Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Установка зубних пломб без болю

Пломбування зубів – найпопулярніша стоматологічна процедура, суть якої полягає у відновленні форми зуба за допомогою заміщуючого матеріалу.

Пломбування зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 25.07.2022
 • Дата останнього редагування: 11.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Пломбування зубів в стоматології на Лівому березі

Пломбування – один з найбільш ефективних способів протистояти карієсу, усунути механічні пошкодження зубів і повернути красу усмішки.

Що це таке?

Пломба – штучний матеріал, який відновлює тканини зуба, втрачені внаслідок карієсу або інших пошкоджень, що мають некаріозне походження. Протягом багатьох років основним матеріалом пломбування був стоматологічний цемент сіруватого або жовтого кольору. Він використовувався до середини минулого століття, поки американський вчений Мішель Буонокор не відкрив метод травлення зубної емалі кислотою. Завдяки новій техніці стало можливим використання матеріалів з поліпшеною естетикою.

Навіщо потрібні пломби, і які задачі вони вирішують?

Пломбування зубів вирішує дві ключові задачі:

 1. Відновлення форми коронкової частини зуба. Установка пломби – найпростіший спосіб відновити цілісність зуба в результаті механічного пошкодження або неглибокого ураження карієсом. Пломбування вимагає мінімальної обробки зубної емалі, відновлює жувальні і естетичні властивості пошкодженого зуба.
 2. Захист зуба від руйнування. Своєчасно встановлена пломба дозволяє зберегти здорові зубні тканини за рахунок їх ізоляції від мікробів і відновлення площі коронки зуба, що забезпечує рівномірний розподіл тиску при жуванні.

Показання

Основне показання до реставрації зубів пломбою – пошкодження зуба в результаті механічної дії або карієсу.

Інші показання до пломбування:

 • тріщина на зубі;
 • скол на зубній емалі;
 • ерозія емалі і руйнування зуба через бруксизм або інтенсивне жування і надкусування.

Скільки прослужить пломба?

Термін служби зубної пломби залежить від матеріалу її виготовлення. Фактичний ресурс пломби – 5-6 років, але в деяких випадках він може досягати 10 років.

Типи конструкцій

Існує два типи пломб за терміном служби:

 1. Тимчасові. Встановлюються на період лікування зуба і використовуються для ізолювання ліків в зубній порожнині, а також для захисту депульпованих зубів від потрапляння мікробів.
 2. Постійні. Пломби цього типу встановлюються в якості зміни тимчасовим при двоетапному лікуванні або в один етап, наприклад, при лікуванні поверхневого карієсу або для усунення незначного механічного пошкодження, яке не поширюється на внутрішні структури зуба.

Різновиди пломб за матеріалом

Протягом десятиліть було розроблено та впроваджено в стоматологічну практику безліч пломбувальних матеріалів для реставрації зубів. Найбільш затребуваними і безпечними сьогодні є такі матеріали для пломб:

 1. Композити. Виготовляються з суміші полімерних матеріалів і характеризуються хорошою міцністю, твердістю і високою естетичністю. Стоматолог вибирає їх відповідно до кольору натурального зуба, так що різниця між композитною пломбою і зубом пацієнта практично непомітна. Через високу пластичність під час нанесення можна моделювати їх форму, а потім обробляти полімеризаційнною лампою для затвердіння. Завдяки природньому ефекту вони використовуються для доповнення видимих порожнин передніх і задніх зубів.
 2. Склоіономіри. Виготовляються зі склоіономірних цементів, дуже добре поєднуються з емаллю і дентином, а також виділяють іони фтору протягом тривалого часу, що знижує ризик руйнування зубів. Вони міцніші, ніж композити та служать довше через механічний та хімічний способи кріплення до зубної коронки.
 3. Компоміри. Представляють суміш композиту і скляного іономіра, тому мають схожі з ними властивості: мають високу пластичність, добре переносять полірування і мають більш міцну структуру, ніж звичайні скляні іономіри.

Етапи лікування

Першим етапом пломбування зубів завжди є оцінка їх стану. Лікар перевіряє, наскільки поширений дефект, і розробляє план лікування. Наступним етапом є анестезія оброблюваного зуба, якщо є виражені пошкодження, що досягають або знаходяться поблизу пульпи. Далі проводиться лікування і обробка зубів, тобто видалення карієсу і відкладень. Цей етап має вирішальне значення для ефективності лікування. Якщо лікування проведено неякісно, через короткий час зуб знову почне руйнуватися. Останній крок при пломбуванні зуба – це установка пломби і її шліфування.

Фахівці Центру Ізраїльської Стоматології в Києві займаються пломбуванням зубів з подальшим протезуванням, застосовуючи багаторічний практичний досвід, найсучасніше обладнання та інноваційні методики лікування.

Наші ціни:

 • Використання системи «АНТИ-СНІД»

  це стерильний лоток з інструментами, який використовується при огляді або лікуванні, обов’язкова програма для всіх пацієнтів

  190 грн
 • Анестезія карпульним шприцем з використанням різних видів анестетиків

  220 грн
 • Лікування поверхневого карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 150 грн
 • Лікування середнього карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 650 грн
 • Лікування глибокого карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 850 грн
 • Естетична реставрація

  високоестетична реставрація різців та іклів за допомогою композитних матеріалів високої якості, які використовуються тільки для фронтального ділянки зубів

  3 500 грн
Сертифікати
Лікар
Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

img Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Сулима Олег Вікторович

Лікар-стоматолог терапевт, ендодонтист, дитячий лікар

Отзывы об услуге

Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 3
 • Нейтральные 0
 • Положительные 3
 • Андрей

  27.11.2018

  Очень понравилось отношение персонала. Доктор после осмотра доступно провел консультацию, посоветовал, как лучше решить мою проблему (а мне нужно было проводить имплантацию разрушенного зуба) и показал на примерах как, в последствии, это будет выглядеть. В конечном результате я получил восстановленный с помощью импланта зуб и могу без переживаний употреблять любую пищу. Визуально зуб ничем не отличается от родных.

  • 1
  • 0
 • Александр Бойко

  06.03.2019

  Клиника супер. Врачи толковые. Отношение докторов и их внимание просто поражают. Лечил у них зубы после одной \”хваленой\” киевской клиники, благо теперь благодаря ЦИС у меня все хорошо. Спасибо!

  • 0
  • 0
 • Валентина Николаевна

  17.11.2019

  Доброго времени суток всем. Никогда не пишу отзывы, а тут захотелось поделиться приятным моментом. Очень боюсь стоматологов, но неприятный момент привел меня в Центр Израильской Стоматологии. От страху дрожало все, но тут такой автомат для бахил стоит, что в космос запускают. Круто круто. За считанные минуты заполнили мед. документацию и я в чудесном салатовом кресле. Пока меня заговаривали, хоп и анестезия сделана. Как фокусник Олег Викторович начал делать каналы НИЧЕГО не почувствовала. А когда появился над моими глазами микроскоп, я уже поняла, что здесь моя клиника. Рентген и зуб исправлен. И я на отпуске смогу кушать все. Приятно, что везде чисто. Спасибо всему коллективу.

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки

  Екстренні номери