Люмініри

Для бажаючих мати голлівудську усмішку сучасна стоматологія пропонує люмініри, які дають змогу отримати ідеально рівні і білі зуби без відбілювання. Але у використання люмінірів є свої нюанси, про які варто знати, перш ніж звертатися до стоматолога.

Записатися на консультацію

Люминиры

Що таке люмініри?

Люмініри – це тонкі фарфорові пластинки, що покривають зовнішню поверхню емалі зуба. Вони схожі на традиційні вініри, але мають меншу товщину – близько 0,3 мм, а також відрізняються тим, що не вимагають препарування зуба для установки.

Люмініри – це ексклюзивний продукт лабораторії DenMat – одного з найбільших в країні виробників професійних стоматологічних матеріалів.

Показання та протипоказання до установки

Люмініри використовуються для вирішення проблем, пов’язаних з недосконалістю зубів, і дозволяють скорегувати їх форму, положення і в деяких випадках колір. Колір накладок може бути обраний таким чином, щоб він відповідав іншим природним зубам, або, якщо люмініри накладаються на всі зуби, підбирається ідеально білий колір. Ультратонкі накладки також застосовуються для знебарвлених зубів, які несприйнятливі до відбілювання, мають відколи або тріщини в емалі. Люмініри використовуються для усунення діастеми – проміжку між зубами, якщо він не сильно великий.

Незважаючи на простоту установки і мінімум необхідних маніпуляцій з природними зубами пацієнта, застосування люмінірів має деякі протипоказання.

Протипоказання:
 • скупченість зубів, прямий або глибокий прикус;
 • стоншена зубна емаль;
 • захворювання зубів і ясен;
 • ослаблені тверді тканини зубів;
 • бруксизм.

Люмініри підходять не для всіх. Оскільки вони дуже тонкі, через них можна спостерігати сильне забарвлення зубів і знебарвлення. Оскільки установка люмінірів не вимагає препарування природної зубної емалі, накладки створюють додатковий об’єм зубів, який може доставляти дискомфорт при спілкуванні і прийомі їжі. Крім цього при неякісному кріпленні або в разі недотримання рекомендацій стоматолога по догляду за накладками, вони можуть зміщуватися, пошкоджуючи м’які тканини ясен і провокуючи їх запалення.

Як проходить процедура

Установка люмінірів безболісна і не вимагає попередньої обробки зубів, крім професійної чистки і видалення нальоту. Під час першого візиту стоматолог оглядає ротову порожнину пацієнта, оцінює можливість і доцільність встановлення люмінірів. Далі проводиться санація і за допомогою спеціального пластичного матеріалу робляться зліпки зубів, які відправляються до зуботехнічної лабораторії для виготовлення анатомічно точних накладок. Під час другого візиту пацієнт приміряє готові люмініри, і якщо все в порядку, стоматолог кріпить їх до зубів за допомогою спеціального клею і шліфує до стану ідеальної гладкості.

Альтернатива люмінірам

Люмініри, судячи з відгуків, – не найдешевший спосіб отримати ідеальну усмішку і не найдовготриваліший. При необхідності виправити або усунути дефекти зубів, є інші, не менш ефективні способи:

 • відбілювання – хороший спосіб добитися освітлення зубів на кілька тонів;
 • коронки – підходять для установки на частково зруйновані зуби, відновлюють їх форму і дають необхідну білизну;
 • капи – використовуються не тільки для виправлення прикусу, а й для відбілювання зубів, даючи освітлення емалі на 2-3 тони;
 • ортодонтичне лікування – брекет-системи вирівнюють зуби і висвітлюють зубну емаль, даючи довготривалий результат, що вимагає при цьому тривалого носіння апарату;
 • вініри – на відміну від люмінірів, більш надійні і довготривалі, хоч і вимагають підготовчого препарування зубної емалі.

Отримати ідеальну усмішку можна не тільки за допомогою люмінірів, хоч вони і дають найшвидший результат.

Рекомендації по догляду

Люмініри потребують ретельного догляду та гігієни ротової порожнини. І тому, щоб вони прослужили довго, важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. Дотримання гігієни порожнини рота. Незважаючи на те, що люмініри виготовляються з досить міцного матеріалу, руйнуватися можуть природні зуби, утворюючи місця скупчення бактерій з подальшим розвитком карієсу і запалення ясен. Потрібно чистити зуби мінімум два рази на день і зубною ниткою один раз, а також полоскати рот антибактеріальним обполіскувачем після кожного прийому їжі.
 2. М’яка зубна щітка і правильна зубна паста. Потрібно чистити зуби м’якою зубною щіткою, тому що щітка з жорсткою щетиною може привести до пошкодження поверхні накладок. Також слід уникати зубних паст, які містять жорсткі абразиви, оскільки вони можуть пошкодити люмініри.
 3. Мінімум забарвлених напоїв. Більшість порцелянових люмінірів стійкі до забарвлюючих речовин, але клей, який використовується для їх кріплення, ні. Це може привести до потемніння або пожовтіння країв накладок. Потрібно уникати таких напоїв, як кава, чай, газовані напої і використовувати соломинку, щоб зменшити ймовірність того, що ці напої забруднять люмініри.
 4. Регулярне відвідування стоматолога. Після установки люмінірів стоматолог призначає дату наступного профілактичного огляду. Важливо регулярно відвідувати лікаря, щоб в разі необхідності швидко виправити проблему з накладками або своєчасно почати лікування.

Фахівці Центру Ізраїльської Стоматології в Києві допоможуть підібрати люмініри за найкращою ціною в Україні, проведуть попереднє лікування зубів і дадуть докладні рекомендації по догляду за ротовою порожниною.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Зняття силіконового відбитка огляд, підбір ложки і отримання відбитка
  450 ₴
 • Керамічний вінір огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення високоестетичного вініру
  9500 ₴
 • Зняття силіконового відбитка огляд, підбір ложки і отримання відбитка
  450 ₴
 • Керамічний вінір огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, препарування зуба, виготовлення та встановлення високоестетичного вініру
  14000 ₴

Наші лікарі:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

  Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

  Телефонувати на +380672350935