Антибіотики при зубному болю: що, коли і навіщо?
0

Антибіотики при зубному болю: що, коли і навіщо?

При бактеріальних інфекціях іноді доводиться вдаватися до антибіотиків. Хвороби зубів і ротової порожнини – не виняток. Головне правило при антибіотикотерапії – не призначати антибіотики самостійно! Цим займається тільки лікар після проведення діагностики. Антибіотики при флюсі або антибіотики при запаленні кореня зуба можуть бути різними в залежності від ряду факторів. Розглянемо основні види антибіотиків, які застосовуються для лікування стоматологічних захворювань.

Як заспокоїти зубний нерв
0

Як заспокоїти зубний нерв

Якщо болить зуб, це означає, що патологічний процес дійшов до зубного нерва. Терпіти зубний біль часто нестерпно, і в таких випадках перед візитом до лікаря доречно приймати знеболюючі. При цьому позбавлення від зубного болю – лише тимчасовий захід. Важливо визначити причину больових відчуттів і провести належне лікування. В іншому випадку біль повернеться, і якщо не звертатися до лікаря, то це призведе до руйнування зуба.

Кандидоз порожнини рота
0

Кандидоз порожнини рота

Білий наліт на язику – характерна ознака грибкового ураження. Від кандидозу (або молочниці) не застрахований ніхто. При цьому не варто з хвороби робити трагедії. Своєчасне звернення до лікаря і грамотне лікування не залишать і сліду від кандидозу порожнини рота. Розглянемо докладніше причини цього захворювання, методи лікування та способи профілактики.

Народні засоби від зубного болю
0

Народні засоби від зубного болю

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки