Протезування на імплантатах за технологією All-on-4 під ключ за 1 день

Коли необхідно відновити не один або два, а відразу десяток відсутніх зубів і зробити це швидко, якісно і недорого, то ідеальне рішення – технологія All-on-4. Імплантація проводиться відразу після видалення зубів без кісткової пластики і пацієнту встановлюється тимчасовий протез, який через півроку змінюється на постійний.

Записатися на консультацію

Отбеливания зубов magic smile

Що це таке

All-on-4 – інноваційна технологія імплантації зубів, розроблена фірмою Nobel Biocare. Суть процедури – протезування зубів на чотирьох дентальних імплантатах, два з яких встановлюються вертикально у фронтальному відділі щелепної кістки, а інші два – в бічному і дистальному відділі під кутом 45º. Таке рішення дозволяє замістити значну кількість втрачених зубів без необхідності проведення попередньої кісткової пластики.

Показання і особливості

Використання технології All-on-4 навіть за відносно невисокою в Україні ціною виправдано не завжди. Наприклад, в разі відсутності одного або декількох зубів доцільніше буде застосування інших методів лікування.

Технологія «Все на 4 імплантатах» показана в таких випадках:
 • відсутність великої кількості зубів (до 12 одиниць);
 • висока рухливість зубів, що вимагає їх видалення;
 • резорбція кістки щелепи легкого та середнього ступеня;
 • атрофія альвеолярного відростка на верхній щелепі.

Інші показання або протипоказання до протезування зубів на імплантатах можуть бути виявлені на огляді у стоматолога після проведення комплексної діагностики.

Особливості технології All-on-4, що відрізняють її від інших способів протезування зубів:

 • використовується тільки чотири зубних імплантати;
 • протезування проводиться через кілька годин після установки імплантату, максимум – через 2-3 дні;
 • бічні імплантати фіксуються під нахилом;
 • процедура не вимагає проведення кісткової пластики або тільки в рідкісних випадках;
 • можливе застосування виличних імплантатів Zygoma.

Імплантація проводиться практично одночасно з протезуванням, що дає можливість пацієнту за один візит до стоматолога отримати нові красиві зуби.

Можливість додаткового використання виличних імплантатів Noris Zygoma дає змогу повністю відновити зубний ряд навіть при сильній атрофії кістки.

Етапи лікування

Відновлення зубів з All-on-4 за доступною ціною в Києві проводиться за один сеанс, а все лікування: від першого візиту до стоматолога до установки протеза займає на більше трьох днів. Лікування можна розділити на чотири етапи:

 1. Діагностика. Це важливий етап лікування, на якому стоматолог оглядає стан зубів і щелепи пацієнта, а також робить комп’ютерну томографію. Ці дослідження дають змогу оцінити стан щелепної кістки і зубів з високою деталізацією всіх тканин і структур, щоб вибрати найбільш коректне місце для установки імплантатів.
 2. Імплантація. Установка кожного імплантату займає близько 15 хвилин, а на всю процедуру йде приблизно 1-1,5 години в залежності від складності випадку. Відразу після імплантації пацієнту встановлюється тимчасовий зубний протез з акрилу.
 3. Остеоінтеграція. Установка постійного протеза вимагає повного приживлення імплантатів, яке займає приблизно півроку.
 4. Встановлення постійного протеза. Постійна ортопедична конструкція встановлюється після повної остеоінтеграції на термін до 20 років.

У стоматологічному центрі ЦІС в Києві в Дарницькому районі, на Лівому березі протезування на імплантатах за технологією All-on-4 та інші послуги надаються з використанням високоякісних безпечних матеріалів за кращою ціною.

Ціни на імплантацію

Види імплантатів

Імплантація зубів All-on-4, як правило, проводиться з використанням оригінальної продукції Alpha Bio Tec, зокрема моделей імплантатів:

 • Alpha Bio Neo – фіксуються вертикально;
 • Noris Zygoma – встановлюються у виличній кістці;
 • Alpha Bio SPI – фіксуються під кутом 45º.

Фахівці клініки ЦІС строго слідують розробленим протоколам лікування, використовують тільки оригінальні продукти за вигідними розцінками і інші компоненти для установки ортопедичних конструкцій.

Ціна на протезування зубів All-on-4 в Києві може бути знижена за рахунок застосування моделей інших марок, наприклад, AB Dental або Alpha Bio SPI, імплантати яких мають досить високу якість і відповідають всім вимогам безпеки.

Недоліки All-on-four

Недоліки All-on-four:
 • Зубний протез All-on-4 застосовується тільки в разі атрофії кістки середнього ступеня і якщо структура щелепи пацієнта досить щільна, щоб зафіксувати імплантати. При нестачі обсягу кісткової тканини надійність фіксації протезної конструкції буде значно нижче і з часом вона може деформуватися через постійне нерівномірне навантаження. Установка не рекомендується пацієнтам, що не дотримуються рекомендації по догляду за протезом.
 • Установка імплантатів All-on-4 вимагає високої майстерності від стоматолога-імплантолога, використання точного діагностичного обладнання та комп’ютерного планування всього процесу лікування.

Переваги

Переваги:
 • імплантація і протезування за один сеанс;
 • відновлення зубів без кісткової пластики;
 • менше витрат в порівнянні з установкою декількох одиночних імплантатів;
 • термін служби ортопедичної конструкції від 20 років.

Зуби за 1 день за технологією All-on-4 будуть служити пацієнтові до кінця життя за умови правильного та належного догляду з регулярними оглядами у стоматолога.

У Центрі Ізраїльської Стоматології в Дніпровському районі Києва неподілк від м.Лівобережна і м. Осокорки ми відновлюємо зуби і повертаємо красу усмішки, використовуючи технологію протезування на імплантатах All-on-4 із застосуванням оригінальної продукції AlphaBio Neo, сучасного обладнання і власного професійного досвіду.

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки