Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Рентген зубів

Рентген зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 23.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Рентген-діагностика зубів в Центрі Ізраїльської Стоматології

Якісне стоматологічне лікування, як і будь-яке інше, неможливе без точної діагностики. Виявити захворювання на ранній стадії або знайти першопричину різних патологій зубів можна за допомогою сучасного рентгенологічного обладнання.

Коли потрібен рентген?

Рентген зубів використовується для візуалізації зубного ряду і кісток щелепи, для оцінки скронево-нижньощелепного суглоба, а також для визначення стану всієї черепно-лицевої кістки і окремих зубів і кісткових тканин, що оточують зуб.
Рентген зубів дозволяє виявити карієс, наявність або відсутність сторонніх предметів, патологічні зміни у коренів зубів, наявність кіст і новоутворень.

Рентген зубів потрібен:

 • при постановці діагнозу;
 • в ході лікування.

Стоматолог може призначити рентген перед плановим видаленням зуба, лікуванням кореневих каналів або установкою зубного протеза, а також при черепно-лицьових травмах. Він дозволяє визначити розмір і характер пошкодження. У деяких випадках лікар призначає пантомографічне дослідження, яке охоплює всю щелепу, нижньощелепно-скроневі суглоби і верхньощелепні пазухи.

Види рентген-діагностики

Рентгенологічні дослідження зубів діляться на:

 • інтраоральні – це суміжні фотографії (охоплюють невеликий простір, плівка невеликого розміру) і оклюзійні фотографії (плівка поміщається в роті);
 • екстраоральні – пантомограми і багатошарові, або томографічні зображення, які використовуються для кращого розпізнавання і локалізації уражень.

Проведення рентген-діагностики займає всього кілька хвилин і абсолютно безболісне для пацієнта.

Панорамний знімок

Пантомографічне зображення – це площинний знімок, який використовується для виявлення карієсу, зубів, що не прорізалися, аномалій в корені зуба і пародонту, а також при підозрі на кісту в тканинах щелепи. Знімок демонструє загальний стан всіх зубів і навколишніх їх структур, таких як кістки верхньої та нижньої щелепи, скронево-нижньощелепні суглоби і частково верхньощелепні пазухи. Панорамне рентгенівське зображення являє собою багатошарове зображення, що означає, що деякі структури (наприклад, нижньощелепний канал) можуть бути не видимі на зображенні, якщо вони не знаходяться поблизу шару, досліджуваного ортопантомографом. Прикладом є верхньощелепна пазуха, чиї альвеолярні відростки видно на фотографії, але не все дно. Тому іноді потрібний точковий рентген зуба в конкретній області або комп’ютерна 3D-томографія, особливо при плануванні установки дентальних імплантатів.

КТ (комп’ютерна томографія)

Комп’ютерна томографія зуба – це діагностичний тест, що дозволяє детально візуалізувати досліджувану ділянку. Стоматологія використовує його в багатьох випадках, особливо при визначенні точного плану лікування кореневого каналу або при установці імплантату. Результати тесту, отримані завдяки комп’ютерній томографії, можна відтворити на будь-якому комп’ютері і багаторазово деталізувати, що дозволяє отримувати дуже детальні зображення поперечного перерізу досліджуваного об’єкта.

Комп’ютерна томографія використовується переважно для оцінки кількості, якості і обсягу кістки, необхідного для установки зубного імплантату. Вона також застосовується в складних випадках лікування кореневих каналів, щоб знайти додатковий кореневий канал або визначити місце розташування частини зламаного інструменту. Комп’ютерна томографія корисна при діагностиці захворювань скронево-нижньощелепного суглоба, верхньощелепних пазух і патологічних процесів, що відбуваються в кістковій тканині щелепи.

Прицільний знімок

Точковий рентгенівський знімок покриває до 4 зубів і дає найбільш точну картину в досліджуваній області. Найчастіше його призначають при плануванні лікування кореневих каналів, але він також служить для діагностики карієсу, запалення і оцінки пломб і імплантатів.

Чому Вам необхідно вибрати саме ЦІС

Ми прекрасно розуміємо, що якісна діагностика – запорука якісного та безпечного лікування. Тому в клініці ЦІС в Києві для рентгена зубів ми використовуємо найкраще обладнання, яке є на ринку, зокрема апарат комп’ютерної томографії Veraviewepocs 3D, японської фірми MORITA.

Наші ціни:

 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA 40 * 40

  рентгенографія в області однієї щелепи

  800 грн
 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80

  рентгенографія в області двох щелеп

  1 300 грн
 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA СНЩС

  рентгенографія в області скронево нижньощелепного суглобу

  950 грн
 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA гайморових пазух

  рентгенографія в області гайморових пазух із захопленням лобних пазух

  700 грн
 • Ортопантомографія MORITA (ОПТГ, Панорамний знімок)

  розгорнутий рентген обох щелеп

  350 грн
 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA ЕНДО

  рентгенографія при лікуванні кореневих каналів у високій якості (при необхідності)

  300 грн
Сертифікати
Лікар
Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

img Головний лікар ЦІС Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Сертифікований фахівець в області протезування та імплантації. Береться за важкі випадки і досягає ідеального результату. Спеціалізується на стоматологічній імплантації та реконструкції кісткової тканини.

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 14
 • Нейтральные 0
 • Положительные 14
 • Юлия Дмитренко 05.03.2020

  Кому,как не нам,родителям детей с инвалидностью известно ,как сложно лечить зубы нашим детям.Для меня ,в течении 21 года,это было целым испытанием.На лечение брали всего в одну государственную клинику,но чтобы попасть туда ,нужно было ехать задолго записываться(даже ,если у ребёнка болел зуб,то нужно было ждать очередь на анестезию),ну и результат этих лечений ,нет передних зубов,киста и прочее.В клинику ЦИС попали по рекомендации знакомых ,и теперь хочу поделиться впечатлениями.Сказать ,что я под впечатлением,ничего не сказать.Я не знала,что может так быть!К нам с сыном отнеслись,как к своим давним знакомым.Сын у меня очень \”сложный\” и лечение у него сложное.С нами занималась целая бригада докторов более четырёх часов!!!Но это не просто доктора-профессионалы,а это ещё и внимательные,добрые и отзывчивые люди)Мой Женя после наркоза очень плохо себя вёл,был взбудоражен,но всё это время с нами был доктор,который помогал мне с ним справиться и было внимание и забота,которую не так часто встретишь по отношению к людям с инвалидностью.И это ещё не всё) Меня очень удивило то,что уже два дня после лечения доктор про нас не забыла, и каждый день нам звонят и справляются о Женином самочувствии.Это просто удивительно! Теперь я знаю ,как должно быть) Всем нужно равняться на вас.Очень вам благодарны!!!Светлана Михайловна огромное спасибо,у Вас доброе сердце и золотые руки)

  • 3
  • 1

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки