сфері імплантації зубів. Центр Ізраїльської Стоматології в Києві пропонує широкий асортимент імплантів від провідних світових виробників, серед яких і Neodent імпланти.

Імпланти Neodent
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 24.07.2022
 • Дата останнього редагування: 01.03.2023
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Neodent імпланти успішно застосовуються більш ніж 25 років. Сьогодні продукція Neodent представлена ​​в 40 країнах світу. Продано близько 15 мільйонів таких імплантів, і попит на таку продукцію постійно зростає. На цей час Neodent вийшов на 2-е місце за обсягом виробництва. Інноваційні рішення, якісні матеріали, і найголовніше –задоволені пацієнти, все це дає змогу імплантам Neodent залишатися одними з найпопулярніших та затребуваних у світі.

Протезування за допомогою імплантів Neodent
Протезування за допомогою імплантів Neodent

Про компанію Неодент

Все почалося в далекому 1992 році, коли компанія Neodent почала проектування та випуск однойменних імплантів у Бразилії. Справи швидко пішли вгору, оскільки продукція відрізнялася високою якістю, а розробники пропонували стоматологам оригінальні вирішення існуючих проблем в імплантології.

Так, в 2014 році опублікували велике ретроспективне дослідження, в якому взяли участь понад 400 пацієнтів1. За результатами дослідження, Neodent імпланти демонструють виживання на рівні 99,7% протягом перших 5 років встановлення. Це блискучий результат для таких виробів. А в ранньому післяопераційному періоді не був втрачений жоден імплантат.

У 2012 році бразильські імпланти Неодент частково переходять світовому гіганту в області імплантології – швейцарському концерну Straumann Group, який викуповує 49% акцій компанії. У 2015 році Straumann Group купує вже повний пакет акцій. Незважаючи на деякі організаційні зміни, концепція компанії не змінилася. На імпланти Неодент ціна залишається доступною, а широка лінійка виробів дає змогу знайти оптимальне рішення для багатьох клінічних випадків.

Імплант Neodent by Straumann: основні переваги

Neodent імпланти надзвичайно популярні, оскільки мають низку переваг.

Переваги

 • Вироби виготовлені з надміцного титану 4-ої холодної обробки.
 • Два типи поверхонь – Neoporos і Acqua. Перша обробляється абразивними матеріалами, а друга майже миттєво змочується біологічними рідинами. Такі типи поверхонь дають змогу успішно застосовувати Neodent імпланти навіть в складних ситуаціях, наприклад, коли м’яка кістка.
 • Комфорт під час експлуатації. Це досягається унікальним гібридним дизайном виробів – конусоподібним тілом з подвійним різьбленням.
 • Зниження ризику травм під час імплантації та в порівнянні швидке відновлення після процедури. Зокрема, це досягається завдяки тривимірному плануванні операції та навігаційної хірургії.
 • Час приживлення імпланта скорочується вдвічі завдяки поверхні Acqua.
 • Висока прогнозованість під час тотального протезування. Це відноситься і до випадків, коли імпланти встановлюють під нахилом.
 • Платформа, що дає змогу рівномірно розподілити навантаження на імплантат. В цьому разі практично відсутнє навантаження на гвинт. Це мінімізує ризик його поломки або втрати цілісності всієї конструкції.
Імплантація “All on Six”
Лікарі
Імплантація “All on Six”
Проблема

Відсутність усіх зубів

Рішення

Імплантація + протезування на імплантатах

Термін лікування

6 місяців

Вартість Загальна вартість 481 000 грн
Імплантація AlphaBio
Лікарі
Імплантація AlphaBio
Проблема

Вторинна адентія

Рішення

Імплантація + протезування на імплантатах

Термін лікування

6 місяців

Вартість Загальна вартість 568 500 грн

Преміум-імплантація «під ключ» від ЦІС

Якщо ви бажаєте встановити імпланти, то в Центрі Ізраїльської Стоматології на Лівому березі Києва ця процедура проходить у кілька етапів.

