Блог

Блог Центру Ізраїльської Стоматології "CIS". Тут Ви можете дізнатися і прочитати багато корисного і цікавого, що стосується здоров'я ваших зубів.

Ідеальний протез для вас: металокераміка або цирконій
0

Ідеальний протез для вас: металокераміка або цирконій

Що вибрати для протезування зубів – металокерамічні або цирконієві коронки? Це питання слід обговорювати з лікарем, оскільки і ті, і інші коронки мають як переваги, так і недоліки. У цьому матеріалі ми розповімо про особливості протезування різними матеріалами. Також торкнемося доцільності установки металокерамічних і цирконієвих коронок.

Базальна імплантація зубів
0

Базальна імплантація зубів

Нерідко імплантологам доводиться стикатися з частковою атрофією щелепної кістки своїх пацієнтів. Одним з варіантів виходу в таких ситуаціях є базальна імплантація зубів, коли імплант встановлюється в базальну частину кістки. Це свого роду компромісний варіант імплантації, який до недавнього часу користувався популярністю. Розглянемо особливості даної процедури, її переваги та недоліки для пацієнтів, які потребують імплантації.

Догляд за знімними зубними протезами
0

Догляд за знімними зубними протезами

Поставити знімний протез – пів справи. Важливо надалі доглядати за протезними конструкціями. Тільки при дотриманні лікарських рекомендацій протез прослужить довго і не стане джерелом проблем. Якщо ж нехтувати рекомендаціями по догляду за протезами, то високий ризик появи інфекції в порожнині рота і ряду інших ускладнень. З цієї причини лікарі настійно рекомендують належним чином доглядати за протезами, тим більше, що це нескладно.

Вирощування зубів – майбутнє, яке вже настало
0

Вирощування зубів – майбутнє, яке вже настало

Технології вирощування тканин і органів дозволять медицині вирішити сотні проблем, пов'язаних зі здоров'ям людини. Заново вирощений орган буде позбавлений накопичених життям дефектів і прослужить не один десяток років. Сьогодні такі технології вже не здаються фантастикою. Наявні розробки і досягнення в науці дозволяють з упевненістю сказати, що в найближчі роки вирощування тканин (в тому числі і зубів) стане реальністю.

Нарощування зуба на штифт
0

Нарощування зуба на штифт

Сьогодні можливості стоматології дозволяють не відмовляти собі в красивій посмішці при будь-яких складнощах. Процедура нарощування зуба – порівняно недорогий спосіб відновити пошкоджений зуб. Але якщо велика частина зуба уражена, то для відновлювальних робіт стоматологи використовують штифти, що слугують опорною конструкцією для реставраційного матеріалу.

Чим небезпечний флюс на яснах
0

Чим небезпечний флюс на яснах

Флюс – хвороба, при якій не можна зволікати. Запалення розвивається стрімко, і якщо вчасно не звернутися до лікаря, то виникають серйозні ускладнення, що загрожують здоров'ю пацієнта. А ще флюс не вийде вилікувати самостійно за допомогою полоскань, примочок і інших народних способів. Гарантія успішного лікування при флюсі – це своєчасне звернення до лікаря-стоматолога, який надасть допомогу.

Як вирвати зуб дитині
0

Як вирвати зуб дитині

Як свідчить одна з легенд, дитина, яка віддасть свій зуб Зубній феї, отримає винагороду у вигляді золотих монет або подарунка. Це своєрідна розрада для дітей, яким пора прощатися з молочними зубами. Багато батьків задаються питанням – як вирвати молочний зуб вдома. Однак, стоматологи непохитні, наполягаючи на тому, що зміна молочних зубів на корінні повинна відбуватися природним чином. А будь-яке втручання в цей процес проводиться тільки в умовах стоматології.

Невралгія трійчастого нерва
0

Невралгія трійчастого нерва

Прояви невралгії трійчастого нерва часто схожі на симптоми при хворому зубі. Щоб уникнути помилки важливо в деталях описати лікарю наявні симптоми. Правильна діагностика і грамотно підібрана терапія дозволяють впоратися з проблемою, особливо, якщо пацієнт вчасно звернувся за допомогою. Запущені стадії хвороби лікуються за допомогою хірургії.

Зубна гранульома
0

Зубна гранульома

Сенс профілактичних оглядів у стоматолога в тому, аби вчасно помітити проблему і впоратися з нею. Адже не секрет, що хвороби (в тому числі і хвороби зубів) легше піддаються лікуванню на ранніх стадіях. Гранульома тут не виняток. Довгий час гранульоми не дають про себе знати. Але коли з'являються перші симптоми, то хвороба вже на такій стадії, що є небезпека втратити зуб.

Антибіотики при зубному болю: що, коли і навіщо?
0

Антибіотики при зубному болю: що, коли і навіщо?

При бактеріальних інфекціях іноді доводиться вдаватися до антибіотиків. Хвороби зубів і ротової порожнини – не виняток. Головне правило при антибіотикотерапії – не призначати антибіотики самостійно! Цим займається тільки лікар після проведення діагностики. Антибіотики при флюсі або антибіотики при запаленні кореня зуба можуть бути різними в залежності від ряду факторів. Розглянемо основні види антибіотиків, які застосовуються для лікування стоматологічних захворювань.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки