Чим небезпечний флюс на яснах
0

Чим небезпечний флюс на яснах

Флюс – хвороба, при якій не можна зволікати. Запалення розвивається стрімко, і якщо вчасно не звернутися до лікаря, то виникають серйозні ускладнення, що загрожують здоров'ю пацієнта. А ще флюс не вийде вилікувати самостійно за допомогою полоскань, примочок і інших народних способів. Гарантія успішного лікування при флюсі – це своєчасне звернення до лікаря-стоматолога, який надасть допомогу.

Як вирвати зуб дитині
0

Як вирвати зуб дитині

Як свідчить одна з легенд, дитина, яка віддасть свій зуб Зубній феї, отримає винагороду у вигляді золотих монет або подарунка. Це своєрідна розрада для дітей, яким пора прощатися з молочними зубами. Багато батьків задаються питанням – як вирвати молочний зуб вдома. Однак, стоматологи непохитні, наполягаючи на тому, що зміна молочних зубів на корінні повинна відбуватися природним чином. А будь-яке втручання в цей процес проводиться тільки в умовах стоматології.

Невралгія трійчастого нерва
0

Невралгія трійчастого нерва

Прояви невралгії трійчастого нерва часто схожі на симптоми при хворому зубі. Щоб уникнути помилки важливо в деталях описати лікарю наявні симптоми. Правильна діагностика і грамотно підібрана терапія дозволяють впоратися з проблемою, особливо, якщо пацієнт вчасно звернувся за допомогою. Запущені стадії хвороби лікуються за допомогою хірургії.

Зубна гранульома
0

Зубна гранульома

Сенс профілактичних оглядів у стоматолога в тому, аби вчасно помітити проблему і впоратися з нею. Адже не секрет, що хвороби (в тому числі і хвороби зубів) легше піддаються лікуванню на ранніх стадіях. Гранульома тут не виняток. Довгий час гранульоми не дають про себе знати. Але коли з'являються перші симптоми, то хвороба вже на такій стадії, що є небезпека втратити зуб.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки