Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Художня реставрація зубів

Сучасна стоматологія покликана не тільки повертати здоров’я зубам, але і дарувати їм красу.

Реставрація зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 25.07.2022
 • Дата останнього редагування: 11.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Художня реставрація зубів на Лівому березі

Однією з популярних естетичних процедур в стоматології залишається художня реставрація: вона повертає гармонію форми, пропорцій, контурів і кольору зубів.

Що таке реставрація?

Художня реставрація – відновлення цілісності, естетики і функціональності зубів, пошкоджених в результаті карієсу або зовнішньої травми, неправильно зростаючих або деформованих. Головна мета процедури на відміну від інших видів стоматологічних процедур – досягнення високої естетики зубів.

Показанням до нарощування і реставрації зубів може бути:

 • діастема (щілини між зубами);
 • скол зуба;
 • неправильна форма зуба;
 • тріщина в емалі;
 • пошкодження в результаті карієсу або механічного впливу.

Художня реставрація може відрізнятися за ціною, в залежності від обсягу відновлення і виду процедури.

Види реставрації зубів

Відновлення здорового або вилікуваного зуба вимагає його попередньої підготовки для розміщення реставраційного матеріалу. Процес підготовки зазвичай включає в себе препарування зуба за допомогою бормашини або стоматологічного лазера, щоб видалити будь-які залишки карієсу або частини зуба, які є структурно хворими.

Композитна реставрація зубів може бути прямою або непрямою, в залежності від технології відновлення.

Пряма реставрація

Прямий метод відновлення передбачає формування та закладку м’якого пластичного композиту в підготовлений зуб і його нарощування прямо в ротовій порожнині пацієнта. Для цього використовуються світлотвердіючі композити або склоіномірні цементи, які дозволяють виправити дефекти, повернути колір і прозорість зубів.

У Центрі Ізраїльської Стоматології для прямих реставрацій використовується нано-керамічний матеріал Ceram.X SphereTEC one і композит Asteria Estelite для відновлення передніх і бічних зубів.

Непряма реставрація

Цей метод передбачає відновлення зуба через виготовлення протезних конструкцій – непрямих реставрацій: вкладки, коронки і вініри. Непряма реставрація зазвичай виготовляється в зуботехнічній лабораторії по цифровому зліпку зуба пацієнта і встановлюється на зуби за допомогою стоматологічного клею або цементу.

Для створення коронок і вкладок в клініці ЦІС використовується CEREC – комплекс технологій для створення знімних реставрацій із застосуванням системи CAD/CAM (автоматизоване проектування і автоматизоване виробництво). Цифровий знімок підготовленого зуба стоматолог отримує за допомогою внутрішньоротового сканера. Потім спеціальне програмне забезпечення обробляє цифрове зображення і перетворює його у віртуальну тривимірну модель на екрані комп’ютера.

Реставрація виготовляється з керамічного блоку шляхом фрезерування з ЧПУ або 3D-друку, а програмне забезпечення саме вибирає послідовність і умови обробки, оптимізовані для конкретного типу матеріалу і виду протезної конструкції.

Етапи реставрації зубів

Перший етап будь стоматологічної процедури – огляд лікарем і проведення діагностики для виявлення показань і протипоказань, вибору типу реставраційної конструкції і підготовки плану лікування, якщо він необхідний. Після лікування зубів процедуру реставрації можна розділити на етапи:

 • підготовка – стоматолог проводить гігієнічну чистку за допомогою безконтактної технології Airflow, видаляючи зубний камінь і наліт;
 • вибір реставрації – лікар підбирає колір майбутньої реставрації під відтінок власних зубів пацієнта;
 • протравлення емалі та дентину – тканини зуба обробляються спеціальним хімічним складом для підвищення адгезії поверхні, після чого наноситься склад, що клеїть;
 • нарощування зуба – стоматолог пошарово наносить фотополімерний матеріал в підготовлену область та просвічує кожен шар полімеризаційною лампою для затвердіння;
 • шліфування та полірування – затверділа реставрація коригується по формі за допомогою борів і лазера, після чого полірується до природної гладкості зубної емалі полірувальною головкою.

Які бувають варіанти реставрації?

Існує два варіанти реставрації: композитна (фотополімерна) і керамічна, які відрізняються способом виготовлення і установки.

Композитна реставрація

Відновлення композитними матеріалами проводиться за один сеанс, а вартість такої реставрації зубів нижче, ніж установка протезних конструкційСтоматологічні композити – це синтетичні смоли, які використовуються в стоматології в якості реставраційних матеріалів або адгезивів. Вони мають мікромеханічні властивості утримання, що робить їх ефективними для заповнення невеликих порожнин, де установка коронок або вінірів недоцільна. Залежно від професіоналізму стоматолога, складності відновлення, а також типу і місця пошкодження, композитні реставрації зубів можуть мати термін служби, аналогічний амальгамним реставраціям.

Керамічна реставрація

Керамічна реставрація довговічніша, красивіша і точніша. Повністю керамічні матеріали включають стоматологічний фарфор – кераміку з високою температурою випалу, інші реставрації цього типу виготовляються з додаванням наповнювачів, наприклад, скла (склокераміка). Керамічні реставрації відрізняються високою естетичністю, тому що їх колір і прозорість повністю імітують натуральну зубну емаль. З металокераміки виготовляються коронки і мости. Такі реставрації дуже міцні, довговічні і стійкі до зносу.

Реставрація молочних зубів

Реставрація молочних зубів у дітей передбачає відновлення форми коронкової частини зуба для відновлення, в першу чергу, його функціональності. Чому це важливо? Ось кілька причин:

 • правильна форма молочних зубів надалі формує у дитини правильний прикус;
 • пошкодження зубів карієсом молочних зубів може мати негативні наслідки для нормального росту корінних зубів і всього організму;
 • правильний прикус у дитячому віці виробляє хорошу дикцію.

У Центрі Ізраїльської Стоматології ми реставруємо молочні зуби дітям так само акуратно і красиво, як дорослим, використовуючи сучасні і безпечні композитні матеріали. Результат нашої роботи – ваша ідеальна усмішка!

Наші ціни:

 • Використання системи «АНТИ-СНІД»

  це стерильний лоток з інструментами, який використовується при огляді або лікуванні, обов’язкова програма для всіх пацієнтів

  190 грн
 • Анестезія карпульним шприцем з використанням різних видів анестетиків

  290 грн
 • Естетична реставрація

  високоестетична реставрація різців та іклів за допомогою композитних матеріалів високої якості, які використовуються тільки для фронтального ділянки зубів

  4 500 грн
Сертифікати
Лікар
Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

img Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Сулима Олег Вікторович

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий лікар

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 3
 • Нейтральные 0
 • Положительные 3
 • Александр Бойко 06.03.2019

  Клиника супер. Врачи толковые. Отношение докторов и их внимание просто поражают. Лечил у них зубы после одной \”хваленой\” киевской клиники, благо теперь благодаря ЦИС у меня все хорошо. Спасибо!

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки