Сріблення зубів
0

Сріблення зубів

Сріблення зубів – застаріла методика профілактики карієсу у дітей. Сьогодні для цих цілей застосовуються більш ефективні і безпечні способи, такі як ремінералізація або фторування. Проте, в деяких країнах малюкам все ще пропонують сріблити зуби. Україна – не виняток. Розповідаємо, чому цей метод залишився в минулому, і які є альтернативи.

Демінералізація зубів
0

Демінералізація зубів

Коли зубна емаль втрачає мінерали, вона стає чутливою, крихкою і вразливою для бактерій. Демінералізація твердих тканин зуба – оборотний процес. Однак важливо вчасно вжити заходів. Інакше розвивається карієс, що загрожує повною втратою зуба.

Флюороз зубів – симптоми, причини і лікування
0

Флюороз зубів – симптоми, причини і лікування

Надлишок фтору в організмі може стати причиною флюорозу. Це хвороба, при якій вражається зубна емаль. Зустрічається флюороз, як у дорослих, так і у дітей. У цьому матеріалі розповідаємо про причини, симптоми і методи лікування цього захворювання.

Антибіотики при зубному болю: що, коли і навіщо?
5.0

Антибіотики при зубному болю: що, коли і навіщо?

При бактеріальних інфекціях іноді доводиться вдаватися до антибіотиків. Хвороби зубів і ротової порожнини – не виняток. Головне правило при антибіотикотерапії – не призначати антибіотики самостійно! Цим займається тільки лікар після проведення діагностики. Антибіотики при флюсі або антибіотики при запаленні кореня зуба можуть бути різними в залежності від ряду факторів. Розглянемо основні види антибіотиків, які застосовуються для лікування стоматологічних захворювань.

Як заспокоїти зубний нерв
0

Як заспокоїти зубний нерв

Якщо болить зуб, це означає, що патологічний процес дійшов до зубного нерва. Терпіти зубний біль часто нестерпно, і в таких випадках перед візитом до лікаря доречно приймати знеболюючі. При цьому позбавлення від зубного болю – лише тимчасовий захід. Важливо визначити причину больових відчуттів і провести належне лікування. В іншому випадку біль повернеться, і якщо не звертатися до лікаря, то це призведе до руйнування зуба.

Кандидоз порожнини рота
0

Кандидоз порожнини рота

Білий наліт на язику – характерна ознака грибкового ураження. Від кандидозу (або молочниці) не застрахований ніхто. При цьому не варто з хвороби робити трагедії. Своєчасне звернення до лікаря і грамотне лікування не залишать і сліду від кандидозу порожнини рота. Розглянемо докладніше причини цього захворювання, методи лікування та способи профілактики.

Наліт на язику: що це означає і як його усунути
0

Наліт на язику: що це означає і як його усунути

Якщо очі – це дзеркало душі, то язик – дзеркало організму. За язиком можна багато що сказати про стан здоров'я людини. Наліт на язику – один із діагностичних показників. Він буває білим, жовтим, сірим, коричневим або чорним. Поява нальоту часто свідчить про патологічні зміни, але при ряді обставин вважається нормою. У цій статті ви дізнаєтеся, що служить причиною нальоту і як від нього позбутися.

Народні засоби від зубного болю
5.0

Народні засоби від зубного болю

Отримайте консультацію

Наші лікарі нададуть вам висококласну консультацію і відповіді на всі запитання.

Зв'язатися з нами для консультації:

0 800 33-08-12 Безкоштовно зі всіх операторів України

Кушнірук Світлана Михайлівна

Головний лікар, стоматолог-імплантолог вищої категорії, стаж 23 роки

    Професор щелепно-лицьової хірурги в Ізраїлі, завідувач відділення, з досвідом роботи у воєнний час та лікуванні людей з вогнепальними пораненнями готовий давати Zoom-консультації для наших лікарів та лекції з щелепно-лицьової хірургії у складних випадках.

    Телефонувати на +380672350935