Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Професійна діагностика захворювань зубів

Діагностика зубів з використанням передових технологій Ізраїлю

Діагностика зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 23.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Діагностика зубів поруч з вами

Постановка правильного діагнозу – запорука успішного лікування будь-якого зубного захворювання, безпечного протезування або імплантації. Центр Ізраїльської Стоматології проводить діагностику зубів в Києві на обладнанні світового класу стоматологами з багаторічним практичним досвідом.

Методи діагностики

У клініці ЦІС застосовуються передові методики діагностики захворювань зубів і ротової порожнини різного виду.

Радіовізіографія

Радіовізіографія, або внутрішньоротова цифрова рентгенографія – це точкове зображення, записане на цифровому датчику і виведене на екран, а не сфотографоване на плівці. Комп’ютерна обробка отриманого зображення значно збільшує діагностичні можливості. Цифрові фотографії зуба або зубного ряду з високою чіткістю анатомічних деталей дають можливість стоматологу правильно діагностувати захворювання і призначити відповідне лікування.

У клініці ЦІС наявні візіографи Belmont, а також використовуються візіографи в операційній для контролю імплантації в складних випадках і при лікуванні дітей уві сні. Простота використання і зображення високої роздільної здатності при мінімальній експозиції – ось основні переваги цього методу стоматологічної діагностики.

Ортопантомографія

Пантомографія – це рентгенологічне дослідження, під час якого створюється панорамне зображення щелепи. На знімку відображаються верхні і нижні зуби, кістки щелепи і скронево-нижньощелепні суглоби. Таким чином, лікар може вивчити фізіологічний стан зубів і виявити, що розвиваються приховані патології, які неможливо виявити при візуальному огляді або пальпації. Це можуть бути, наприклад, запальні процеси в коренях зубів або патологічно розташовані зуби мудрості, які не можуть прорізатися.

Комп’ютерна томографія

У Центрі Ізраїльської Стоматології комп’ютерна томографія проводиться рентгенапаратом Veraview X800, який виявляє кожну деталь з чіткою роздільною здатністю (розміром вокселя 80 мкм). Завдяки цьому вдається отримати 3D-зображення високої якості. Завдяки здатності генерувати будь-які перетини отриманого тривимірного зображення, стоматолог може точно виміряти структуру зубів, верхньощелепних пазух, нервів і кровоносних судин. Комп’ютерна томографія проводиться при імплантологічному лікуванні, в разі рідкісних захворювань щелепи, при лікуванні каналів, скронево-нижньощелепних суглобів і порушень оклюзії.

Процес комп’ютерної томографії зубів, щелепи і нижньої щелепи безболісний і неінвазивний. Час на все обстеження становить всього кілька секунд, а результат готовий уже через кілька хвилин.

Апарат Veraview X800 забезпечує зниження дози опромінення на 70-95% в порівнянні зі звичайними пристроями КТ.

Ми додатково проводимо мікротомографічне дослідження, тобто сканування з найвищою роздільною здатністю, яке надзвичайно корисно в багатьох випадках ендодонтичного лікування, тобто лікування кореневих каналів.

Діагностичний центр стоматології ЦІС обладнаний найсучаснішим обладнанням, а висококваліфіковані лікарі клініки мають достатній досвід для постановки правильного діагнозу.

Наші ціни:

 • Комплексне діагностичне обстеження

  ОПГ (розгорнутий рентген знімок), фотолабораторія (повний фотопротокол ротової порожнини), зліпки щелеп, фіксація прикусу, лицьової дуги і діагностика відлитих або надрукованих на 3D принтері моделей, діагностика, консультація, а також складання плану лікування

  3 600 грн
 • Розшифровка ТРГ, відбитки, складання плану лікування

  послуга для початку ортодонтичного лікування

  1 600 грн
 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA 40 * 40

  рентгенографія в області однієї щелепи

  800 грн
 • Комп’ютерна томографія 3D MORITA гайморових пазух

  рентгенографія в області гайморових пазух із захопленням лобних пазух

  700 грн
 • Ортопантомографія MORITA (ОПТГ, Панорамний знімок)

  розгорнутий рентген обох щелеп

  350 грн
Сертифікати
Лікар
Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

img Головний лікар ЦІС Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Сертифікований фахівець в області протезування та імплантації. Береться за важкі випадки і досягає ідеального результату. Спеціалізується на стоматологічній імплантації та реконструкції кісткової тканини.

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 14
 • Нейтральные 0
 • Положительные 14
 • Владислав 18.10.2021

  Очень крутой врач. Настоящий профессионал, рекомендую!!!

  • 1
  • 0
 • Юлия Дмитренко 05.03.2020

  Кому,как не нам,родителям детей с инвалидностью известно ,как сложно лечить зубы нашим детям.Для меня ,в течении 21 года,это было целым испытанием.На лечение брали всего в одну государственную клинику,но чтобы попасть туда ,нужно было ехать задолго записываться(даже ,если у ребёнка болел зуб,то нужно было ждать очередь на анестезию),ну и результат этих лечений ,нет передних зубов,киста и прочее.В клинику ЦИС попали по рекомендации знакомых ,и теперь хочу поделиться впечатлениями.Сказать ,что я под впечатлением,ничего не сказать.Я не знала,что может так быть!К нам с сыном отнеслись,как к своим давним знакомым.Сын у меня очень \”сложный\” и лечение у него сложное.С нами занималась целая бригада докторов более четырёх часов!!!Но это не просто доктора-профессионалы,а это ещё и внимательные,добрые и отзывчивые люди)Мой Женя после наркоза очень плохо себя вёл,был взбудоражен,но всё это время с нами был доктор,который помогал мне с ним справиться и было внимание и забота,которую не так часто встретишь по отношению к людям с инвалидностью.И это ещё не всё) Меня очень удивило то,что уже два дня после лечения доктор про нас не забыла, и каждый день нам звонят и справляются о Женином самочувствии.Это просто удивительно! Теперь я знаю ,как должно быть) Всем нужно равняться на вас.Очень вам благодарны!!!Светлана Михайловна огромное спасибо,у Вас доброе сердце и золотые руки)

  • 2
  • 0
 • Ирина 24.10.2019

  Світлана Михайлівна професіонал найвищого рівня! Процедура встановлення імплантів пройшла для мене без особливого дискомфорту (рік назад). Залишки моїх зубів (така генетика) видалили дуже обережно, встановили 2 імпланти, під час роботи лікаря ніякого дискомфорту не відчувала (звичайно зробили наркоз) і після теж особливих нарікань (однієї пігулки знеболювального було достатньо). Так, процедура тривала довго, але все зроблено на найвищому рівні. Імпланти прижилися. Лікарський супровід Світлани Михалівни дуже уважний. Однозначно рекомендую!

  • 1
  • 1
 • Лилия Пузырёва 16.01.2020

  Лечили с сыном зубы. Остались очень довольны. Всё сделали на высшем уровне и в кротчайшие сроки. Огромная благодарность, Светлане Михайловне-специалист высочайшего класса. Восхищены теплотой и доброжелательностью всего коллектива. Атмосфера домашней обстановки, не ощущаешь, что находишься в стоматологии. Поздравляю весь коллектив с Наступающим Новым годом. Дарите людям красивые улыбки! 🎅

  • 0
  • 0
 • Катерина 06.08.2019

  Об центре услышала еще на курсах при роддоме, в течение трех месяцев ни педиатры, ни хирург, ни консультанты по ГВ не могли толком сказать есть ли у ребенка проблемы с уздечкой, но я чувствовала, что что-то не так, так как натирала грудь при кормлении, и исключив все другие причины, решила все-таки приехать в центр для консультации и действительно – уздечку подрезали аж на 7мм. Спасибо врачу, Кушнирук Светлане Михайловне, процедура прошла очень быстро и безболезненно, без дополнительных стрессов, так как в другой клинике нам предлагали еще предварительно сдавать бессмысленный анализ на свертываемость крови.

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки