Протезування зубів на імплантатах

Протезування на імплантатах одне з найбільш ефективних рішень для відновлення цілісності зубного ряду. На відміну від звичайного дентального протезування, установка протезів на імплантатах не вимагає шліфування сусідніх зубів і повністю відновлює функцію і естетику зубів.

Записатися на консультацію

Протезирование на имплантатах

Що таке протезування на імплантатах?

Імплантаційне протезування – це область стоматології, яка поєднує імплантологію та протезування, що дає змогу відновлення відсутніх зубів на основі внутрішньокісткових імплантатів, а не власного зубного ряду пацієнта. Завдяки реконструкції на імплантатах вдається домогтися тривалого і стійкого естетичного ефекту, а також повернути механіку жувального органу, порушену через втрату зубів.

Протезна конструкція являє собою коронку, міст або знімний протез, встановлений на імплантаті – титановому гвинті, встановленому в кістку, і який заміняє корінь втраченого зуба.

Показання

Після видалення зуба в тканинах альвеолярного відростка починається деструктивний процес, який може мати незворотні наслідки.

Причини, за яких проводиться протезування:
 • через нахил зубів в сторону виникають прогалини – непривабливі діастеми, що сприяють запаленню ясен;
 • при жуванні виникають сили, які змушують зуби нахилятися до діастеми, що призводить до порушення симетрії усмішки;
 • зуби через відсутність контакту з сусіднім, втраченим зубом систематично рухаються, що може привести до їх перевантаження, послаблення, а в крайніх випадках навіть до необхідності видалення;
 • зміщення зубів через атрофію альвеолярного відростка призводить до неправильного прикусу і може стати причиною незворотних змін скронево-нижньощелепного суглоба.

Одно- і двоетапне протезування зубів на імплантатах

Одноетапне протезування передбачає установку титанового штифта з абатментом і протезом за один візит до стоматолога. Імплантація проводиться відразу після видалення зуба. Двоетапна процедура передбачає установку імплантату через якийсь час після видалення зуба. На першому етапі стоматолог-імплантолог встановлює імплантат в альвеолярний відросток, а при нестачі кісткової тканини, нарощує її шляхом кісткової пластики. Після приживлення імплантату – через 3-6 місяців починається другий етап процедури – установка протеза.

Види установок

Імплантати виготовляються з біосумісних матеріалів, які після імплантації інтегруються з кісткою, що дає можливість використовувати їх для виконання різних видів протезних реставрацій: від коронок, що заповнюють відсутність одного зуба, до мостів, що покривають всю зубну арку, або знімних протезів, для яких імплантати є елементами кріплення.

Незнімні протези

Основними видами постійних протезів на основі імплантатів є коронки і мости.

Коронки на імплантатах

Установка коронки на основі штучного титанового кореня – це найкращий спосіб відновити окремі відсутні зуби. Цей тип імплантації включає наступні стадії:

Коронка на імплантат з анатомічної точки зору є максимально точною копією реального зуба, а також повністю виконує всі його функції. Якщо необхідне протезування зубів, які стояли поруч один з одним, вибирається мостоподібний протез. У клініці ЦІС для коронок і мостів виготовляються індивідуальні абатменти по системі CEREC або в зуботехнічній лабораторії з високоякісної кераміки від Ivoclar Vivadent.

Мости на імплантатах

Цей тип імплантаційного протезування використовується, коли в зубному ряду відсутні кілька сусідніх зубів, але імплантат не може бути встановлений замість кожного зуба через нестачу в кістковій тканині і ризику відторгнення штучних зубів – переімплантиту. Мостоподібні протези на імплантатах набагато міцніше звичайних мостів, оскільки не вимагають використання сусідніх зубів для кріплення, а завдяки титановому кореню надійно фіксуються в альвеолярному відростку.

Знімні протези

Протезування на імплантатах цього типу проводиться при повній відсутності зубів верхньої або нижньої щелепи. Установка постійних реставрацій вимагає введення великої кількості імплантатів, що загрожує переімплантитом. У таких випадках застосовується куляста або балочна фіксація протеза на 4-8 імплантатах.

Знімні протези на основі імплантатів повинні замінюватися в середньому кожні 5-10 років, в той час як незнімні конструкції можуть витримувати більш високі навантаження, надійно фіксуються в роті і при правильному догляді і дотриманні всіх рекомендацій лікаря можуть служити протягом усього життя пацієнта.

Переваги протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах – більш надійний, зручний і довговічний спосіб відновлення зубів, ніж звичайне протезування.

Переваги імплантаційного протезування:
 • Імплантати забезпечують міцну і стабільну основу для штучних зубів, які виглядають, відчуваються і функціонують так само, як справжні зуби.
 • Імплантати допомагають підтримувати здоровий стан сусідніх зубів, виключаючи необхідність їх сточування, щоб отримати опору для перемички або зубного протеза.
 • Імплантати виключають атрофію альвеолярного відростка, зберігаючи симетрію зубного ряду і гарну усмішку.

Центр Ізраїльської Стоматології – одна з небагатьох клінік в Україні, яка спеціалізується на протезуванні зубів на імплантатах. Фахівці клініки використовують технологію установки коронок на індивідуальні абатменти або мультиюніти за ізраїльською методикою із застосуванням найсучаснішого обладнання. Результат – до 30 тотальних реабілітацій в рік за допомогою імплантації та протезування.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Металокерамічна коронка на імпланти огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка
  9625 ₴
 • Безметалова коронка на імпланти на основі циркон огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка
  13500 ₴
 • Тимчасова коронка армована на імплантаті огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка
  1750 ₴
 • Металокерамічна коронка на імпланти огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка
  9625 ₴
 • Безметалова коронка на імпланти на основі циркон огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка
  13500 ₴
 • Тимчасова коронка армована на імплантаті огляд, складання плану лікування, визначення кольору майбутньої коронки, виготовлення коронки в лабораторії і установка
  1750 ₴

Лікарі які виконують дану послугу:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки