Блог

Блог Центру Ізраїльської Стоматології "CIS". Тут Ви можете дізнатися і прочитати багато корисного і цікавого, що стосується здоров'я ваших зубів.

Відкритий прикус
0

Відкритий прикус

Про відкритий прикусе говорять, коли між зімкнутими верхніми і нижніми зубами утворюється щілина. Це патологічний прикус, який заважає нормально відкушувати їжу, а іноді і зімкнути губи. Найчастіше дана аномалія зустрічається у маленьких дітей до 1 року.

Прямий прикус
0

Прямий прикус

На перший погляд може здатися, що прямий прикус є правильним, однак це не так. Незважаючи на бездоганну естетику, прямий прикус – джерело серйозних проблем для зубів. Розповідаємо, чому такий прикус вважається одним з варіантів аномалії, а не норми, і які способи лікування прямого прикусу.

Мезіальний прикус
0

Мезіальний прикус

Мезіальний прикус – порушення прикусу, при якому нижня щелепа домінує над верхньою. Основний спосіб лікування – ортодонтичний (брекети), проте у низці випадків застосовується й хірургічне лікування. У цьому матеріалі розповідаємо про причини, симптоми та наслідки мезіального прикусу, а також способи його корекції.

Сріблення зубів
0

Сріблення зубів

Сріблення зубів – застаріла методика профілактики карієсу у дітей. Сьогодні для цих цілей застосовуються більш ефективні і безпечні способи, такі як ремінералізація або фторування. Проте, в деяких країнах малюкам все ще пропонують сріблити зуби. Україна – не виняток. Розповідаємо, чому цей метод залишився в минулому, і які є альтернативи.

Види прикусу
0

Види прикусу

Порушення прикусу – проблема, яка стосується більше 80% людей, як у дорослих, так і у дітей. Часто неправильний прикус не приносить проблем. Однак якщо у людини на цьому тлі виникають ускладенння (в тому числі і естетичного характеру), то ситуацію потрібно виправити. Сьогодні змінити неправильний прикус можна різними способами. Розповідаємо, які сьогодні є варіанти.

Демінералізація зубів
0

Демінералізація зубів

Коли зубна емаль втрачає мінерали, вона стає чутливою, крихкою і вразливою для бактерій. Демінералізація твердих тканин зуба – оборотний процес. Однак важливо вчасно вжити заходів. Інакше розвивається карієс, що загрожує повною втратою зуба.

Флюороз зубів – симптоми, причини і лікування
0

Флюороз зубів – симптоми, причини і лікування

Надлишок фтору в організмі може стати причиною флюорозу. Це хвороба, при якій вражається зубна емаль. Зустрічається флюороз, як у дорослих, так і у дітей. У цьому матеріалі розповідаємо про причини, симптоми і методи лікування цього захворювання.

Криві зуби – що робити
0

Криві зуби – що робити

Що робити, якщо зуби криві? Найвірніше рішення – звернутися до лікаря-ортодонта. Пам'ятайте, що криві зуби – це не тільки естетична, а й медична проблема. Вирівнювання зубного ряду покращує дикцію і запобігає розвитку інфекційно-запальних захворювань ротової порожнини.

Скільки потрібно носити брекети на зубах
0

Скільки потрібно носити брекети на зубах

Скільки треба носити брекети? Це одне з головних питань, яким задаються пацієнти, які потребують такого ортодонтичного лікування. Багато людей роками не можуть зважитися на установку брекетів, які вирішили б масу проблем. У цьому матеріалі розглядаємо, скільки носять брекети дорослі і діти, а також особливості носіння цих виробів при різних патологіях.

Діастема: норма чи ні
0

Діастема: норма чи ні

Щілина між передніми зубами – свого роду родзинка, але в більшості випадків це проблема, яка доставляє не тільки психологічний дискомфорт. Діастема може привести до серйозного порушення мовлення і змін зубощелепної системи. Усунути збільшений міжзубний проміжок можна у стоматолога всього за один сеанс. Розповідаємо, як це робиться.

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки