Одноетапна імплантація з негайним навантаженням

Відновити втрачені зуби і повернути красу усмішки швидко і надовго можливо завдяки технологіям одноетапної імплантації. У клініці ЦІС в Дніпровському районі, неподалік від м. Лівобережна ми виконуємо імплантацію відразу після видалення зуба або його кореня протягом однієї процедури, використовуючи відразу декілька протоколів: All-on-4, All-on-6 і базальну імплантацію.

Записатися на консультацію

Мостовидный протез

Що таке одноетапна імплантація зубів

Суть операції зводиться до моментального відновлення жувальної функції і естетики зубного ряду за рахунок установки імплантатів з прискореним навантаженням. Штучні корені зубів імплантуються в глибокі кісткові структури, що забезпечує надійну фіксацію і дозволяє відразу навантажувати протез, не чекаючи повного приживлення імплантатів.

У медичній літературі та інтернеті можуть зустрічатися і інші назви одноетапної імплантації:

 • однофазна;
 • мініінвазивна;
 • експрес-імплантація;
 • безопераційна;
 • безкровна.

Варто відзначити, що під кожною із назв розуміється одноетапна імплантація з негайним навантаженням.

Показання та протипоказання

Проведення одностадійної імплантації може мати місце, коли немає причин для використання двоетапного виду процедури.

Основні показання:
 • часткова або повна адентія;
 • розвиток атрофії кісткової тканини;
 • неможливість проведення нарощування кістки;
 • порушення асиметрії обличчя;
 • пародонтит, пародонтоз і остеопороз;
 • необхідність швидкого відновлення зубів.

Провести одноетапну імплантацію зубів можна до тих пір, поки зберігається кістковий матрикс. Це дозволяє встановити штучний корінь в місці втраченого зуба, щоб відновити жувальну функцію і рівномірно розподілити навантаження на щелепи.

Протипоказання до проведення процедури:
 • захворювання серцево-судинної системи;
 • ендокринні захворювання;
 • онкологія;
 • погане згортання крові і регенерація тканин;
 • аутоімунні захворювання.

Однофазна імплантація не рекомендується, якщо у пацієнта є карієс і зубний камінь, який може стати джерелом інфекції. В такому випадку є ризик поширення бактерій в зоні операції і потрапляння їх у м’які тканини і кров. Крім того, підвищується і ризик відторгнення імплантату та появи інших ускладнень, тому перед процедурою проводиться комплексне лікування всіх захворювань ротової порожнини.

Етапи лікування

Перед процедурою необхідна стоматологічна консультація та комплексна діагностика із застосуванням комп’ютерної томографії для оцінки товщини і щільності кістки в місці відсутнього зуба. Лікар також оцінює стан м’яких тканин, розташування зубів, наявність зубного каменю або нальоту, вимірює висоту і ширину альвеолярного відростка, а також товщину оточуючих його м’яких тканин. Також важливо, чи має пацієнт захворювання пародонту. В процесі обстеження проводиться аналіз крові з оцінкою швидкості згортання, рівня глюкози, гормонів HbS, TSH, T3, T4, а також кальцію, натрію і калію в сироватці. Можна очікувати найгіршого приживлення імплантату у курців і людей, які страждають на остеопороз. Пацієнт повинен інформувати стоматолога про наявність у нього алергії на певні знеболюючі до надання послуги.

Модель протеза і розмір зубних імплантатів розробляється за допомогою тривимірної візуалізації на підставі знімків комп’ютерної томографії, що дозволяє виключити помилки і неточності.

Вся процедура установки одноетапних імплантатів може бути виконана за одне відвідування стоматологічного центру. Операція з введення імплантату в кістку проводиться під місцевою анестезією і виконується зазвичай відразу після видалення або втрати зуба. Стоматолог не ріже ясна, а робить маленький прокол м’якої тканини і кістки, куди імплантується титановий гвинт і вкручується в кістку за годинниковою стрілкою. При цьому не потрібне накладення швів на ясна, а біль і припухлість проходить протягом доби після процедури. Клаптевий спосіб з розрізанням ясна виконується в разі, якщо для імплантації недостатньо м’яких тканин.

Якщо немає протипоказань і пацієнт потребує оперативного відновлення зубів, установка протеза проводиться відразу після імплантації – в період до 24 годин після операції. Встановлюється тимчасова полегшена конструкція за більш низькими цінами, які створюють менше тиску на встановлені імплантати, щоб не заважати процесу остеоінтеграції. В інших випадках протезна конструкція фіксується на штучні корені через 2-3 діб після операції. За цей період стоматолог може оцінити правильність позиції встановлених імплантатів, перевірити ступінь первинної фіксації і, можливо, виявити будь-які відхилення або дефекти.

Види імплантації та їх порівняння

В рамках одноетапного відновлення зубів може застосовуватися кілька протоколів імплантації.

Вид імплантації

All-on-4

All-on-6

Двоетапна імплантація

Коли застосовується

При повній або частковій адентії

 

Об’єм кістки

Нормальний або є незначна втрата

Втрата кісткової маси середнього ступеня

Виражений недолік кісткової тканини

Кількість імплантатів

4

6

8-12

Які імплантати використовуються

 Двоскладні з вертикальними і похилими абатментами

Односкладні з кутовими або звичайними абатментами

Односкладні з абатментами, які нахиляються після установки імплантату

Місце кріплення

Центральний відділ або вилична кістка для моделей імплантатів ZYGOMA

Глибокі тканини щелепної кістки

Глибокі тканини кістки і контрфорси щелепи

Травмування тканин при установці

Значне

Слабке

Слабке

Імовірність ускладнень

 Середня

Низька

Низька

Двоетапна імплантація зубів з відстроченим навантаженням

При неможливості проведення однофазної імплантації, проводиться двоетапна процедура з відстроченим навантаженням. Двоскладні імплантати складаються з двох частин: кореневої і коронкової. На першому етапі установки коренева частина вставляється в кістку і вшиваються для остеоінтеграції. Через кілька місяців стоматолог встановлює загоюючий гвинт, який формує ясна під майбутньою частиною коронки зуба протягом тижня, і тільки після цього встановлюється сама протезна надбудова.

У порівнянні з однофазною імплантацією весь процес лікування і одужання значно довше. Крім того, інвазивність двоетапного методу більше при однаковому з одноетапною імплантацією ефектом лікування і розцінками.

Переваги та недоліки одномоментної імплантації

Переваги одноетапної імплантації:
 • достатньо одноразового хірургічного втручання, яке коротше, ніж у випадку двофазних імплантатів;
 • монолітна цілісна конструкція імплантату забезпечує надійну фіксацію протеза;
 • можливе використання імплантатів меншого діаметра такі як Alpha Bio Arrow Press;
 • менший ризик накопичення бактерій через відсутність точки з’єднання в імплантаті;
 • менше процедур і відвідувань стоматолога.
Недоліки:
 • До недоліків малоінвазивної імплантації відноситься недостатній естетичний аспект: якщо тимчасова реставрація не застосовується негайно, то виступаючі елементи видно до тих пір, поки не буде встановлено протез. Крім того, ціна одноетапної імплантації вище, у порівнянні з іншими способами відновлення зубів.

Які є альтернативи одноетапної імплантації?

Якщо немає можливості встановити імплантати, то можливе відновлення зубів альтернативними способами.

Мостоподібний протез

Протезна конструкція встановлюється на опорні зуби або імплантати і являє собою кілька з’єднаних штучних зубних одиниць, які зовні нічим не відрізняються від природних і здатні прослужити довгі роки.

Протез метелик

Зубний протез метелик – це знімний протез, який, як правило, використовується для заміщення одного або декількох зубів. У роті він фіксується за допомогою пластикових скоб, виготовлених під колір ясен. Вони непомітні оточуючим і надійно фіксують конструкцію на опорних зубах. У деяких випадках для фіксації протеза використовуються металеві кламери.

Іммедіат-протез

Іммедіат-протез найчастіше застосовується в якості тимчасового рішення перед установкою постійної протезної конструкції. Його відрізняють гачки-кліппери, які фіксують конструкцію на опорних зубах.

Частково-знімний протез

Частково-знімний протез кріпиться на опорні зуби за допомогою кламерів або аттачменів і використовується для заміщення одного або декількох втрачених зубів.

Однофазна імплантація – найшвидший метод відновлення зубів без болю, який дозволяє повернути впевненість у собі і насолоджуватися життям. У Центрі Ізраїльської Стоматології в Дарницькому районі Києва ми повертаємо красу посмішки, використовуючи сучасні технології одноетапної імплантації зубів за найкращою ціною з застосуванням якісних безпечних матеріалів, сучасного обладнання і власного професійного досвіду.

 • Лівобережна
 • Осокорки
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  13500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1300 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2700 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  от 5500 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  от 5200 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми NeoDent Helix GM у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  13500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми AB у вартість входить імплантат і всі етапи хірургічного втручання
  7500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio SPI
  14500 ₴
 • Установка 1-го імплантату фірми Alpha Bio Neo установка найбільш інноваційного і надійного імплантату від ізраїльської компанії AlphaBio
  18500 ₴
 • Комп'ютерна томографія 3D MORITA 80 * 80 рентгенографія в області двох щелеп
  1300 ₴
 • Абатмент стандарт установка титанового абатмента на імплантат (супраструктури)
  2700 ₴
 • Індивідуальний цирконієвий абатмент установка абатмента для естетично важливої зони у фронтальній ділянці, проводиться в лабораторії шляхом фрезерування (цифровий протокол)
  9000 ₴
 • Індивідуальний фрезерований металевий абатмент установка титанового індивідуального абатмента в області жувальних зубів для максимальної жорсткості конструкції, виготовлення в лабораторії методом фрезерування титану (цифровий протокол)
  7500 ₴

 

Лікарі які виконують дану послугу:

Відгуки про послугу

Загальна оцінка: 0 из 5
Написати відгук
Ваша оцінка: 
0.0
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки