Видалення зуба мудрості ультразвуком

На сьогоднішній день найбезпечнішим і сучасним методом проведення оперативних втручань в стоматології залишається п’єзохірургія, в якій видалення зубів і виконання мікророзрізів м’яких тканинах виконується за допомогою ультразвукового апарату – п’єзотома.

Записатися на консультацію

Виниры на зубах

Що таке п’єзохірургія?

П’єзохірургія – це інноваційний метод проведення хірургічних маніпуляцій, розроблений для застосування в щелепно-лицьовій і стоматологічній хірургії, імплантології та пародонтології.

П’єзохірургія має низку переваг в порівнянні з традиційними хірургічними методами: вона дозволяє виконувати мікрометричні надрізи, які відрізняються винятковою точністю і безпекою. Використання п’єзотома зменшує втрату кісткової маси і мінімізує пошкодження навколишніх м’яких тканин. Це дозволяє, наприклад, вибірково видаляти тільки мінералізовані тверді тканини без руйнування інших делікатних анатомічних структур.

П’єзоелектричні хірургічні методи дозволяють легко і безпечно витягувати кісткову тканину у вигляді чіпсів і блоків, що необхідно в багатьох процедурах нарощування кісткової маси, що передують дентальній імплантації. Чудові ефекти п’єзохірургіі досягаються при розщепленні альвеол, підйомі верхньощелепної пазухи і остеодистракції, які готують атрофований альвеолярний відросток для імплантації зубних імплантатів. При цьому використання п’єзотома мінімізує кровотечу в місцях надрізу м’яких тканин, що полегшує роботу хірурга. Для пацієнта це означає менше набряклості, менше післяопераційних болів і більше комфорту під час процедури.

Видалення зуба мудрості ультразвуком

Видалення зуба п’єзохірургічним способом засноване на використанні апарата, що генерує ультразвукові коливання, які виникають на різних частотах, що створює резонанс на кінчику п’єзоскальпеля. Завдяки резонансному ультразвуковому коливанню тверді тканини зуба починають руйнуватися, що дозволяє стоматологу акуратно витягнути їх з ясен.

Пошкодження м’яких тканин та делікатних анатомічних структур при видаленні зуба мудрості п’єзохірургічним способом значно менше, ніж при використанні скальпеля, а кількість крові в області лікування мінімально. Всі ці аспекти сприяють прискоренню відновних процесів в оброблюваній зоні. Використання п’єзохірургіі в передімплантаційних процедурах значно збільшує ймовірність введення імплантатів у вузькі і замкові кісткові тканини і, таким чином, дає можливість постійного протезування на основі імплантатів.

Видалення штифта із зуба за допомогою ультразвуку

Видалення штифта п’єзоскальпелем – тривала і кропітка процедура. Стоматолог акуратно розхитує конструкцію, намагаючись не пошкодити залишилися природні тканини кореня, після чого акуратно витягує штифт і обробляє порожнину. В середньому така процедура займає 1,5-2 години. Але завдяки ультразвуковому скальпелю вдається врятувати корінь зуба для подальшого лікування.

Які переваги видалення зубів ультразвуком?

Переваги: 
 • зведення хірургічних маніпуляцій до мінімуму, щоб прилеглі здорові тканини залишилися недоторканими;
 • вплив ультразвукових вібрацій мінімізує кровотечу і стимулює регенерацію тканин;
 • технологія п’єзохірургіі дозволяє стоматологу працювати з вибраними анатомічними структурами та робить процедуру менш інвазивною, більш комфортною і безпечною для пацієнта.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві ми практикуємо передові методики п’єзохірургіі і пропонуємо видалення зуба ультразвуком за найкращою ціною. Наші фахівці проведуть комплексну діагностику для вибору методу маніпуляцій, складуть індивідуальний план операції, щоб забезпечити якісний і довготривалий результат лікування.

Наші ціни:

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Використання системи «АНТИ-СНІД» це стерильний лоток з інструментами, який використовується при огляді або лікуванні, обов'язкова програма для всіх пацієнтів
  190 ₴
 • Видалення зуба "мудрості" верхній одна анестезія, розсічення слизової, видалення зуба, зашивання рани
  2000 ₴
 • Видалення зуба "мудрості" нижній одна анестезія, розсічення слизової, видалення зуба, зашивання рани
  3000 ₴
 • Використання системи «АНТИ-СНІД» це стерильний лоток з інструментами, який використовується при огляді або лікуванні, обов'язкова програма для всіх пацієнтів
  190 ₴
 • Видалення зуба "мудрості" верхній одна анестезія, розсічення слизової, видалення зуба, зашивання рани
  2000 ₴
 • Видалення зуба "мудрості" нижній одна анестезія, розсічення слизової, видалення зуба, зашивання рани
  3000 ₴

Наші лікарі:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки