Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 23.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Панорамний знімок в Центрі Ізраїльської Стоматології

Візуальний огляд ротової порожнини у стоматолога – важлива і потрібна процедура, але вона не дає 100% точної інформації про стан зубної тканини і для цього використовується рентген-діагностика. У Центрі Ізраїльської Стоматології в Києві на Лівому березі використовується панорамний знімок зубів, який разом з іншими способами діагностики дозволяє встановити точний результат і призначити адекватне лікування.

Що це таке?

Пантомографічне зображення – це скорочена назва рентгенівського зображення обличчя, яке використовується в стоматології та щелепно-лицевій хірургії. Прилад, що використовується для зйомки, називається пантомографом. Результатом дослідження є точна картина черепно-лицьових шарів, на якій видно не тільки зуби, але оточуючі тверді тканини щелепи і скронево-нижньощелепні суглоби. За допомогою панорамного знімка можна оцінити стан структур пародонту і кістки щелепи, що необхідно для початку терапевтичного, ортодонтичного або хірургічного лікування зубів.

Показання до проведення. Коли потрібен ОПТГ?

Існує багато показань до панорамного знімку зубів. Одним з них є планове видалення зуба або декількох зубів. За допомогою фотографії стоматолог визначає точну форму зуба, його зв’язок з прилеглими структурами і сусідніми зубами. Знімок робиться також при наявності захворювань зубів і пародонту. Він дозволяє оцінити каріозні дефекти, які неможливо виявити при базовому стоматологічному огляді. У разі пародонтозу лікар за допомогою панорамного знімка може, серед іншого, визначити прогресування втрати кісткової маси. Пантомографічна картина показує аномалії, такі як кісти і незаповнені канали.

Панорамний знімок зубів може бути призначений перед проведенням таких процедур:

 • протезування – дозволяє скласти поетапний план лікування з урахуванням області лікуваня;
 • установка ортодонтичних конструкцій – використовується для визначення типу неправильного прикусу і наявності інших аномалій зубів і щелепи;
 • складне видалення зубів – необхідне для складання оптимального плану лікування.

У деяких випадках панорамний знімок зубів призначається для встановлення зв’язку між запаленням зуба і важкою формою гаймориту.

3Д знімок зубів і рентген: в чому різниця?

Різниця між звичайним рентген-знімком і 3D-зображенням в величині області дослідження. Якщо класичний рентген охоплює кілька зубів, то панорамний тривимірний знімок охоплює всю щелепу і дає високу якість зображення, яке можна уважно вивчити на комп’ютері.

Наскільки це безпечно?

Панорамний знімок – це не що інше, як рентген. Під час тесту використовується безпечна доза опромінення, яка не робить помітного негативного впливу на організм пацієнта. Доза опромінення при проведенні ортопантомограми не перевищує 40 мкЗв при річній нормі до 1000 мкЗв.

Як проходить ОПТГ

ОПТГ не є вимогливим видом рентген-діагностики, тому може проводитися в будь-який час доби, а загальний стан організму і час з моменту останнього прийому їжі не впливають на результати дослідження. Отримання пантомографічного зображення абсолютно безболісне і полягає в тому, що головка апарату обертається навколо голови пацієнта, а отримане зображення з’являється на екрані комп’ютера. Перед проведенням ОПТГ важливо, щоб в області дослідження не було металевих предметів, тому перед процедурою потрібно зняти сережки, окуляри та пірсинг на обличчі. На груди надягається спеціальний свинцевий фартух, щоб захистити від шкідливої дії рентгенологічного випромінювання.

У клініці ЦІС в Києві панорамний знімок зубів робиться на сучасному обладнанні, яке гарантує високу точність і чіткість зображення, що дозволяє стоматологу поставити правильний діагноз і призначити адекватне лікування.

Наші ціни:

 • Ортопантомографія MORITA (ОПТГ, Панорамний знімок)

  розгорнутий рентген обох щелеп

  350 грн
Сертифікати
Лікар
Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

img Головний лікар ЦІС Диплом міжнародного конгресу Ізраїль-США-Німеччина

Сертифікований фахівець в області протезування та імплантації. Береться за важкі випадки і досягає ідеального результату. Спеціалізується на стоматологічній імплантації та реконструкції кісткової тканини.

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог імплатолог вищої категорії

Максименко Максим Петрович

Ортопед, фахівець з протезування на імплантах

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 14
 • Нейтральные 0
 • Положительные 14
 • Юлия Дмитренко 05.03.2020

  Кому,как не нам,родителям детей с инвалидностью известно ,как сложно лечить зубы нашим детям.Для меня ,в течении 21 года,это было целым испытанием.На лечение брали всего в одну государственную клинику,но чтобы попасть туда ,нужно было ехать задолго записываться(даже ,если у ребёнка болел зуб,то нужно было ждать очередь на анестезию),ну и результат этих лечений ,нет передних зубов,киста и прочее.В клинику ЦИС попали по рекомендации знакомых ,и теперь хочу поделиться впечатлениями.Сказать ,что я под впечатлением,ничего не сказать.Я не знала,что может так быть!К нам с сыном отнеслись,как к своим давним знакомым.Сын у меня очень \”сложный\” и лечение у него сложное.С нами занималась целая бригада докторов более четырёх часов!!!Но это не просто доктора-профессионалы,а это ещё и внимательные,добрые и отзывчивые люди)Мой Женя после наркоза очень плохо себя вёл,был взбудоражен,но всё это время с нами был доктор,который помогал мне с ним справиться и было внимание и забота,которую не так часто встретишь по отношению к людям с инвалидностью.И это ещё не всё) Меня очень удивило то,что уже два дня после лечения доктор про нас не забыла, и каждый день нам звонят и справляются о Женином самочувствии.Это просто удивительно! Теперь я знаю ,как должно быть) Всем нужно равняться на вас.Очень вам благодарны!!!Светлана Михайловна огромное спасибо,у Вас доброе сердце и золотые руки)

  • 3
  • 1

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки