Резервні номери телефонів: 0 (96) 598 66 30
 • 17
 • Нам
 • Років
Пн - Сб  з 9.00 – до 21.00 Працюємо Пн - Сб
 • 0 800 33-08-12
 • Зателефонувати
Гаряча лінія

Незнімні конструкції

Незнімні конструкції
0 %
Розстрочка під 0% від банку

Ми співпрацюємо з Моно Банком та Приватбанком та пропонуємо вигідні та зручні умови оформлення розстрочки на всі види стоматологічних послуг.

Зміст статті
 • Дата публікації: 22.07.2022
 • Дата останнього редагування: 10.09.2022
Увага!

Даний матеріал не замінює консультації лікаря і не може бути використаний для встановлення діагнозу або лікування

Вирівнювання зубів незнімними конструкціями в Центрі Ізраїльської Стоматології

Для виправлення неправильного прикусу і вирівнювання зубів використовуються брекет-системи, але бувають такі патології, які вимагають додаткового застосування спеціальних незнімних ортодонтичних конструкцій. Такі апарати як Форсус, Хайрекс і Гербста підсилюють дію брекетів і дозволяють проводити лікування, пов’язане не тільки з дефектами зубного ряду, а й зі складними патологіями зубощелепної системи.

Що це

Незнімні ортодонтичні апарати створені для виправлення прикусу і лікування патологій верхньої/нижньої щелепи. При правильній установці конструкція створює сили, які впливають на зуби і кістки щелепи, змушуючи їх повільно зміщуватися в потрібному напрямку. Завдяки таким апаратам корекції і виправленню можуть бути піддані найскладніші дефекти зубів, а носіння незнімних конструкцій в ретенційний період є основним елементом ортодонтичного лікування.

Види незнімних ортодонтичних апаратів

Для виправлення прикусу і закріплення результатів вирівнювання зубів брекетами в сучасній стоматології застосовуються кілька видів незнімних ортодонтичних апаратів, які відрізняються за конструкцією і принципом дії.

Апарат Nance

Незнімний апарат механічної дії Nance використовується для стабілізації стану молярів і запобігання їх зміщенню вперед. Він поміщається на висхідній частині неба і складається з пластикової пластини, що фіксується на висхідній частині неба, і дроту, закріпленого на других молярах. Апарат застосовується для вирівнювання положення іклів або усунення скупченості фронтальних зубів після видалення премолярів.

Піднебінна дуга

Апарат застосовується для фіксації положення молярів і запобігання їх зміщення вперед, а також розширення зубного ряду після видалення перших або других премолярів. Він має схожу з Nance конструкцію і відрізняється тільки відсутністю базису у вигляді пластини і кутом вигину дроту, що з’єднує моляри.

Незнімний апарат Quadhelix

Quadhelix – спіральна конструкція для корекції положення верхніх молярів і швидкого трансверзального розширення зубного ряду. Четирьохспіральна конструкція кріпиться до корінних зубів двома кільцями і має дві або чотири активні спіральні пружини, які розширюють арку рота, щоб звільнити місце для скупчених зубів, або виправляють задній перехресний прикус.

Маятниковий апарат Pendulum

Апарат Pendulum використовується, щоб дисталізувати верхні перші моляри, створити простір для зміщення скупчених зубів і для корекції прикусу. Установка приладу проводиться шляхом згинання пружин на 90 градусів до середньої лінії неба. Потім, коли прилад знаходиться в роті, пружини фіксуються на других молярах і премолярах, щоб зусилля поширювалося дистально і медіально.

Незнімні ретейнери

Незнімні ретейнери для фіксації зубів в правильному положенні після ортодонтичного лікування брекетами. Вони встановлюються з боку язика або неба і непомітні для оточуючих, не доставляють дискомфорту при прийомі їжі або розмові.

Апарат Марко Роса

Апарат Роса – це конструкція з базисом з двох міні-пластин, скріплених гвинтом з максимальним потенціалом, яка фіксується на небі за допомогою металевого дроту, прикріпленого до других молярів. Апарат виготовляється в зуботехнічній лабораторії за індивідуальним зліпком зубного ряду пацієнта.

Апарат Форсус для дорослих

Апарат Форсус використовується одночасно з брекет-системою і кріпиться безпосередньо на неї, щоб посилити тиск на зуби і прискорити виправлення неправильного прикусу або інші дефекти ряду. Конструкція складається з пружин і гачків, які кріпляться до брекетів на обох щелепах. Використовується переважно на завершальному етапі ортодонтичного лікування і встановлюється приблизно на 3-6 місяців.

Апарат Хайрекс для розширення верхньої щелепи

Незнімний апарат для розширення верхньої щелепи використовується на самому початку лікування. Він являє собою конструкцію з гвинтами, розширювачем і дротом з хірургічної сталі, яка кріпиться до іклів і премолярів, поєднуючи всі елементи апарату.

Апарат Коркгауза

Конструкція застосовується переважно для усунення діастеми, тобто прогалини між зубами і має кілька різновидів. Основні елементи апарату – металеві кільця на різці і коронки. Металеві кільця можуть бути з вертикальними штангами і дистально відкритими гачками, пружиною Коффіна і вертикальними трубками або з гачками і лігатурами. Термін носіння апарату визначає ортодонт в залежності від виду діастеми.

Апарат Айзенберга-Гербста

Апарат для виправлення прикусу Айзенберга-Гербста складається з опорних коронок на перші постійні моляри і балок з гачками для лігатурної тяги. Апарат використовують при зубній протрузії для зміни положення зубів і вкорочення верхньої зубної дуги.

Лікування дистального прикусу

Дистальний прикус полягає в дистальному зсуві нижньої зубної дуги щодо верхньої. Характерними ознаками такої оклюзії є:

 • перші моляри розташовані в перевернутій тріаді – нижні моляри відведені наполовину по їх дистально-мезіальної довжини, тоді як в нормальних умовах нижні перші моляри виступають на половину їх дистально-мезіальної довжини;
 • немає різцевого контакту – збільшений горизонтальний прикус (менше при випинанні, більше при втягуванні різців щелепи).

Лікування дистального прикусу полягає у використанні апарата Форсус і Гербста. У разі якщо обидві патології супроводжуються зміщенням головки скронево-нижньощелепного суглоба додатково застосовується суглобова шина. При неможливості корекції положення щелеп за допомогою ортодонтичних конструкцій застосовується щелепно-лицьова-хірургія. Хірургічне лікування включає подовження нижньої щелепи (в деяких випадках може знадобитися змінити довжину гілки нижньої щелепи). Воно проводиться спільно ортодонтом і щелепно-лицьовим хірургом.

Фахівці Центру Ізраїльської Стоматології використовують найсучасніші незнімні ортодонтичні конструкції для виправлення неправильного прикусу і беруться за хірургічне лікування складного дистального прикусу, використовуючи найсучасніше обладнання і унікальні ізраїльські методики.

Наші ціни:

 • Розшифровка ТРГ, відбитки, складання плану лікування

  послуга для початку ортодонтичного лікування

  1 600 грн
 • Міобрейс

  2 800 грн
 • Трейнер Healthy Start

  5 000 грн
 • Еластопозиціонер

  8 000 грн
 • Елайнер

  ціна за один елайнер

  2 800 грн
 • Міорелаксаційна шина

  4 100 грн
 • Установка апарата Twin-block

  6 000 грн
Сертифікати
Лікар
Майорова Олена Юріївна

Лікар стоматолог-ортодонт

img Лікар першої категорії за фахом ”Ортодонтія”

Майорова Олена Юріївна

Лікар стоматолог-ортодонт

Отзывы об услуге
Общая оценка
5 / 5
 • Все комментарии 2
 • Нейтральные 0
 • Положительные 2
 • Алексей Иванов 10.02.2020

  Был на лечении у ортодонта Алены. Замечательный внимательный доктор, у таких докторов за счастье лечиться – профессионал, минимум дискомфорта. У меня были проблемы с прикусом, которые вызвали повреждения самих зубов. Потратили 10 месяцев на лечение, и теперь я обладатель идеальной улыбки

  • 0
  • 0
 • Алина Пшеничная 20.02.2020

  Хорошая клиника, доброжелательный и внимательный персонал. Отдельное спасибо доктору Алене Юрьевне. Ребенок не хотел уходить с кабинета (для стоматологии это редкость)).

  • 0
  • 0

Ответ на комментарий от

Залишіть коментар
Ваша оцінка

Схожі послуги

Кушнірук Світлана Михайлівна
Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і дадуть відповідь на всі питання.

Звязатися з нами для консультації:
0 800 33-08-12 Зателефонувати

  * - поле є обов'язковим для заповнення
  Кушнірук Світлана Михайлівна

  Головний лікар ЦІС, стоматолог імплатолог вищої категорії, cтаж 23 роки