Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Лікування зубів під наркозом без шкоди здоров'ю

Страх перед болем – одна з найбільш поширених причин, через яку дорослі і діти уникають стоматологічного кабінету.

Лікування зубів під наркозом
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 25.07.2022
 • Дата останнього редагування: 11.11.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Лікування зубів під наркозом на Лівому березі

Цей страх в значній мірі не обгрунтований, тому що сучасна стоматологія пропонує безліч ефективних і, що не менш важливо, безпечних методів знеболення.

Переваги наркозу:

 • абсолютна безболісність процедур;
 • скорочення часу процедури;
 • відсутність емоційної напруги;
 • якісний результат процедури.

Протипоказання

Існують дві групи протипоказань для лікування зубів під наркозом. Перша група – абсолютні протипоказання, які накладають певні обмеження на проведення процедури під наркозом будь-якого типу.

Абсолютні протипоказання:

 • гострі респіраторні інфекції (гострий фарингіт, ларингіт, бронхіт і пневмонія);
 • загострення хронічного захворювання (гіпертонія, ішемічна хвороба серця, бронхіальна астма, діабет);
 • захворювання щитоподібної залози, нирок, печінки;
 • часті напади епілепсії;
 • захворювання кровоносної системи з порушенням згортання крові;
 • алергічні реакції на компоненти анестетиків та медичні прилади, які використовуються під час анестезії.

Друга група протипоказань, які не обмежують стоматологічне знеболення – це відносні протипоказання. Вони вимагають попередньої підготовки і ретельного спостереження за пацієнтом під час процедури з боку анестезіолога.

Незалежно від виду анестезії, перед процедурою пацієнт зобов’язаний повідомити лікаря про всі ліки, які він приймає (серцевих, психотропних, седативних) і про будь-які наявні захворювання.

Види знеболювання

Стоматологічні процедури в Центрі Ізраїльської Стоматології проводяться з використанням сучасних методик знеболювання, що забезпечує пацієнту комфорт і спокій.

Місцева анестезія

Місцеве знеболювання передбачає введення анестетика безпосередньо в альвеолярний нерв, в результаті чого пацієнт не відчуває болю і відчуває скутість в області введення препарату. Важливо відзначити, що ці симптоми можуть зберігатися протягом декількох годин після анестезії.

Аплікаційна анестезія

Аплікаційна, або поверхнева анестезія – один з найбільш частих способів знеболювання. Анестетик в формі крему, гелю або аерозолю наноситься на слизову оболонку рота в зоні операції за кілька хвилин до її початку. Найчастіше аплікаційна анестезія застосовується перед гігієнічними процедурами, наприклад, перед видаленням зубного каменю, оскільки має відносно слабкий знеболюючий ефект.

Інфільтраційна анестезія

Анестезія у вигляді ін’єкції неглибоко вводиться в тканини ясен в безпосередній близькості від зуба, що підлягає лікуванню. Вона позбавляє чутливості нервові закінчення, що не дозволяє пацієнтові відчувати ясна, щоку і язик. Інфільтраційна анестезія в основному використовується при лікуванні і видаленні верхніх і нижніх різців. Інші зуби – нижні премоляри і моляри вимагають місцевої анестезії.

Провідникова анестезія

При ендодонтичному лікуванні, протезуванні, видаленні не запалених постійних зубів часто використовується провідникова анестезія. Суть процедури полягає у введенні ін’єкції з анестетиком в область трійчастого нерва, в результаті чого відбувається його повне блокування і втрата чутливості у великій області навколо зуба.

Загальний наркоз

Загальний наркоз застосовується переважно для проведення щелепно-лицьових операцій, а також в дитячій стоматології, якщо дитина відчуває панічний страх перед процедурою. У дитячій стоматології застосовується інгаляційний наркоз закисом азоту.

Загальна анестезія використовується тільки в виправданих ситуаціях, наприклад, якщо обсяг процедури значний, а її тривалість важко передбачити.

Показаннями для виконання стоматологічних процедур під загальним наркозом є:

 • алергія на місцеві анестетики;
 • утруднений контакт або відсутність співпраці з пацієнтом (наприклад, розумова відсталість, психічні розлади);
 • гостре дифузне запалення в щелепно-лицевій ділянці (наприклад, абсцеси), при якому місцева анестезія не матиме ефекту і може сприяти розширенню запального процесу.

Лікування під загальним наркозом також використовується у дітей, які занадто малі, щоб правильно виконувати всі вимоги лікаря, мають розвинений карієс, страждають від болю, і стан їх зубів становить серйозну загрозу для здоров’я всього організму.

Лікування зубів під наркозом дітям

Знеболювання зубів седацією допускається дітям старше одного року, а ін’єкційні види анестезії можуть застосовується після досягнення дитиною 12-14 років.

Фахівці клініки ЦІС знають, як навіть неприємні стоматологічні процедури зробити легкими і безболісними для пацієнтів різного віку, використовуючи найсучасніші анестетики і свій багаторічний практичний досвід.

Наші ціни:

 • Анестезіолог

  консультація анестезіолога, підготовка до медикаментозного сну, занурення і вихід зі сну, ціна за одну операційну годину

  7 800 грн
 • Лікування поверхневого карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 300 грн
 • Лікування середнього карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  1 650 грн
 • Лікування глибокого карієсу

  огляд, препарування каріозної порожнини і встановлення пломби з фотополімерних матеріалів високої якості

  2 300 грн
 • Лікування пришийкового карієсу

  лікування пришийкового карієсу або клиноподібного дефекту фотополімерним матеріалом (весь протокол)

  1 450 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Пульпіт»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  3 500 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Періодонтит»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  4 000 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Пульпіт»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  1 500 грн
 • Лікування 1-го каналу протокол «Періодонтит»

  інструментальна та медикаментозна обробка кореневого каналу одноразовими інструментами і постійне пломбування кореневого каналу

  1 600 грн
Сертифікати
Лікар
Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

img Головний лікар ЦІС Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Сертифікований фахівець в області протезування та імплантації. Береться за важкі випадки і досягає ідеального результату. Спеціалізується на стоматологічній імплантації та реконструкції кісткової тканини.

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Авербух Фелікс Йосипович

Стоматолог-імплантолог вищої категорії. Професор

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 13
 • Нейтральные 0
 • Положительные 13
 • Юлия Дмитренко 05.03.2020

  Кому,как не нам,родителям детей с инвалидностью известно ,как сложно лечить зубы нашим детям.Для меня ,в течении 21 года,это было целым испытанием.На лечение брали всего в одну государственную клинику,но чтобы попасть туда ,нужно было ехать задолго записываться(даже ,если у ребёнка болел зуб,то нужно было ждать очередь на анестезию),ну и результат этих лечений ,нет передних зубов,киста и прочее.В клинику ЦИС попали по рекомендации знакомых ,и теперь хочу поделиться впечатлениями.Сказать ,что я под впечатлением,ничего не сказать.Я не знала,что может так быть!К нам с сыном отнеслись,как к своим давним знакомым.Сын у меня очень \”сложный\” и лечение у него сложное.С нами занималась целая бригада докторов более четырёх часов!!!Но это не просто доктора-профессионалы,а это ещё и внимательные,добрые и отзывчивые люди)Мой Женя после наркоза очень плохо себя вёл,был взбудоражен,но всё это время с нами был доктор,который помогал мне с ним справиться и было внимание и забота,которую не так часто встретишь по отношению к людям с инвалидностью.И это ещё не всё) Меня очень удивило то,что уже два дня после лечения доктор про нас не забыла, и каждый день нам звонят и справляются о Женином самочувствии.Это просто удивительно! Теперь я знаю ,как должно быть) Всем нужно равняться на вас.Очень вам благодарны!!!Светлана Михайловна огромное спасибо,у Вас доброе сердце и золотые руки)

  • 3
  • 1

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки