Стоматологія на Осокорках:

м. Осокорки

Київ, Дніпровська набережна, 25

Пн. - Пт. , 09:00 - 21:00

0 800 33-08-12

support@cis.in.ua

Про клініку Ізраїльської Стоматології на Осокорках

Центр Ізраїльської Стоматології – сучасна багатопрофільна стоматологічна клініка в Києві поряд з метро Осокорки і Позняки. Клініка поєднує в собі інноваційні технології, професійну команду і комплексний підхід до лікування зубів.

Наша команда – це стоматологи різної спеціалізації, терапевти, гігієністи і інші досвідчені фахівці з великими професійними знаннями, що постійно оновлюються. Використовуємо стоматологічне обладнання останнього покоління від світових виробників, щоб поставити точний діагноз і провести якісне лікування без болю і ускладнень.

Ізраїльська стоматологічна клініка ЦІС – високий стандарт якості не тільки в області стоматологічних процедур, а й в обслуговуванні пацієнтів. 

На Осокорках
Стоматологія
360° обзор клиники
Онлайн-консультації
з лікарями
Консультуйтеся з нашими
лікарями, не виходячи з дому
Залишити заявку

Послуги мережі стоматологічних клінік

Пропонуємо комплексне лікування з усіх областей стоматології. Індивідуальний підхід до проблем пацієнтів – наш пріоритет!

Обладнання

Сучасне медичне обладнання у поєднанні зі знаннями і досвідом лікарів дозволяє нам подбати про найменші деталі під час проведення процедури будь-якої складності. У кожному випадку складаємо план лікування з урахуванням потреб пацієнта.

Ендомотор X-SMART IQ BASIC STARTER KIT

Бездротовий Ендомотор з регульованим крутним моментом, який викор...

Центрифуга для плазмоліфтінгу Centrifuge intra spin

Призначена для безпечного і швидкого виготовлення L-PRF мембран (...

CEREC

За допомогою системи CEREC виготовляємо коронки і вкладки прямо в...

Лазер PICASSO

Стоматологічний лазер PICASSO з постійним і змінним оптоволокном,...

Piezo Surgery

Використовуємо для обробки операційного поля перед установкою імп...

Команда

Головні ресурси стоматологічної клініки ЦІС – це люди: лікарі і молодший медичний персонал, компетентність яких гарантує успіх лікування. Лікарі клініки мають багаторічний практичний досвід, підкріплений курсами і тренінгами в клініках Ізраїлю, Німеччини, США, України та Росії.

Наші переваги

Наша мета – відновити посмішку і подбати про здоров’я зубів пацієнтів. Ми переконані, що прагнення до досконалості, любов до своєї справи, знання, технічна майстерність, але головне чесність і щира турбота про інших людей є ключем до завоювання довіри паціентов. Переваги ізраїльської стоматології в Києві:

  • Міждисциплінарне лікування;
  • Складання плану лікування з попередньою оцінкою вартості;
  • Використання передових технологій лікування та імплантації зубів;
  • Виготовлення вінірів та протезів з акрилу за системою BPS від Ivoclar і з кераміки IPS E-Max Press у власній лабораторії;
  • Комфортні кімнати відпочинку для пацієнтів і гостей клініки.

Досягаємо високої якості і комплексності стоматологічних послуг у стоматології ЦІС у Києві завдяки високій кваліфікації персоналу, тісній співпраці лікарів різних спеціальностей і оснащенню клініки найсучаснішим обладнанням і матеріалами. 

Відгуки

Центр Израильской Стоматологии - ЦИС +380442277748

Відгук про лікаря Сулима Станислав Викторович

Послуга Протезирование зубов

Я -давний пациент этой клиники. Доверяю безоговорочно, потому что специалисты здесь высочайшей квалификации. Все новые технологии адаптированы в ЦИС и 100% можно рассчитывать на креативное решение проблемы. А обстановка! Красиво, с любовью к пациенту, с заботой о нашем удобстве, а главное с гарантией безопасности.

11 Березня 2020

Центр Израильской Стоматологии - ЦИС +380442277748

Відгук про лікаря Головна сторінка

Послуга Головна сторінка

ЦІС професійна клініка, багато моїх знайомих користуються їхніми послугами і всі задоволені. У мене також позитивні враження. Дуже уважні лікарі, для них не існує не можливого! Можу всім радити!

15 Лютого 2020

Центр Израильской Стоматологии - ЦИС +380442277748

Відгук про лікаря Кушнирук Светлана Михайловна

Послуга Имплантация зубов

Світлана Михайлівна професіонал найвищого рівня! Процедура встановлення імплантів пройшла для мене без особливого дискомфорту (рік назад). Залишки моїх зубів (така генетика) видалили дуже обережно, встановили 2 імпланти, під час роботи лікаря ніякого дискомфорту не відчувала (звичайно зробили наркоз) і після теж особливих нарікань (однієї пігулки знеболювального було достатньо). Так, процедура тривала довго, але все зроблено на найвищому рівні. Імпланти прижилися. Лікарський супровід Світлани Михалівни дуже уважний. Однозначно рекомендую!

24 Жовтня 2019

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки