AlphaBio – нова ера в імплантології

Ізраїльська компанія Alpha-Bio Tec пропонує вишукані та надійні рішення в імплантології. Титанові імплантати Alpha Bio створили революцію в стоматології, позбавивши лікарів від складних процедур, а пацієнтів – від дискомфорту. Інновації в області імплантології не могли обійти нашу увагу, і ми з задоволенням пропонуємо нашим пацієнтам ізраїльські імплантати преміум-класу.

Записатися на консультацію

Alpha Bio импланты

AlphaBio імплантати: від складного до простого

Про дентальну імплантологію світ дізнався ще в 30-х роках минулого століття. В ті часи використовували імплантати з кобальту і хрому, а вже в 50-х стали застосовувати сплави титану, що стало серйозним поштовхом для бурхливого розвитку галузі. Проте ще десятки років імплантація залишалася надто складною і малодоступною процедурою.

Багатокомпонентні конструкції не додавали надійності імплантатам, ускладнювали роботу лікарям та завдавали дискомфорт пацієнтам. З цієї ж причини кусалися і ціни на імплантацію. І сьогодні розцінки на цю послугу не маленькі, але її можуть собі дозволити набагато більше людей, ніж ще 30 років тому.

Над удосконаленням імплантатів продовжують працювати сотні науково-дослідних установ і підприємств. Заснована в 1988 році ізраїльська Alpha-Bio Tec першою заговорила про ергономічну імплантологію. Завдяки новим рішенням компанії вдалося створити надійні імплантати з мінімальною кількістю компонентів. Це полегшує роботу хірурга і стан пацієнта.

Більше 25 років Alpha Bio імплантати застосовуються в 48 країнах світу, у тому числі і в Україні. У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві ми використовуємо лінійку імплантатів Alpha Bio, забезпечуючи пацієнтів відмінною якістю і новими технологіями в галузі імплантології.

У чому переваги імплантатів Альфа Біо

Авторству компанії Alpha-Bio Tec належить термін «Simplantology» («simple implantology»), що в перекладі – «проста імплантологія». Імплантати Alpha-Bio виготовлені так, щоб спростити роботу лікаря. До переваг таких імплантатів відносяться:

 • Високі стандарти якості, як самих імплантатів, так і хірургічного інструментарію для імплантації (який також випускається компанією).
 • Титановий сплав Ti-6ALV ELI, що відрізняється високою міцністю і довговічністю. Ti-6ALV ELI біосумісний з тканинами, що знижує ймовірність відторгнення та алергії. Приживання таких імплантатів становить 98%.
 • Проста установка імплантату, детальний і зрозумілий протокол імплантації, а також набір хірургічних інструментів, виготовлених спеціально під імплантат Альфа Біо. Лікар контролює установку імплантату рукою.
 • Поверхня NanoTecTM, яка формується при піскоструменевій обробці порошком оксиду алюмінію і кислотному травленні. Так створюється шорстка мікроструктура поверхні, що сприяє загоєнню та інтеграції кісткових тканин.
 • Формування ясенного контуру. Це досягається завдяки різниці діаметрів платформ імплантату й абатмента (проміжного елемента між імплантатом і коронкою). Така різниця в діаметрі сприяє наростанню кістки з формуванням ясенного контуру.
 • Немає необхідності в нарощуванні кісткової тканини. Деякі моделі імплантатів можна встановлювати і при нестачі кісткових тканин у пацієнта.

Каталог імплантатів Альфа Біо

За формою та функціоналом імплантати AlphaBio відтворюють здорові зуби людини. Представлені моделі відрізняються між собою за розміром, формою, а також типом різьблення. Розглянемо детальніше каталог імплантатів Alpha Bio, який застосовується і в наших клініках – в Дарницькому (м. Осокорки) і Дніпровському (м. Лівобережна) районах.

Імплантати з внутрішнім шестикутником

Імплантати, порожнина яких представлена внутрішнім шестикутником – найбільш затребувана сьогодні модель. Відповідно, кінець абатмента виконаний у формі зовнішнього шестикутника для надійного кріплення. Такі види імплантатів стійкі до обертань при жуванні, коли на зуби припадає максимальне навантаження. Лінійка імплантатів AlphaBio з внутрішнім шестикутником включає в себе наступні моделі:

 • SPI – самовкручувальний спіральний імплантат діаметром внутрішнього шестикутника 2,5 мм. Імплантати SPI – найпопулярніші в лінійці Alpha Bio. Завдяки спіральній конструкції змінювати напрямок установки можна при імплантації. Такий імплантат відрізняється високими фікусуючими характеристиками і підходить для пацієнтів зі складними клінічними варіантами.
 • NEO – імплантат зі спеціальною мікрорізьбою на тілі. Такий дизайн збільшує площу контакту імплантату з кістковими тканинами, що покращує приживання та стійкість штучного кореня. Alpha Bio NEO Implant володіє технологією перемикання платформ і остеоущільнюючими борозенками в нижній частині, що покращує фіксуючі властивості імплантату та підвищує зносостійкість.
 • ICE – універсальний імплантат, який підходить для всіх клінічних випадків. Імплантати ICE встановлюють в тверду і м’яку кістки як для одноетапної, так і двоетапної імплантації. Дизайн імплантату забезпечує високу стабільність контакту з кісткою.
 • DFI – самонарізаючі конічні імплантати, які більше підходять для імплантації в тверду кістку. При цьому іноді імплантати DFI встановлюються і на кістки м’якого типу. Для імплантації такого імплантату потрібно мінімум зусиль, а особливості різьблення надають мінімальну травмуючу дію на кістку.
 • ATID – імплантати з циліндричним тілом для імплантації в кістки твердого типу, переважно нижньої щелепи. Дизайн таких імплантатів зроблений таким чином, що мінімізує тиск, який чиниться на кісткові тканини. Імплантати ATID підійдуть для установки в кістку невеликого обсягу.

Імплантати з конусоподібним шестикутником

У таких імплантатів внутрішній шестикутник, що з’єднується з абатментом, доповнений конусоподібною поверхнею. Такі особливості імплантатів збільшують точність з’єднання компонентів системи, а також збільшують механічну міцність. У нашому стоматологічному центрі застосовується лінійка імплантатів Alpha Bio, яка складається з таких моделей:

 • NICE – імплантати з невеликим діаметром і конусоподібним шестикутником. Такі штифти підходять для імплантації в невелику ділянку між зубами. Також Alpha Bio Implant NICE підійде для пацієнтів, у яких потоншений альвеолярний гребінь. Різьба імплантатів NICE не допускає руйнування кісткової тканини, а нижня (апікальна) частина імплантату стабілізує штифт. Відсутність травм при установці імплантатів NICE, а також надійна фіксація досягається завдяки подвійній різьбі з трапецієподібним профілем.
 • NEO – імплант аналогічний описаному вище, але з конусоподібним шестикутником. Імплантат NEO підійде для всіх типів кісток, а простота установки перетворює імплантацію в рутинну, нескладну процедуру, де пацієнт відчуває мінімум дискомфорту.

Імплантати з системою Arrow

Такі імплантати Alpha Bio застосовуються при трансгінгівальній імплантації, яка потребує розрізу ясна. Імплантати встановлюються через прокол в м’яких тканинах. Це менш болюча процедура, після якої тканини заживають швидше. Для трансгінгівальної імплантації використовуються 2 моделі імплантатів Arrow:

 • ARRC – конусоподібний імплантат із зовнішнім шестикутником та закругленою нижньою частиною (апексом). Для такого імплантату можна підібрати широкий арсенал абатментів.
 • ARRP – імплантат з незнімним абатментом, який застосовується для одномоментної імплантації.

Необхідні дані про продукти, а також інформацію про нові імплантати Alpha Bio офіційний сайт компанії надає на п’ятьох мовах, в тому числі і російською.

Гарантія якості

Країна-виробник імплантатів Альфа Біо – Ізраїль, який займає провідні позиції в медичному туризмі. Стоматологічні клініки Ізраїлю також застосовують імплантати Альфа Біо, що виконані в суворій відповідності з міжнародними стандартами якості.

У 2008 році відбувається злиття Alpha-Bio Tec зі шведською Nobel Biocare – провідного світового гравця у виробництві імплантатів. Від симбіозу двох компаній у виграші залишилися всі, в першу чергу імплантологи та пацієнти, отримавши більш якісні імплантати.

Як проходить імплантація в нашому Центрі

У Центрі Ізраїльської Стоматології на Лівому березі надаються всі види послуг з імплантації під ключ. Процес імплантації залежить від конкретного клінічного випадку. Це може бути одноетапна (1-2 візити до стоматолога) або двоетапна (3-4 візити) імплантація. Процедура проходить в п’ять етапів:

 • Етап №1
 • Етап №2
 • Етап №3
 • Етап №4
 • Етап №5

Діагностика. На першому етапі проводиться ретельна діагностика. За необхідності перед імплантацією призначається курс лікування.

Установка імплантату. Це хірургічна операція по розтину ясна і введенню імплантату в кістку. На 7-10 день після операції знімаються шви. Зрощення імплантату з кістковими тканинами (остеоінтеграція) триває 3-6 місяців.

Установка абатмента. Насамперед пацієнтові встановлюють тимчасовий абатмент для загоєння слизової, після чого ставиться постійний абатмент.

Підготовка коронки. Протезну конструкцію виготовляють в лабораторії на основі взятого зліпка.

Установка коронки. Насамперед знімається загоюючий гвинт, потім ставиться постійний абатмент, на який і кріпиться коронка.

 • Етап №1
 • Етап №2
 • Етап №3
 • Етап №4
 • Етап №5

Вартість процедури залежить як від складності клінічного випадку, так і від того, який імплант Alpha Bio буде обраний для установки.

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  13500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1300 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2700 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  от 5500 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  от 5200 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  13500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1300 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2700 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  9000 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  7500 ₴

Лікарі які виконують дану послугу:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки