Блог

Блог Центру Ізраїльської Стоматології "CIS". Тут Ви можете дізнатися і прочитати багато корисного і цікавого, що стосується здоров'я ваших зубів.

Усі категорії
Усі категорії
Естетична стоматологія
Ортопедія
Терапія
Хірургія
Лазерне відбілювання зубів
0

Лазерне відбілювання зубів

Білосніжні зуби – атрибут успішної і впевненої в собі людини. З появою методик відбілювання зубів більше людей звертаються до стоматологів за цією процедурою. Сьогодні розроблено низку методик по освітленню і відбілюванню зубів. Таким методом є і лазерне відбілювання. Разом з ЦІС спробуємо розібратися в тонкощах цієї процедури, її переваги та недоліки.

Як заспокоїти зубний нерв
0

Як заспокоїти зубний нерв

Якщо болить зуб, це означає, що патологічний процес дійшов до зубного нерва. Терпіти зубний біль часто нестерпно, і в таких випадках перед візитом до лікаря доречно приймати знеболюючі. При цьому позбавлення від зубного болю – лише тимчасовий захід. Важливо визначити причину больових відчуттів і провести належне лікування. В іншому випадку біль повернеться, і якщо не звертатися до лікаря, то це призведе до руйнування зуба.

Кандидоз порожнини рота
0

Кандидоз порожнини рота

Білий наліт на язику – характерна ознака грибкового ураження. Від кандидозу (або молочниці) не застрахований ніхто. При цьому не варто з хвороби робити трагедії. Своєчасне звернення до лікаря і грамотне лікування не залишать і сліду від кандидозу порожнини рота. Розглянемо докладніше причини цього захворювання, методи лікування та способи профілактики.

Народні засоби від зубного болю
0

Народні засоби від зубного болю

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Бесплатно со всех операторов Украины

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

[Contact-form-7 id = “9” title = “Отримати консультацію – UA”]