Стоматолог робить зліпки зубів

1. Консультація лікаря та діагностика

Це перший етап перед будь-якою стоматологічною процедурою. Лікар проводить ретельне обстеження ротової порожнини. За необхідності проводиться попередній курс лікування наявних захворювань порожнини рота, наприклад, лікування стоматиту, гінгівіту, пародонтиту та інших. Стоматолог робить зліпки зубів.

2. Виготовлення хірургічного шаблону

Хірургічний шаблон – капа з отворами, яка допомагає лікареві встановити імплантати на місці відсутніх зубів. Шаблон виготовляють індивідуально під пацієнта методом комп’ютерного моделювання. Після того, як шаблон змодельовано у спеціальній програмі на комп’ютері, його друкують на 3-D принтері. Така конструкція дозволяє лікареві з максимальною точністю встановити імплант у щелепу.

Встановлення імпланта

3. Встановлення імпланта

Це хірургічна операція, під час якої розтинають ясна та вводиться імплант в щелепну кістку.

Формувач ясен

4. Формувач ясен

На імпланти фіксують конструкцію для формування ясен. Це елемент, який допомагає сформувати рівний край ясен під постійну коронку. Після встановлення формувача ясна зашивають. Шви знімаються через кілька днів.

Встановлення абатмента

5. Встановлення абатмента

Пристрій для формування ясен забирається, а на його місце ставиться абатмент – сполучна ланка між імплантом та коронкою.

Встановлення коронки

6. Встановлення коронки

Фінальний етап в імплантації зубів – встановлення коронки. Встановити її можна одразу (разом з імплантом). Це одноетапна імплантація або імплантація з негайним навантаженням. В такому разі пацієнту спочатку ставлять тимчасову коронку, а через кілька місяців (коли імплант повністю приживеться в кістки) можна поставити постійну.

Під час двоетапної імплантації спочатку встановлюється імплант з абатментом. Потім кілька місяців йде на остеінтеграцію, і тільки потім ставиться постійна коронка.

Особливості продукції Neodent

Neodent імпланти мають низку особливостей, про які потрібно розповісти окремо. Розглянемо їх.

Зовнішній вигляд і матеріал

Для виготовлення імплантів фірми Straumann застосовують надміцний титан 4-ої холодної обробки, TiGrade 4. У такого матеріалу маса переваг. Він біосумісний, не містить небезпечних добавок, не зношується і не іржавіє.

За формою Neodent імпланти бувають коренеподібними, циліндричними, укороченими або видовженими.

Поверхня NeoPoros

Поверхня NeoPorosето – це аналог поверхні SLAу імплантів Штрауман. В цьому разі поверхню виробу обробляють абразивним матеріалом та протруюють кислотою. Таким чином, поверхня стає шорсткою. Це майже наполовину збільшує контактну площу імпланта з щелепною кісткою.

Поверхня NeoPoros під мікроскопом

Гідрофільна поверхня Acqua

Унікальна гидрофільна поверхня Acqua (як гідрофільний імплантат Штрауманн) сприяє досягненню більш прогнозованих результатів. Така поверхня майже відразу змочується біологічною рідиною.

Переваги поверхні Acqua:

 • Високий показник контакту імпланта з кісткою.
 • Ефективна і прискорена регенерація кістки2,3.
 • Успішна остеоінтеграція імпланта3,4.

З’єднання Grand Morse і Cone Morse

В Neodent пропонують два основних типи конічних з’єднань – конус Морзе (ConeMorse) і гран Морзе (GrandMorse). Перший нахилений на 5 градусів, а у другого кут нахилу становить 16 градусів.

Той чи інший тип з’єднання застосовується в різних клінічних випадках. В обох видах сполучення абатменти встановлюються точно та герметично. Це захищає від попадання всередину частинок їжі та мікробів.

Різноманітність абатментів «Неодент»

В наявності абатменти всіх форм і типів – прямі, для встановлення імпланта під нахилом, кутові мультиюніт абатменти та інші. Крім того, можна підібрати абатменти для тимчасових або постійних протезів, знімних і незнімних конструкцій. За фіксацією абатменти бувають:

 • з гвинтовою фіксацією;
 • із цементною фіксацією;
 • з комбінованою фіксацією (цементний та гвинтовий);
 • абатменти для фіксації тимчасових й умовно-тимчасових протезів;
 • тимчасові абатменти Pro Peek.

Недоліки імплантів «Неодент»

Якщо порівнювати Neodent імпланти з іншими подібними виробами, то недоліків практично немає. В такому разі слід зазначити, що деякі виробники забезпечують імпланти іонами фосфору, фтору і кальцію, що забезпечує більш швидке приживання. У Neodent хімічно активних іонів немає.

Імпланти Неодент

Протокол встановлення імплантата Neodent

У клініці ЦІС практикують імплантацію за протоколом негайного навантаження. Це одноетапна імплантація, коли протез встановлюють на 4 вживлених імплантах – схоже з методикою All-on-4. Під час використання імплантів Neodent така техніка називається NeoArch.

Спочатку на ряд (де вже немає жодного зуба) встановлюються 4 імпланта, а потім на цій основі ставиться повний протез на зубний ряд.

У своїй практиці ми використовуємо модельний ряд HelixGrandMorse. Це універсальна модель, яка успішно застосовується, як для одноразових, так і множинних реставрацій.

Протипоказання до зубних імплантатів

У імплантації є як абсолютні, так і тимчасові протипоказання. Розглянемо їх докладніше.

Абсолютні протипоказання до імплантації:

 • хвороби крові;
 • злоякісні пухлини;
 • цукровий діабет на стадії декомпенсації (коли неможливо контролювати рівень цукру);
 • імунодефіцити, зокрема і під час пересадки органів, прийомі цитостатичних препаратів;
 • алергія на анестезію.

Тимчасові протипоказання:

 • вагітність і лактація;
 • порушення прикусу;
 • запальні захворювання порожнини рота і носоглотки;
 • загострення хронічних захворювань внутрішніх органів;
 • інші протипоказання, яких можна усунути з часом.
Імплантація зубів
Лікарі
Імплантація зубів
Проблема

Запальні процеси на зубах

Рішення

Видалення зубів + імплантація та протезування

Термін лікування

6 місяців

Вартість Загальна вартість 615 000 грн
Імплантація “All on four”
Лікарі
Імплантація “All on four”
Проблема

Відсутність зубів, атрофія кісткової тканини після тривалого носіння знімного протезу

Рішення

Імплантація All on 4

Термін лікування

3 місяці

Вартість Загальна вартість 140 100 грн

Плюси імплантації в клініці ЦІС

У Центрі Ізраїльської Стоматології працюють лікарі, за плечима яких великий досвід в дентальній імплантації. У своїй практиці ми використовуємо матеріали від кращих світових виробників. Це зокрема і Neodent імпланти, з якими ми працюємо багато років.

Перед лікуванням лікар клініки ЦІС обов’язково проведе ретельне обстеження. За наявності абсолютних або тимчасових протипоказань імплантація не проводиться. Якщо це тимчасове протипоказання (наприклад, хвороби ротової порожнини), то воно усувається, і після цього можна приступати до імплантації.

Наша клініка пропонує якісні послуги за хорошими цінами. Рівень надання послуг у нас не гірший, ніж в Ізраїлі або інших країнах, але вартість в рази нижче, ніж закордоном. Про це побічно свідчать і численні відгуки іноземців, які вважають за краще лікуватися у нас через більш демократичний прайс.

 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM

  у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання

  14 500 грн

Висновок

Підіб’ємо підсумки:

 • Імпланти Neodent – одні з найпопулярніших в сучасній імплантології.
 • Широкий асортимент імплантів та абатментів Neodent зможуть підібрати виріб для будь-якого клінічного випадку.
 • Перед імплантацією в клініці ЦІС проводиться ретельне обстеження на наявність протипоказань.
 • Людина звикає до імплантів протягом декількох днів. На приживання імпланта йде від 3 до 6 місяців.

Поширені запитання

 • Чому клініки вибирають Neodent імпланти?

  Перш за все, через високу якість, міцних матеріалів та довговічності виробів. Широкий асортимент імплантів і абатментів дає змогу підібрати потрібний виріб для будь-якого клінічного випадку.

 • Які імпланти краще ставити і чим вони відрізняються?

  Це питання потрібно вирішувати разом з лікарем. При цьому потрібно враховувати, що дорогі імпланти не обов’язково краще бюджетних варіантів. Для кожного конкретного випадку лікар підбирає виріб за формою (коренеподібна, конічна, циліндрична) та функціональності.

 • Скільки часу витрачається на звикання до імплантів Neodent?

  Як правило, звикання до імплантів Neodent триває кілька днів. Проте процес приживання затягується на 3-6 місяців. Зрозуміти, чи прижився імплант, можна лише у стоматології. Через 3 місяці після імплантації проводиться рентгенологічне обстеження.

 • Що робити, якщо імплант не прижився?

  У такому випадку пропонують альтернативу. Сьогодні стоматологія пропонує низку гідних способів протезування, якими можна замінити імплантацію.

Джерела

 • 1Sartori IAM, Latenek RT, Budel LA, Thomé G, Bernardes SR, Tiossi R. Retrospectiveanalysisof 2,244implantsandtheimportanceoffollow-upinimplantology. JournalofResearchinDentistry. 2014 NovDez;2(6):555-564.
 • 2Sartoretto SC, Alves AT, Resende RF, Calasans-Maia J, Granjeiro JM, Calasans-Maia MD. Earlyosseointegration driven by the surface chemistry and wettability of dental implants. J Appl Oral Sci. 2015,May-Jun; 23(3):279-87.
 • 3daSilveira BM. Analisestomografica, microtomografica e histologica entre enxertosemblocoautogeno e xenogenonasreconstrucoesosseas de maxila. [master’s dissertation on internet].[Curitiba(Brazil)]: ILAPEO; 2013. [cited 15 jun 2014] 133p. Available from: http://www.ilapeo.com.br/biblioteca/dissertacoes/7/analises-tomografica-microtomografica-e-histologica-entre-enxertos-embloco-autogeno-e-xenogeno-nas-reconstrucoes-osseas-de-maxila/
 • 4MendoncaG,Mendonca BD, Oliveira SL, Araujo AC Efeitos da diferenciacao de celulas-troncomesenquimaishumanassobre superficies de implanteshidrofilicas. ImplantNews, 2013 Nov-Dez10(6a):111-116
Сертифікати
Лікар
Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

img Головний лікар ЦІС Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Сертифікований фахівець в області протезування та імплантації. Береться за важкі випадки і досягає ідеального результату. Спеціалізується на стоматологічній імплантації та реконструкції кісткової тканини.

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 13
 • Нейтральные 0
 • Положительные 13
 • Владислав 18.10.2021

  Очень крутой врач. Настоящий профессионал, рекомендую!!!

  • 1
  • 0
 • Юлия Дмитренко 05.03.2020

  Кому,как не нам,родителям детей с инвалидностью известно ,как сложно лечить зубы нашим детям.Для меня ,в течении 21 года,это было целым испытанием.На лечение брали всего в одну государственную клинику,но чтобы попасть туда ,нужно было ехать задолго записываться(даже ,если у ребёнка болел зуб,то нужно было ждать очередь на анестезию),ну и результат этих лечений ,нет передних зубов,киста и прочее.В клинику ЦИС попали по рекомендации знакомых ,и теперь хочу поделиться впечатлениями.Сказать ,что я под впечатлением,ничего не сказать.Я не знала,что может так быть!К нам с сыном отнеслись,как к своим давним знакомым.Сын у меня очень \”сложный\” и лечение у него сложное.С нами занималась целая бригада докторов более четырёх часов!!!Но это не просто доктора-профессионалы,а это ещё и внимательные,добрые и отзывчивые люди)Мой Женя после наркоза очень плохо себя вёл,был взбудоражен,но всё это время с нами был доктор,который помогал мне с ним справиться и было внимание и забота,которую не так часто встретишь по отношению к людям с инвалидностью.И это ещё не всё) Меня очень удивило то,что уже два дня после лечения доктор про нас не забыла, и каждый день нам звонят и справляются о Женином самочувствии.Это просто удивительно! Теперь я знаю ,как должно быть) Всем нужно равняться на вас.Очень вам благодарны!!!Светлана Михайловна огромное спасибо,у Вас доброе сердце и золотые руки)

  • 3
  • 1

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки